warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

promocja

Kolejowe Miasteczko KD na Pol’and’Rock Festiwal (ex Przystanek Woodstock)

Koleje Dolnośląskie postawiły w tym roku na nietypową promocję. Kolejowe Miasteczko KD będzie jedynym miejscem na festiwalu odwiedzanym przez setki tysięcy ludzi, które zajmie się promocją kolei. Na miejscu odbędzie się też sporo ciekawych dyskusji dotyczących przyszłości zrównoważonego transportu.

W Polregio i Kolejach Śląskich dzięki Visa można kupić bilety za pół ceny

Do 5 sierpnia obowiązuje promocja, dzięki której bilety kolejowe dwóch przewoźników można kupić za pół ceny. Są jednak dwa warunki. Trzeba to zrobić przez SkyCash i skorzystać z usługi Visa Checkout.

Letnia promocja prenumeraty „Rynku Kolejowego”

Do końca lipca, przy zamówieniu rocznej prenumeraty miesięcznika „Rynek Kolejowy”, zapłacisz jedynie 209 zł brutto!

Intercity z promocją na Lwów

Do Lwowa można komfortowo dojechać bezpośrednimi połączeniami kolejowymi m.in. z Przemyśla, Chełma i Gdyni. Z Przemyśla już od 49 zł

10 czerwca start, dziś promocja PKM

Od 10 czerwca kursy zaczną pociągi Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, łączące stolicę regionu z Grodziskiem Wielkopolskim, Nowym Tomyślem, Jarocinem i Wągrowcem. W godzinach szczytu składy na tych trasach kursować będą co pół godziny.

Kolejowy bilet miejski w Białymstoku

Największy przewoźnik rozszerzył obowiązywanie jednej z ofert – Bilet Miejski. Od drugiej połowy kwietnia mogą z niej skorzystać mieszkańcy Białegostoku. Do dyspozycji mają kilkadziesiąt połączeń w ciągu doby, które kursują na pięciu trasach. To jedyne miasto w województwie podlaskim objęte tą promocją.

Kup bilet ŁKA Sprinter za 2 zł. W KOLEO!

Świąteczna promocja w pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Wiosenna promocja Interrail. PKP Intercity zachęca do podróży po Europie

Bilety Interrail Global Pass umożliwiają podróżowanie po 30 krajach Europy, a Interrail One Country Pass pozwala na nieograniczone podróże po wybranym państwie. Planując wakacje, warto skorzystać z wiosennej promocji. Oferta jest ważna do końca marca, ale z biletów można korzystać przez 11 miesięcy od daty zakupu.

Wiosenna promocja Interrail

PKP Intercity przypominają i zachęcają do skorzystania z oferty Interrail. Tym bardziej, warto, że mamy teraz wiosenną promocję.

Ponad 4000 osób skorzystało z pierwszej Rodzinnej Niedzieli w KŚ

W niedzielę zadebiutowała nowa promocja Kolei Śląskich dotycząca bezpłatnych przejazdów dla rodziców w niedziele wolne od handlu. Okazuje się, że akcja wyjątkowo przypadła do gustu śląskim rodzinom. Z oferty skorzystało prawie 4400 osób.

Subskrybuje zawartość