warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Bombardier

Bombardier: 3,8 mld dolarów przychodów w III kwartale

Przychody kanadyjskiego producenta wynoszące 3,8 mld dolarów były niższe niż zakładali to analitycy Reutersa (4,1 mld dol). W tym samym kwartale ubiegłego roku firma odnotowała przychód w wysokości 3,7 miliarda dolarów.

Bombardier i CAF dzielą się dużym kontraktem w Anglii

Bombardier Transportation podzielił się rynkiem z hiszpańskim CAF przy dostawie taboru dla kontraktu w West Midlands. Wyprodukują… niezwykle brzydkie pociągi.

Bombardier szuka pomocy w sprzedaży samolotów u Airbusa

Airbus i Bombardier nawiązali współpracę w zakresie samolotów CSeries. Zgodnie z umową europejski producent będzie miał m.in. prawo do nominowania prezesa spółki CSALP i praktycznie decydujący wpływ na program CSeries.; Strony liczą, że tym samym zwiększy się szansa na sprzedaż tego typu maszyn u klientów Airbusa.

Bombardier oskarżony o dumping i korzystanie z pomocy publicznej

Brytyjska premier Theresa May powiedziała wczoraj, 28 września, że przez swoje działania w sporze dotyczącym nałożenia przez USA karnego cła na samoloty kanadyjskiego Bombardiera Boeing podważa współpracę z Wielką Brytanią.

PLK wreszcie z umową na srk na siódemce. Bombardier nie zdołał zablokować

PKP PLK podpisały wreszcie – z opóźnieniem – umowę z Thalesem i DP System na wykonanie prac z zakresu srk na linii nr 7 na odcinku Otwock – Lublin. Wcześniej Bombardier, którego oferta po odwołaniach została wykluczona z postępowania, próbował zablokować zawarcie kontraktu.

Bombardier na Trako – co zaprezentuje?

Na gdańskich targach Trako Bombardier Transportation zaprezentuje szereg innowacyjnych technologii, tworzonych przy znaczącym udziale polskich fabryk.

Gazeta Polska martwi się o cyberbezpieczeństwo SRK. Bombardier wyjaśnia

W ostatnim tygodniu „Gazeta Polska Codziennie” poddała w wątpliwość bezpieczeństwo systemów sterowania ruchem firmy Bombardier Transportation przed atakami cyberprzestępców. Producent przedstawia odmienne stanowisko.

Pierwszy Traxx pojechał do Izraela

31 lipca 2017 roku pierwsza z 62 zamówionych lokomotyw Bombardier Traxx AC dla Kolei Izraela została załadowana w porcie w Bremie na prom, którym ruszyła w pierwszy etap podróży morskiej do Izraela.

Pierwszy Traxxy pojechał do Izraela

31 lipca 2017 roku pierwsza z 62 zamówionych lokomotyw Bombardier Traxx AC dla Kolei Izraela została załadowana w porcie w Bremie na prom, którym ruszyła w pierwszy etap podróży morskiej do Izraela.

Bombardier dostał od Torpolu podzlecenie na LCS Konin

Torpol zawarł z Bombardierem Transportation (ZWUS) umowę podwykonawczą na wykonanie części prac w ramach realizacji umowy na wykonanie robót budowlanych w obszarze LCS Konin – odcinek Barłogi – ;Swarzędz w ramach modernizacji linii E20 pomiędzy Warszawą a Poznaniem.;
Subskrybuje zawartość