warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

katastrofa

Alert bezpieczeństwa w związku z katastrofą kolejową w Danii

NSA Danii opublikowała w Systemie Informacji Bezpieczeństwa (SIS) zarządzanym przez Agencję Kolejową Unii Europejskiej alert bezpieczeństwa dotyczący zaczepu do naczepy modelu FW6170 zamontowanej na wagonach kieszeniowych serii Sdggmrs. Alert opublikował w Polsce Urząd Transportu Kolejowego.

Aresztowano sześć osób w związku z katastrofą kolejową w Kairze

Egipskie władze aresztowały sześć osób w związku ze środową katastrofą kolejową, w wyniku której wybuchł pożar na głównym dworcu w stolicy Egiptu Kairze, powodując śmierć co najmniej 25 osób.

Katastrofa kolejowa w Danii. Jakie są wnioski z wypadku?

Specyficzne warunki klimatyczne panujące w cieśninie Wielki Bełt na Morzu Bałtyckim przyczyniły się do katastrofy kolejowej. Po wypadku, w którym zginęło 8 osób, wprowadzono odpowiednie procedury dotyczące przewozu naczep na wagonach. Zachowanie szczególnych wymagań przy załadunku wagonów dotyczy nie tylko Danii.

Katastrofa kolejowa w Danii. Znamy prawdopodobną przyczynę [aktualizacja]

2 stycznia o godzinie 7:35 na moście kolejowo-drogowym Storebælt, położonym nad cieśniną Wielki Bełt, doszło do katastrofy kolejowej. 3 stycznia duńska policja poinformowała o 8 śmiertelnych ofiarach wypadku.

Katastrofa w Danii, sześć osób zginęło

Sześć osób zginęło w środę w katastrofie pociągu pasażerskiego na moście Storebaelt, łączącym duńskie wyspy Fionia i Zelandia - podała duńska agencja informacyjna Ritzau.

Katastrofa KDP w Turcji. Nie żyje siedem osób

Do tragicznej katastrofy kolejowej doszło dziś rano w Ankarze. Zginęło co najmniej siedem osób.

Katastrofa kolejowa w Tajwanie, są zabici i ranni

Do co najmniej 18 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych niedzielnej katastrofy kolejowej na Tajwanie; co najmniej 160 osób odniosło obrażenia.

Katastrofa kolejowa w Indiach, 50 osób nie żyje, 200 rannych

Co najmniej 50 osób zginęło, a ponad 200 zostało rannych w piątek w katastrofie kolejowej w mieście Amritsar w stanie Pendżab na północy Indii - podaje BBC, powołując się na miejscowe władze.

Katastrofa kolejowa w Maroku, są ofiary śmiertelne i wielu rannych

Co najmniej cztery osoby zginęły, a dziesiątki - niektóre źródła mówią o 80 osobach - zostały ranne, gdy w pobliżu stolicy Maroka, Rabatu, we wtorek wykoleił się pociąg.

Katastrofa kolejowa w północnej Turcji. Wiele ofiar

Co najmniej 24 osób zginęły, a 73 inne zostały ranne po wykolejeniu się pociągu pasażerskiego w północno-zachodniej Turcji w prowincji Tekirdag w niedzielę, podała państwowa agencja prasowa Anadolu, powołując się na urzędnika Ministerstwa Zdrowia.

Subskrybuje zawartość