warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

promocja

Wiosenna promocja Interrail. PKP Intercity zachęca do podróży po Europie

Bilety Interrail Global Pass umożliwiają podróżowanie po 30 krajach Europy, a Interrail One Country Pass pozwala na nieograniczone podróże po wybranym państwie. Planując wakacje, warto skorzystać z wiosennej promocji. Oferta jest ważna do końca marca, ale z biletów można korzystać przez 11 miesięcy od daty zakupu.

Wiosenna promocja Interrail

PKP Intercity przypominają i zachęcają do skorzystania z oferty Interrail. Tym bardziej, warto, że mamy teraz wiosenną promocję.

Ponad 4000 osób skorzystało z pierwszej Rodzinnej Niedzieli w KŚ

W niedzielę zadebiutowała nowa promocja Kolei Śląskich dotycząca bezpłatnych przejazdów dla rodziców w niedziele wolne od handlu. Okazuje się, że akcja wyjątkowo przypadła do gustu śląskim rodzinom. Z oferty skorzystało prawie 4400 osób.

OT Logistics, Kolej Bałtycka i ZS nr 4 w Szczecinie będą kształcić maszynistów

Spółka OT Logistics, Kolej Bałtycka oraz Zespół Szkół Nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie podpisały dziś umowę o współpracy, której celem jest promocja szkolnictwa zawodowego oraz przeciwdziałanie skutkom luki pokoleniowej w zawodach kolejowych, m.in. wśród maszynistów. Gościem specjalnym uroczystości podpisania umowy była Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej.

OT Logistics będzie kształcić maszynistów

Spółka OT Logistics, Kolej Bałtycka oraz Zespół Szkół Nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie podpisały umowę o współpracy, której celem jest promocja szkolnictwa zawodowego oraz przeciwdziałanie skutkom luki pokoleniowej w zawodach kolejowych, m.in. wśród maszynistów. Gościem specjalnym uroczystości podpisania umowy była Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej.

Na „Różaniec bez granic#34; za złotówkę. Nietypowa promocja PolRegio

Z okazji modlitwy różańcowej dookoła Polski, zwanej „Różańcem do granic”, PolRegio wprowadziło ofertę specjalną o tej samej nazwie. Pasażerowie będą mogli nabyć bilety za 1 zł.

Akcja „Kolej na Ciebie - uratuj życie!” na dworcu Gdynia Główna

Już w najbliższy poniedziałek, 11 września (w godz. 11:00-16:00) na dworcu Gdynia Główna odbędzie się kolejna odsłona akcji „Kolej na Ciebie - uratuj życie!”. Głównym celem inicjatywy jest promocja honorowego krwiodawstwa oraz dawstwa szpiku kostnego, a także zwiększenie świadomości w zakresie ochrony zdrowia i promowanie dobrych wzorców postaw społecznych. W tym roku akcja organizowana jest w sumie na 10 dworcach kolejowych.

Akcja „Kolej na Ciebie - uratuj życie!” na dworcu Łódź Fabryczna

Już w najbliższy poniedziałek, 4 września (w godz. 11:00-16:00) na dworcu Łódź Fabryczna odbędzie się kolejna odsłona akcji „Kolej na Ciebie - uratuj życie!”. Głównym celem inicjatywy jest promocja honorowego krwiodawstwa oraz dawstwa szpiku kostnego, a także zwiększenie świadomości w zakresie ochrony zdrowia i promowanie dobrych wzorców postaw społecznych. W tym roku akcja organizowana jest w sumie na 10 dworcach kolejowych.

Ostatni tydzień promocji na prenumeratę „Rynku Kolejowego”

Jeszcze tylko przez tydzień trwa promocja na roczną prenumeratę miesięcznika „Rynek Kolejowy”.

Najlepsi uczniowie w Bawarii mogą podróżować pociągiem po landzie w pierwszym dniu ferii za darmo

Ciekawa promocja w niemieckim landzie Bawaria: podczas ferii letnich uczniowie z najlepszymi wynikami na świadectwie nie będą musieli płacić za przejazd. ;
Subskrybuje zawartość