warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Stadler

Niebawem rusza zabudowa pudeł Flirtów dla Kolei Mazowieckich

Koleje Mazowieckie odebrały pierwsze pudła wagonów pociągów FLIRT. Trafią one niebawem do zakładu Stadler Polska w Siedlcach, gdzie rozpocznie się ich zabudowa.

Koleje Mazowieckie odebrały pierwsze pudła wagonów nowych Flirtów

Dwa pierwsze z sześciu zamówionych w maju 2018 roku pięcioczłonowych Flirtów 3, zostaną wprowadzone do eksploatacji na przełomie listopada i grudnia 2019. Kolejne cztery będą dostarczane sukcesywnie do końca I kwartału 2020 roku. Zgodnie z umową ramową Stadler wyprodukuje dla Kolei Mazowieckich 71 elektrycznych zespołów trakcyjnych, w tym 61 pięcioczłonowych i 10 dwuczłonowych.

Koleje Mazowieckie odebrały pierwsze pudła wagonów nowych pociągów FLIRT

Pudła trafią niebawem do zakładu Stadler Polska w Siedlcach, gdzie rozpocznie się ich zabudowa. Dwa pierwsze, z sześciu zamówionych w maju 2018 roku pojazdów, zostaną wprowadzone do eksploatacji na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku. Kolejne cztery będą dostarczane sukcesywnie do końca I kwartału 2020 roku. Zgodnie z umową ramową Stadler wyprodukuje dla Kolei Mazowieckich 71 elektrycznych zespołów trakcyjnych, w tym 61 pięcioczłonowych i 10 dwuczłonowych.

Stadler Polska z zamówieniami na ponad 100 tramwajów. W tym Lipsk od Solarisa

Stadler, pozyskując tramwajową część Solarisa, odziedziczył też wszystkie kontrakty niegdyś polskiej firmy. Dotyczy to także niedawnego rozszerzenia kontraktu na tramwaje dla Lipska, zawartego formalnie między tamtejszym operatorem komunikacji LVB a Solarisem. Dzięki temu zamówieniu liczba zakontraktowanych tramwajów, które Stadler wyprodukuje w Polsce, przekracza sto pojazdów.

Jednostki Stadler GTW przyjeżdżają z Niemiec do Czech

Czeskie Koleje przetransportowały pierwsze jednostki GTW, zakupione od Deutsche Bahn.

Pesa i Stadler chcą dostarczyć ezety PKP IC. Sędzikowski: Nie będzie wojny cenowej

PKP Intercity otworzyło w końcu oferty w rozpisanym przeszło rok temu przetargu na dostawę 12 nowych pociągów. Jest tylko dwóch chętnych dostawców – Stadler i Pesa.;

PESA kontra Stadler w przetargu na 12 ezt-ów dla PKP Intercity

Dwie oferty wpłynęły w przetargu na dostawę 12 ezt-ów dla PKP Intercity. Złożyli je PESA i Stadler.

Koleje Białoruskie kupują nowe składy. Od Stadlera

Białoruskie Koleje BC i Stadler podpisali 17 stycznia br. umowę na dostawę 10 nowych Flirtów , które będą obsługiwać połączenia międzyregionalne.

Kolejne Flirty pojadą na Białoruś

Koleje Białoruskie zamówiły u szwajcarskiego producenta – firmy Stadler – 10 pociągów Flirt. Zamówienie zostanie zrealizowane w przyszłym roku.

Flirty PKP Intercity przejechały już 20 milionów kilometrów

W grudniu 2018 roku zakończył się okres 3-letniej gwarancji 20 pociągów typu Flirt należących do PKP Intercity. Przez ten czas pojazdy przejechały łącznie 20 milionów kilometrów – to tak jakby okrążyły Ziemię prawie 500 razy. Na pokładzie składów podróżowało ponad 11,2 milionów pasażerów – informuje Stadler.
Subskrybuje zawartość