warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

promocja

Jesienna promocja Interrail. Wakacyjne podróże koleją w niższej cenie

Wakacje jesienią to doskonała okazja, by poznać Europę ubraną w zupełnie inne barwy. Planując wyprawy poza sezonem warto skorzystać z najnowszej promocji na Interrail Global Pass, umożliwiającej tańsze podróże po 31 krajach kontynentu - informuje PKP Intercity.

Jesienna promocja Interrail. Wakacyjne podróże koleją w niższej cenie

Wakacje jesienią to doskonała okazja, by poznać Europę ubraną w zupełnie inne barwy. Planując wyprawy poza sezonem warto skorzystać z najnowszej promocji na Interrail Global Pass, umożliwiającej tańsze podróże po 31 krajach kontynentu.

Jesienna promocja Interrail. Wakacyjne podróże koleją w niższej cenie

Wakacje jesienią to doskonała okazja, by poznać Europę ubraną w zupełnie inne barwy. Planując wyprawy poza sezonem warto skorzystać z najnowszej promocji na Interrail Global Pass, umożliwiającej tańsze podróże po 31 krajach kontynentu.

LOT pod skrzydłami Milczarskiego. Niewątpliwy rozwój, tylko ten strajk...

Rafał Milczarski kieruje LOT od stycznia 2016 roku. Przez ten czas narodowy przewoźnik dynamicznie się rozwijał i pozyskał miliony nowych pasażerów, niestety poważne problemy sprawiały silniki Dreamlinerów, a w ostatnich miesiącach Boeingi 737 MAX. Prezesura Milczarskiego to także promocja CPK, powołanie PGL oraz zeszłoroczny strajk. Jak ostatnie trzy lata LOT oceniają branżowi eksperci?

Letnia promocja prenumeraty „Rynku Kolejowego”

Do końca lipca, przy zamówieniu rocznej prenumeraty miesięcznika „Rynek Kolejowy”, zapłacisz jedynie 209 zł brutto! Zapraszamy do skorzystania z letniej promocji!

Trwa konkurs "Polskie Nagrody Kolejowe"

Z inicjatywy Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, Polskich Kolei Państwowych, PKP Polskich Linii Kolejowych, Izby Gospodarczej Transportu Lądowego i związku pracodawców Railway Business Forum oraz pod patronatem Ministra Infrastruktury ruszył kilkanaście dni temu nowy projekt, którego celem ma być promocja polskiej kolei.

Ruszyły Polskie Nagrody Kolejowe – nowa inicjatywa promująca kolej

Z inicjatywy Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego, Polskich Kolei Państwowych, PKP Polskich Linii Kolejowych, Izby Gospodarczej Transportu Lądowego i związku pracodawców Railway Business Forum oraz pod patronatem Ministra Infrastruktury zdecydowano zorganizować, począwszy od 2019 roku, nowy projekt, którego celem ma być promocja polskiej kolei i integracja środowiska transportu szynowego.

Ryanair promuje Warszawę… w Hiszpanii

Prawie 1,5 mln odsłon oraz 732 rezerwacje to efekt kampanii zrealizowanej przez Stołeczne Biuro Turystyki we współpracy z liniami lotniczymi Ryanair na początku tego roku. Celem była promocja Warszawy w Hiszpanii z naciskiem na połączenia lotnicze stolicy z dwoma głównymi miastami: Madrytem i Barceloną.

Duża promocja Kolei Śląskich. Dzieci nie płacą za pociąg przez całe ferie

W czasie tegorocznych ferii w województwie śląskim dzieci i młodzież będą mogły podróżować pociągami Kolei Śląskich bez opłat. To chyba pierwsza tak duża oferta bezpłatnych przejazdów w kolejach regionalnych.

Skarb Państwa tworzy Polski Holding Hotelowy

Rosnący ruch turystyczny w naszym kraju, a także rozwijająca się dynamicznie polska gospodarka wymagają coraz lepszego zaplecza i infrastruktury wspierającej ten rozwój. Niezbędne są działania, które zapewnią dostęp do wysokiej jakości usług hotelowych zarówno do turystów jaki klientów biznesowych. Stwarza to rynkową szansę utworzenia na bazie rozproszonych aktywów hotelowych należących do skarbu państwa podmiotu, który zajmie się profesjonalnym zarządzaniem tym majątkiem, a także jego rozwojem i promocją.
Subskrybuje zawartość