warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Stadler

Stadler dostarczy wąskotorowe elektryczne pociągi do Sztokholmu

Stadler wygrał przetarg na dostawę 22 wąskotorowych elektrycznych zespołów trakcyjnych dla Stockholm Transport. Kontrakt będzie wart 232 miliony franków, a pociągi wyprodukowane zostaną w Szwajcarii.

Węgierski MAV kupuje piętrowe zestawy Kiss od Stadlera

12 kwietnia Stadler podpisał z MAV-Start, państwowym przewoźnikiem, umowę ramową na dostawę 40 6-wagonowych zespołów trakcyjnych Kiss.

Stadler i Alstom pytają: Czym różnimy się od Pesy i Newagu?

Dużo rozmawia się ostatnio o patriotyzmie gospodarczym, przedstawiając konieczność wsparcia polskich firm produkujących tabor kolejowy jako priorytet. – Czy Stadler i Alstom, firmy wytwarzające w Polsce pociągi i zatrudniające tu setki ludzi, nie są czasami polskimi firmami i czy nie należy im się takie traktowanie – pytali podczas przedstawiciele obu producentów posłów zebranych na sejmowej Komisji Infrastruktury.

Jest różnica między montownią a producentem

Wczoraj na łamach InfoRail.pl zaprezentowaliśmy wystąpienie Arkadiusza Świerkota z firmy Stadler Polska, który mówił o polskości poszczególnych producentów taboru. Na posiedzeniu sejmowej Komisji Infrastruktury głos w tej sprawie zabrał również Tomasz Zaboklicki, szef PESY.

Co jest bardziej polskie?

Arkadiusz Świerkot zwrócił uwagę na fakt, że Stadler Polska z siedzibą w Siedlcach jest polskim producentem, polskim eksporterem, polskim przedsiębiorstwem, zatrudniającym 700 osób w siedleckiej fabryce oraz dodatkową setkę w Poznaniu.

UOKiK zgadza się na fuzję tramwajowej części Solarisa i Stadlera

UOKiK poinformował o wydaniu zgodny na nabycie przez szwajcarską spółkę Stadler Rail części mienia firmy Solaris Bus & Coach. Kończy to proces zawiązywania spółki joint-venture, która ma zająć się produkcją tramwajów.

Niemal wszystkie Flirty dla NS są już w Holandii [zdjęcia]

Stadler Polska kończy realizację dużego kontraktu dla holenderskiego państwowego przewoźnika Nederlandse Spoorwegen. Holendrzy zamówili 33 składy trójczłonowe i 25 zespołów czteroczłonowych.

Stadler z nowym biurem inżynieryjnym

Stadler otwiera w Chemnitz w Niemczech nowe biuro, w którym zatrudnia 60 inżynierów. Nowy oddział będzie wspierał Grupę w realizacji licznych projektów.

Stadler z nowym biurem inżynieryjnym w Chemnitz

Stadler otworzył w Chemnitz w Niemczech nowe biuro, w którym zatrudnił 60 inżynierów. Nowy oddział będzie wspierał Grupę w realizacji projektów.

Stadler z nowym biurem inżynieryjnym w Chemnitz

Stadler otwiera w Chemnitz w Niemczech nowe biuro, w którym zatrudnia 60 inzynierów. Nowy oddział będzie wspierał Grupę w realizacji licznych projektów.

Subskrybuje zawartość