warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Siemens

Tureckie koleje zamawiają 10 szybkich pociągów Siemens Velaro

Tureckie Koleje Państwowe (TCDD) podpisały umowę z Siemensem, który złożył najlepszą ofertę w przetargu, na dostawę dziesięciu szybkich pociągów Velaro.

Siemens wprowadzi system ETCS w Norwegii

Siemens wyposaży całą sieć kolejową na terytorium Norwegii w system ETCS poziomu 2. Inwestycja zostanie zrealizowana z wykorzystaniem technologii Trainguard, urządzeń Simis i systemów bezpieczeństwa Sinet.

Siemens zbuduje system ETCS w Norwegii

Siemens wyposaży cała sieć kolejową na terytorium Norwegii w system ETCS poziomu 2. Inwestycja zostanie zrealizowana z wykorzystaniem technologii Trainguard, urządzeń Simis i systemów bezpieczeństwa Sinet.

Siemens planuje przejąć producenta oprogramowania dla ITS

Wraz z końcem kwietnia 2018 r. Siemens planuje przejąć spółkę Aimsun SL, specjalizującą sie w tworzeniu oprogramowania dla Inteligentnych Systemów Transportowych (ITS). Aimsun pozostanie oddzielną spółką w pełni kontrolowany przez branżę Mobility Siemensa.

Siemens dostarczy autonomiczny system transportu osobowego na lotnisku we Frankfurcie

Spółka Fraport AG, operator lotniska we Frankfurcie, zleciła spółce Siemens dostarczenie w pełni autonomicznej kolejki osobowej Airval. System ma stanowić połączenie terminali 1 i 2 z nowym terminalem 3.

MRCE oraz Siemens tworzą spółkę do serwisu lokomotyw

Siemens oraz Mitsui Rail Capital Europe (MRCE) uzgodniły ustanowienie spółki typu joint venture do serwisowania i konserwacji lokomotyw. Umowa przewiduje, że obie spółki posiadają po 50% udziałów i wspólnie zarządzają nowo powstałą firmą. Założenie spółki, po uzyskaniu zgody urzędu antymonopolowego, ma zakończyć się w pierwszej połowie tego roku kalendarzowego.

MRCE oraz Siemens tworzą spółkę do serwisu lokomotyw

Siemens oraz Mitsui Rail Capital Europe (MRCE), uzgodniły ustanowienie spółki typu joint venture do serwisowania i konserwacji lokomotyw. Umowa przewiduje, że obie spółki posiadają po 50% udziałów i wspólnie zarządzają nowopowstałą firmą. Założenie spółki, po uzyskaniu zgody urzędu antymonopolowego, ma zakończyć sie w pierwszej połowie tego roku kalendarzowego.

Siemens tworzy spółkę serwisową dla lokomotyw. Wspólnie z MRCE

Siemens oraz Mitsui Rail Capital Europe (MRCE), uzgodniły ustanowienie spółki typu joint venture do serwisowania i konserwacji lokomotyw.

26 Vectronów dla duńskich kolei DSB

Duńskie Koleje Państwowe (DSB) i Siemens podpisali umowę na dostawę 26 elektrycznych lokomotyw Vectron na rynek niemiecki i duński.

Siemens dostarczy 26 Vectronów dla Danii

Duńskie Koleje Państwowe (DSB) i spółka Siemens podpisały umowę na dostawę 26 elektrycznych lokomotyw Vectron na rynek niemiecki i duński. Rozpoczęcie dostaw zaplanowano na koniec 2020 r.
Subskrybuje zawartość