warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Budimex

Budimex stawia nie tylko na kolej. Gdańska Strefa Rodzica już otwarta

Budimex Dzieciom to ogólnopolski program społeczny, którego celem jest zapewnienie chorym dzieciom i ich opiekunom komfortowego miejsca do wspólnego spędzania czasu. 29. Strefa powstała w Klinice Neonatologii oraz Klinice Położnictwa CMN.

Prace po Astaldi między Lublinem a Dęblinem oficjalnie wznowione

PKP Polskie Linie Kolejowe poinformowały o wznowieniu prac przy modernizacji linii z Lublina do Warszawy przez Budimex i Track Tec.

Na pierwszym miejscu Budimex na drugim Strabag – to oni budują najwięcej dróg

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ma obecnie w realizacji 122 inwestycje drogowe. Dwaj najwięksi wykonawcy – Budimex oraz Strabag – w sumie realizują blisko 1/3 z nich.

Budimex: Połowa zysku na dywidendę, połowa na kapitał zapasowy

Zarząd Budimeksu przedstawił rekomendacje dotyczące dywidendy za rok 2018. Uwzględniając trudną sytuację na rynku, proponuje, by na ten cel przeznaczyć połowę zysku netto wypracowanego w ubiegłym roku. Zysk za pierwszy kwartał będzie dużo niższy – głównie przez spadek w segmencie budowlanym.

Nowi wykonawcy przejmą linię Dęblin – Lublin po Astaldi

W piątek 29 marca PLK podpisują umowy z nowymi wykonawcami odcinka Dęblin – Lublin. Inwestycję, z której realizacji wycofała się firma Astaldi dokończą Budimex oraz Trac Tec Construction. Prace ruszą w kwietniu.

Wrocław: Tramwaj na Popowice – jest umowa na pierwszy etap

Jeszcze wiosną powinna ruszyć przebudowa wiaduktu nad ul. Długą, a potem budowa pierwszego etapu trasy tramwajowej na Popowice. Spółka Wrocławskie Inwestycje i PKP PLK podpisały umowę z wykonawcą prac firmą Budimex Budownictwo. Nowy wiadukt nad ul. Długą wraz z przystankiem kolejowym i zintegrowanym węzłem przesiadkowym ma być gotowy w 23 miesiące.

Budimex rozpoczął rozbudowę zakładów produkcyjnych Danone dla marki Żywiec Zdrój

To pierwszy kontrakt realizowany przez Budimex dla firmy Danone. Prace zakończą się w lutym 2020 roku. Kontrakt zakłada przebudowę i rozbudowę istniejącego zakładu produkcyjnego wody i napojów butelkowanych Żywiec Zdrój.

Budimex przekazał siedzibę nowej Izby Celnej w Krakowie

Sześć kondygnacji naziemnych, ponad 7200 m2 powierzchni użytkowej, a w środku 177 biur – Budimex S.A zakończył właśnie realizację kontraktu na wybudowanie siedziby Izby Celnej w Krakowie. Inwestycja warta ponad 40 mln zł stanęła przy ul. Pachońskiego 3A i została przekazana Inwestorowi dwa miesiące przed terminem wskazanym w umowie.

Przetarg na dostęp do portu Gdynia rozstrzygnięty. Wygrał Budimex

PKP PLK rozstrzygnęły przetarg na roboty budowlane na Stacji Gdynia Port w ramach. Wybrano ofertę Budimeksu wartą 1,487 mln zł netto.

Prace po Astaldi na linii nr 7 dokończą Budimex i Track Tec. Roboty ruszą już w kwietniu?

W sumie 1,23 mln zł będzie kosztowało dokończenie prac modernizacyjnych na linii kolejowej nr 7 Dęblin – Lublin. Chodzi o inwestycję, z której jesienią zeszła firma Astaldi.
Subskrybuje zawartość