warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

promocja

Intercity z promocją na Lwów

Do Lwowa można komfortowo dojechać bezpośrednimi połączeniami kolejowymi m.in. z Przemyśla, Chełma i Gdyni. Z Przemyśla już od 49 zł

10 czerwca start, dziś promocja PKM

Od 10 czerwca kursy zaczną pociągi Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, łączące stolicę regionu z Grodziskiem Wielkopolskim, Nowym Tomyślem, Jarocinem i Wągrowcem. W godzinach szczytu składy na tych trasach kursować będą co pół godziny.

Kolejowy bilet miejski w Białymstoku

Największy przewoźnik rozszerzył obowiązywanie jednej z ofert – Bilet Miejski. Od drugiej połowy kwietnia mogą z niej skorzystać mieszkańcy Białegostoku. Do dyspozycji mają kilkadziesiąt połączeń w ciągu doby, które kursują na pięciu trasach. To jedyne miasto w województwie podlaskim objęte tą promocją.

Kup bilet ŁKA Sprinter za 2 zł. W KOLEO!

Świąteczna promocja w pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Wiosenna promocja Interrail. PKP Intercity zachęca do podróży po Europie

Bilety Interrail Global Pass umożliwiają podróżowanie po 30 krajach Europy, a Interrail One Country Pass pozwala na nieograniczone podróże po wybranym państwie. Planując wakacje, warto skorzystać z wiosennej promocji. Oferta jest ważna do końca marca, ale z biletów można korzystać przez 11 miesięcy od daty zakupu.

Wiosenna promocja Interrail

PKP Intercity przypominają i zachęcają do skorzystania z oferty Interrail. Tym bardziej, warto, że mamy teraz wiosenną promocję.

Ponad 4000 osób skorzystało z pierwszej Rodzinnej Niedzieli w KŚ

W niedzielę zadebiutowała nowa promocja Kolei Śląskich dotycząca bezpłatnych przejazdów dla rodziców w niedziele wolne od handlu. Okazuje się, że akcja wyjątkowo przypadła do gustu śląskim rodzinom. Z oferty skorzystało prawie 4400 osób.

OT Logistics, Kolej Bałtycka i ZS nr 4 w Szczecinie będą kształcić maszynistów

Spółka OT Logistics, Kolej Bałtycka oraz Zespół Szkół Nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie podpisały dziś umowę o współpracy, której celem jest promocja szkolnictwa zawodowego oraz przeciwdziałanie skutkom luki pokoleniowej w zawodach kolejowych, m.in. wśród maszynistów. Gościem specjalnym uroczystości podpisania umowy była Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej.

OT Logistics będzie kształcić maszynistów

Spółka OT Logistics, Kolej Bałtycka oraz Zespół Szkół Nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie podpisały umowę o współpracy, której celem jest promocja szkolnictwa zawodowego oraz przeciwdziałanie skutkom luki pokoleniowej w zawodach kolejowych, m.in. wśród maszynistów. Gościem specjalnym uroczystości podpisania umowy była Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej.

Na „Różaniec bez granic#34; za złotówkę. Nietypowa promocja PolRegio

Z okazji modlitwy różańcowej dookoła Polski, zwanej „Różańcem do granic”, PolRegio wprowadziło ofertę specjalną o tej samej nazwie. Pasażerowie będą mogli nabyć bilety za 1 zł.
Subskrybuje zawartość