warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

promocja

Trwa konkurs "Polskie Nagrody Kolejowe"

Z inicjatywy Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, Polskich Kolei Państwowych, PKP Polskich Linii Kolejowych, Izby Gospodarczej Transportu Lądowego i związku pracodawców Railway Business Forum oraz pod patronatem Ministra Infrastruktury ruszył kilkanaście dni temu nowy projekt, którego celem ma być promocja polskiej kolei.

Ruszyły Polskie Nagrody Kolejowe – nowa inicjatywa promująca kolej

Z inicjatywy Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, Polskich Kolei Państwowych, PKP Polskich Linii Kolejowych, Izby Gospodarczej Transportu Lądowego i związku pracodawców Railway Business Forum oraz pod patronatem Ministra Infrastruktury zdecydowano zorganizować, począwszy od 2019 roku, nowy projekt, którego celem ma być promocja polskiej kolei i integracja środowiska transportu szynowego.

Ryanair promuje Warszawę… w Hiszpanii

Prawie 1,5 mln odsłon oraz 732 rezerwacje to efekt kampanii zrealizowanej przez Stołeczne Biuro Turystyki we współpracy z liniami lotniczymi Ryanair na początku tego roku. Celem była promocja Warszawy w Hiszpanii z naciskiem na połączenia lotnicze stolicy z dwoma głównymi miastami: Madrytem i Barceloną.

Duża promocja Kolei Śląskich. Dzieci nie płacą za pociąg przez całe ferie

W czasie tegorocznych ferii w województwie śląskim dzieci i młodzież będą mogły podróżować pociągami Kolei Śląskich bez opłat. To chyba pierwsza tak duża oferta bezpłatnych przejazdów w kolejach regionalnych.

Skarb Państwa tworzy Polski Holding Hotelowy

Rosnący ruch turystyczny w naszym kraju, a także rozwijająca się dynamicznie polska gospodarka wymagają coraz lepszego zaplecza i infrastruktury wspierającej ten rozwój. Niezbędne są działania, które zapewnią dostęp do wysokiej jakości usług hotelowych zarówno do turystów jaki klientów biznesowych. Stwarza to rynkową szansę utworzenia na bazie rozproszonych aktywów hotelowych należących do skarbu państwa podmiotu, który zajmie się profesjonalnym zarządzaniem tym majątkiem, a także jego rozwojem i promocją.

Reklama w InfoRail i InfoTram z 19% rabatem

Ruszamy z mikołajkową promocją w naszych szynowych portalach. Przy umowach na cały 2019 rok dajemy teraz spore zniżki. To będzie nasz 19. rok w branży transportu publicznego w Polsce i stąd 19% rabatu. Warto sprawdzić.

Promocja Drezdeńska Kolei Dolnośląskich. Do Drezna z przesiadką w Węglińcu

Koleje Dolnośląskie wprowadzają zmiany w ofercie połączeń do Drezna. Od 9 grudnia 2018 roku połączenie Wrocław Główny - Drezno będzie realizowane ze skomunikowaną przesiadką w Węglińcu.

PKP LHS na Kongresie 590, jednym z najważniejszym wydarzeń ekonomicznych w Polsce

Kongres 590 w Rzeszowie jest jednym z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Polsce, którego celem jest rozwój i promocja polskiej gospodarki. Wydarzenie otworzył Prezydent RP Andrzej Duda. Jednym z istotnych tematów poruszanych wielokrotnie podczas dyskusji panelowych, był transport kolejowy.

Kolejowe Miasteczko KD na Pol’and’Rock Festiwal (ex Przystanek Woodstock)

Koleje Dolnośląskie postawiły w tym roku na nietypową promocję. Kolejowe Miasteczko KD będzie jedynym miejscem na festiwalu odwiedzanym przez setki tysięcy ludzi, które zajmie się promocją kolei. Na miejscu odbędzie się też sporo ciekawych dyskusji dotyczących przyszłości zrównoważonego transportu.

W Polregio i Kolejach Śląskich dzięki Visa można kupić bilety za pół ceny

Do 5 sierpnia obowiązuje promocja, dzięki której bilety kolejowe dwóch przewoźników można kupić za pół ceny. Są jednak dwa warunki. Trzeba to zrobić przez SkyCash i skorzystać z usługi Visa Checkout.
Subskrybuje zawartość