warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

promocja

Na „Różaniec bez granic#34; za złotówkę. Nietypowa promocja PolRegio

Z okazji modlitwy różańcowej dookoła Polski, zwanej „Różańcem do granic”, PolRegio wprowadziło ofertę specjalną o tej samej nazwie. Pasażerowie będą mogli nabyć bilety za 1 zł.

Akcja „Kolej na Ciebie - uratuj życie!” na dworcu Gdynia Główna

Już w najbliższy poniedziałek, 11 września (w godz. 11:00-16:00) na dworcu Gdynia Główna odbędzie się kolejna odsłona akcji „Kolej na Ciebie - uratuj życie!”. Głównym celem inicjatywy jest promocja honorowego krwiodawstwa oraz dawstwa szpiku kostnego, a także zwiększenie świadomości w zakresie ochrony zdrowia i promowanie dobrych wzorców postaw społecznych. W tym roku akcja organizowana jest w sumie na 10 dworcach kolejowych.

Akcja „Kolej na Ciebie - uratuj życie!” na dworcu Łódź Fabryczna

Już w najbliższy poniedziałek, 4 września (w godz. 11:00-16:00) na dworcu Łódź Fabryczna odbędzie się kolejna odsłona akcji „Kolej na Ciebie - uratuj życie!”. Głównym celem inicjatywy jest promocja honorowego krwiodawstwa oraz dawstwa szpiku kostnego, a także zwiększenie świadomości w zakresie ochrony zdrowia i promowanie dobrych wzorców postaw społecznych. W tym roku akcja organizowana jest w sumie na 10 dworcach kolejowych.

Ostatni tydzień promocji na prenumeratę „Rynku Kolejowego”

Jeszcze tylko przez tydzień trwa promocja na roczną prenumeratę miesięcznika „Rynek Kolejowy”.

Najlepsi uczniowie w Bawarii mogą podróżować pociągiem po landzie w pierwszym dniu ferii za darmo

Ciekawa promocja w niemieckim landzie Bawaria: podczas ferii letnich uczniowie z najlepszymi wynikami na świadectwie nie będą musieli płacić za przejazd. ;

Medcom: Przemysł jest gotowy na elektromobilność

Piotr Wroński, wiceprezes zarządu Medcom, podkreśla, że firma, tak jak i przemysł w Polsce, jest gotowa na wprowadzenie elektromobilności. Największe wyzwania, związane z regulacjami i promocją nowej strategii wśród społeczeństwa, stoją przed rządem.

Promocja dla klientów Koleo. Połowa ceny biletu kolejowego trafia z powrotem do pasażera

Każdy podróżny, który kupi bilet kolejowy, używając systemu płatności mobilnych Blik dostanie zwrot 50 procent wartości biletu. Jest jeden warunek - musi skorzystać z platformy zakupowej Koleo.

Wiosenna promocja LEO Express

Wiosenna promocja na zakup LEO Koron. Dodatkowe 20 % dostępne tylko dzisiaj do północy. LEO Korony można wykorzystać na wiosenne i letnie podróże pociągami, autobusami i minibusami LEO Express wzdłuż Europy.

Droższe bilety Kolei Dolnośląskich

Koleje Dolnośląskie od dnia 12 marca 2017 r. wprowadzają zmiany w zasadach odprawy podróżnych w ramach ofert "Dobry bilet" i "Promocja Drezdeńska". Innymi słowy bilety drożeją.

Walentynkowa promocja LEO Express

Nie jest ważne, czy świętujesz Walentynki lub też nie. Możesz skorzystać z nowej promocji LEO Express 1 + 1 bilet gratis. Oferta jest również ważna na połączenia z lotniskami.
Subskrybuje zawartość