warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

modernizacja

Zakończyła się modernizacja stacji Olszamowice

Kontrakt o wartości prawie 45 mln zł obejmował zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na jednej z kluczowych stacji Centralnej Magistrali Kolejowej. W ramach prac Budimex zmodernizował infrastrukturę techniczną stacji, m.in. rozjazdy i sieć trakcyjną.  Dzięki temu zwiększyła się jej przepustowość, a pociągi będą mogły jechać z prędkością 200 km/h.

Matejko i Mehoffer nie pojadą linią 271. Pada pytanie o powody

Prowadzona modernizacja magistrali kolejowej E59, tak konieczna i potrzebna, przynosi mieszkańcom subregionu wielkopolsko-dolnośląsko-lubuskiego, miasta Poznania, Leszna, Kościana i aglomeracji leszczyńskiej coraz więcej utrudnień i niedogodności.

Objazd objazdu na trasie Warszawa – Poznań. Pojedziemy dłużej o 30 minut

Od czerwca 2017 roku trwa modernizacja magistrali kolejowej E20. W związku z tym czas przejazdu pociągów między Warszawą a Poznaniem mocno się wydłużył. Po 21 września, na miesiąc, wydłuży się jeszcze bardziej.

EN57AKW do modernizacji

Województwo Wielkopolskie ogłosiło przetarg na;obsługę P4 z modernizacją dwóch pojazdów EN57AKW.

PLK poprawia stan odcinka Kluczbork – Bierutów przed modernizacją

PKP PLK poprawia stan odcinka Kluczbork – Bierutów. To najgorzej utrzymana część linii nr 143, przeznaczonej do modernizacji.;

Opóźniona modernizacja linii nr 7

Ministerstwo Infrastruktury przedstawiło informacje w sprawie przebiegu prac modernizacyjnych na linii kolejowej nr 7 łączącej Lublin z Warszawą i sygnalizowanych opóźnieniach w remoncie torów na trasie Lublin – Dęblin.

Ruszyła przebudowa stacji Rzeszów Główny

Rozpoczęła się modernizacja stacji Rzeszów Główny za ponad 200 mln zł. To jedna z najważniejszych inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych w województwie podkarpackim.

Ruszyła przebudowa stacji Rzeszów Główny

Rozpoczęła się modernizacja stacji Rzeszów Główny za ponad 200 mln zł. To jedna z najważniejszych inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych w województwie podkarpackim – podała spółka.

PLK zerwała umowę na nadzór autorski nad modernizacją E20

PKP PLK szuka nowego wykonawcy nadzoru autorskiego nad modernizacją linii E20. Zdaniem inwestora poprzedni nadzorca niewłaściwie wywiązywał się z umowy.

Nie było chętnych na modernizację wagonu 134A

PKP Intercity nie otrzymały ofert na wykonanie naprawy okresowej na 5. poziomie utrzymania wraz z modernizacją oraz przeglądu na 3. poziomie utrzymania 1 sypialnego wagonu osobowego typu 134A.
Subskrybuje zawartość