warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Stadler

Stadler dostarczy nowe pociągi dla słowackiej elektryczki

Słowackie Koleje ZSSK podpisały ze Stadlerem umowę na dostawę pięciu elektrycznych zespołów trakcyjnych o napięciu 5,5 kV prądu stałego i lokomotywy spalinowej dla sieci kolejowej w Tatrach.

Jak będzie wyglądać krakowski tramwaj od Solarisa i Stadlera? [wizualizacja]

MPK w Krakowie wraz z producentami pojazdów – firmami Solaris i Stadler – uchyliło rąbka tajemnicy na temat projektu nowych tramwajów. Pierwsze pojazdy powinny zjawić się w stolicy Małopolski na początku 2020 r.

Stadler wygrał przetarg na dostawę 22 ezetów dla Go-Ahead

Stadler wyprodukuje dla spółki Go-Ahead 22 elektryczne zespoły trakcyjne typu Flirt przeznaczone do eksploatacji na sieci Allgäu w Badenii-Wirtembergii i Bawarii. Umowa została podpisana w ubiegłym tygodniu podczas targów InnoTrans w Berlinie.

22 Flirty dla Go-Ahead

Stadler wyprodukuje dla spółki Go-Ahead 22 elektryczne zespoły trakcyjne typu FLIRT przeznaczone do eksploatacji na sieci Allgäu w Badenii-Wirtembergii i Bawarii.

Stadler wygrał przetarg na dostawę 22 ezt do Niemiec

Stadler wyprodukuje dla spółki Go-Ahead 22 elektryczne zespoły trakcyjne typu FLIRT przeznaczone do eksploatacji na sieci Allgäu w Badenii-Wirtembergii i Bawarii. Umowa została podpisana podczas międzynarodowych targów techniki transportowej Innotrans w Berlinie.

Dwusystemowa bestia z Anglii

Stadler zaprezentował na targach InnoTrans w Berlinie dwusystemowego Flirta, który jest częścią zamówienia na 58 pociągów dla brytyjskiego przewoźnika Greater Anglia. To pierwsze takie zakupy na Wyspach Brytyjskich i to nie tylko z powodu napędu dieslowsko-elektrycznego.

Stadler zaprezentował dizajnerski piętrus odporny na mróz

Na tragach InnoTrans 2018 szwajcarski Stadler przedstawił wyprodukowany dla firmy leasingowej Transitio piętrowy, elektryczny zespół trakcyjny, wykonany zgodnie z wymogami przyszłego użytkownika - szwedzkiego przewoźnika Mälar. Czteroczłonowa jednostka jest bardzo przestronna, a jej prędkość maksymalna to 200 km/h.

InnoTrans 2018. Pierwsza dwunapędowa lokomotywa Eurodual przekazana HVLE

Podczas targów InnoTrans w Berlinie niemieckiemu prywatnemu przewoźnikowi cargo HVLE przekazano pierwszą gotową lokomotywę Stadler Eurodual. Na tory ma wyjechać w 2019 roku.

Glasgow. Stadler zbudował metro jak z Szuflandii

Stadler zaprezentował na targach InnoTrans w Berlinie prawdopodobnie jedyny pociąg metra na świecie, posiadający ostrzeżenie "mind your head" zamiast "mind the gap". Ważne, bo wchodząc do wagonu, trzeba się schylać. Trafi do Glasgow, najmniejszego metra na świecie, w sensie ścisłym.

InnoTrans: Stadler Traverso zaprezentowany

Szwajcarski przewoźnik Südostbahn AG (SOB) i Stadler zaprezentowali dziś w Berlinie nowy pociąg;Traverso. Pasażerowie skorzystają z niego już w przyszłym roku.
Subskrybuje zawartość