warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

opóźnienia

Opóźnione pociągi między Krakowem i Przemyślem zniechęcają do jazdy po nowej E30

Wykonana olbrzymim kosztem modernizacja magistrali E30 między Krakowem a Rzeszowem i Przemyślem nie jest wykorzystywana przez PKP Intercity – uważają nasi czytelnicy i zwracają uwagę na olbrzymie opóźnienia pociągów, jakie mają miejsce na linii.

Utrudnienia na linii Warszawa - Łuków

Z powodu porannej awarii komputera do sterowania ruchem pociągów na stacji Siedlce - wystąpiły utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa - Łuków. Część składów Kolei Mazowiekcich zostało odwołany, a inne odnotowały opóźnienia sięgające 120 minut.

Utrudnienia w Warszawie jeszcze potrwają

Dojazd do pracy w Warszawie koleją jest dzisiaj (4 czerwca) szczególnie utrudniony. Pociągi Kolei Mazowieckich i SKM Warszawa są opóźnione o od kilkudziesięciu do powyżej stu minut.

Opóźnione ezt-y PKP Intercity

PKP Intercity po raz kolejny przełożyły termin składania ofert w przetargu na dostawę 12 ezt-ów. A to oznacza opóźnienia w dostawach składów.

Utrudnienia na stacji Warszawa Włochy potrwają kolejny tydzień [aktualizacja]

Wciąż nie udało się udrożnić modernizowanego posterunku Warszawa Włochy. Utrudnienia, które miały się skończyć 8 maja, potrwają co najmniej do 25 maja. Skutkują one odwołaniem wielu pociągów, przede wszystkim Kolei Mazowieckich.;

14 WE na Śląsku w zastępstwie za Elfy 2. „8 Elfów jest w trakcie budowy”

Opóźnienia w produkcji elektrycznych zespołów trakcyjnych Elf2 sprawiają, że na Śląsku jeżdżą pociągi zastępcze. Zgodnie z umową do Kolei Śląskich dostarcza je Pesa.

Burze powodują utrudnienia w kursowaniu pociągów na Śląsku

Przechodzące nad centralną częścią woj. śląskiego burze spowodowały w poniedziałek wieczorem utrudnienia w ruchu kolejowym w regionie. Opóźnienia pociągów mogą sięgać 70 minut, niektóre lokalne kursy odwołano - poinformowały w poniedziałek wieczorem Koleje Śląskie.

Nowoczesne przystanki WKD znacznie później

Projekt przebudowy przystanków WKD nabiera opóźnienia – negocjacje ze zwycięzcami konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej peronów zakończyły się fiaskiem. – Spółka WKD nie rezygnuje z realizacji przedsięwzięcia związanego z modernizacją elementów małej architektury przystankowej WKD i jej najbliższego otoczenia. Niebawem zostaną podjęte działania związane z przygotowaniem dokumentacji projektowej – informuje Krzysztof Kulesza, rzecznik WKD.

Wielogodzinne opóźnienia pociągów w Rzymie. Zima!

Wielogodzinne opóźnienia pociągów to rezultat ataku zimy we Włoszech. Najtrudniejsza sytuacja w ruchu kolejowym panuje w rejonie stolicy. Pociągi dużych prędkości przyjeżdżają do Rzymu z 7-godzinym opóźnieniem. Wiele lokalnych połączeń odwołano.

Elfy 2 dla Polregio mają już dwa miesiące spóźnienia. Problem z dokumentacją

Do 20 lutego Pesa chce przekazać Przewozom Regionalnym pojazdy Elf 2, które miały dotrzeć do przewoźnika w grudniu. Jak tłumaczy producent, największy wpływ na opóźnienia miały pomyłki w dokumentacji.
Subskrybuje zawartość