warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Bombardier

Bombardier na Trako – co zaprezentuje?

Na gdańskich targach Trako Bombardier Transportation zaprezentuje szereg innowacyjnych technologii, tworzonych przy znaczącym udziale polskich fabryk.

Gazeta Polska martwi się o cyberbezpieczeństwo SRK. Bombardier wyjaśnia

W ostatnim tygodniu „Gazeta Polska Codziennie” poddała w wątpliwość bezpieczeństwo systemów sterowania ruchem firmy Bombardier Transportation przed atakami cyberprzestępców. Producent przedstawia odmienne stanowisko.

Pierwszy Traxx pojechał do Izraela

31 lipca 2017 roku pierwsza z 62 zamówionych lokomotyw Bombardier Traxx AC dla Kolei Izraela została załadowana w porcie w Bremie na prom, którym ruszyła w pierwszy etap podróży morskiej do Izraela.

Pierwszy Traxxy pojechał do Izraela

31 lipca 2017 roku pierwsza z 62 zamówionych lokomotyw Bombardier Traxx AC dla Kolei Izraela została załadowana w porcie w Bremie na prom, którym ruszyła w pierwszy etap podróży morskiej do Izraela.

Bombardier dostał od Torpolu podzlecenie na LCS Konin

Torpol zawarł z Bombardierem Transportation (ZWUS) umowę podwykonawczą na wykonanie części prac w ramach realizacji umowy na wykonanie robót budowlanych w obszarze LCS Konin – odcinek Barłogi – ;Swarzędz w ramach modernizacji linii E20 pomiędzy Warszawą a Poznaniem.;

Bombardier planuje dalsze zwolnienia w Niemczech

Kanadyjski koncern Bombardier planuje w najbliższych latach zlikwidować 2200 z 8500 etatów w Niemczech, poinformowano po posiedzeniu rady nadzorczej w czwartek w podberlińskim Hennigsdorfie.

Bombardier powalczy w sądzie o przetarg na linię Otwock – Lublin

Zarząd Bombardiera Transportation (ZWUS) i związki zawodowe protestują przeciw decyzji KIO, która nakazała PKP PLK odrzucić ofertę firmy z powodów formalnych i podpisać umowę droższą o 160 mln zł. Bombardier odwołał się od tej decyzji do sądu.

Kolejne zamówienia na wielofunkcyjne pociągi 2N Bombardiera

Bombardier Transportation zrealizuje zamówienie uzupełniające dla regionu Ile-de-France i dostarczy tam dodatkowe 83 częściowo dwupokładowe pociągi nowej generacji 2N. Operatorem pojazdów będzie SNCF.

Bombardier zwiększa zamówienie na pociągi Regio 2N

Bombardier Transportation otrzymał zlecenie na dostawę 83 pociągów Regio 2N dla francuskich kolei SNCF, działających w imieniu paryskiego STIF.

Bombardier bez zlecenia na linii 7. Związkowcy protestują przeciwko decyzji KIO

Krajowa Izba Odwoławcza nakazała odrzucenie odwołania firmy Bombardier Transportation w związku z przetargiem na systemy sterowania ruchem kolejowym na linii nr 7 na odcinku Otwock – Lublin. Bombardier zareagował skargą na decyzję KIO, co poparły związki zawodowe działające w firmie.
Subskrybuje zawartość