warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

promocja

Reklama w InfoRail i InfoTram z 19% rabatem

Ruszamy z mikołajkową promocją w naszych szynowych portalach. Przy umowach na cały 2019 rok dajemy teraz spore zniżki. To będzie nasz 19. rok w branży transportu publicznego w Polsce i stąd 19% rabatu. Warto sprawdzić.

Promocja Drezdeńska Kolei Dolnośląskich. Do Drezna z przesiadką w Węglińcu

Koleje Dolnośląskie wprowadzają zmiany w ofercie połączeń do Drezna. Od 9 grudnia 2018 roku połączenie Wrocław Główny - Drezno będzie realizowane ze skomunikowaną przesiadką w Węglińcu.

PKP LHS na Kongresie 590, jednym z najważniejszym wydarzeń ekonomicznych w Polsce

Kongres 590 w Rzeszowie jest jednym z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Polsce, którego celem jest rozwój i promocja polskiej gospodarki. Wydarzenie otworzył Prezydent RP Andrzej Duda. Jednym z istotnych tematów poruszanych wielokrotnie podczas dyskusji panelowych, był transport kolejowy.

Kolejowe Miasteczko KD na Pol’and’Rock Festiwal (ex Przystanek Woodstock)

Koleje Dolnośląskie postawiły w tym roku na nietypową promocję. Kolejowe Miasteczko KD będzie jedynym miejscem na festiwalu odwiedzanym przez setki tysięcy ludzi, które zajmie się promocją kolei. Na miejscu odbędzie się też sporo ciekawych dyskusji dotyczących przyszłości zrównoważonego transportu.

W Polregio i Kolejach Śląskich dzięki Visa można kupić bilety za pół ceny

Do 5 sierpnia obowiązuje promocja, dzięki której bilety kolejowe dwóch przewoźników można kupić za pół ceny. Są jednak dwa warunki. Trzeba to zrobić przez SkyCash i skorzystać z usługi Visa Checkout.

Letnia promocja prenumeraty „Rynku Kolejowego”

Do końca lipca, przy zamówieniu rocznej prenumeraty miesięcznika „Rynek Kolejowy”, zapłacisz jedynie 209 zł brutto!

Intercity z promocją na Lwów

Do Lwowa można komfortowo dojechać bezpośrednimi połączeniami kolejowymi m.in. z Przemyśla, Chełma i Gdyni. Z Przemyśla już od 49 zł

10 czerwca start, dziś promocja PKM

Od 10 czerwca kursy zaczną pociągi Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, łączące stolicę regionu z Grodziskiem Wielkopolskim, Nowym Tomyślem, Jarocinem i Wągrowcem. W godzinach szczytu składy na tych trasach kursować będą co pół godziny.

Kolejowy bilet miejski w Białymstoku

Największy przewoźnik rozszerzył obowiązywanie jednej z ofert – Bilet Miejski. Od drugiej połowy kwietnia mogą z niej skorzystać mieszkańcy Białegostoku. Do dyspozycji mają kilkadziesiąt połączeń w ciągu doby, które kursują na pięciu trasach. To jedyne miasto w województwie podlaskim objęte tą promocją.

Kup bilet ŁKA Sprinter za 2 zł. W KOLEO!

Świąteczna promocja w pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Subskrybuje zawartość