warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Stadler

Węgierski Gysev powiększył swoją flotę o 10 nowych Flirtów z Siedlec

Węgierski operator przewozów regionalnych Gysev i producent pojazdów szynowych Stadler sfinalizowali pomyślnie umowę na dostawę 10 elektrycznych zespołów trakcyjnych typu Flirt podpisaną we wrześniu 2006 r. Tym samym Gysev podwoił swoją flotę pociągów FLIRT do 20 pojazdów i może zaoferować pasażerom podróżowanie nowoczesnym taborem po całej swojej zelektryfikowanej sieci. Stadler poinformował, że dostarczył wszystkie pociągi w terminie zgodnie z harmonogramem i warunkami umowy.

GYSEV z kolejnymi Flirtami od Stadlera

Węgierski operator przewozów regionalnych GYSEV i producent pojazdów szynowych Stadler sfinalizowali pomyślnie umowę na dostawę 10 elektrycznych zespołów trakcyjnych typu FLIRT podpisaną we wrześniu 2006 r.

Stadler: Latem testy Flirtów dla Kolei Mazowieckich

O bieżącej produkcji w siedleckiej fabryce Stadlera, w tym przede wszystkim o budowie składów dla Kolei Mazowieckich rozmawiamy z Tomaszem Prejsem, dyrektorem zarządzającym Stadler Polska.

Stadler pozyskał bardzo duży kontrakt na lokomotywy dla Finlandii

Fińska VR Group i Stadler podpisały umowę na dostawę 60 nowych lokomotyw z opcjami na aż 100 kolejnych oraz usługi serwisowe.

Nowe pociągi dla S-Bahn Berlin konsorcjum Siemens-Stadler już na testach

Pierwsze pięć pociągów dla berlińskiego S-Bahn rozpoczęło jazdy na największym torze testowym dla taboru kolejowego na świecie w Centrum Testowo-Walidacyjnym (PCW) w Wegberg-Wildenrath. Pojazdy są produkowane przez konsorcjum Siemens Mobility-Stadler i rozpoczną kursowanie w stolicy Niemiec za dwa lata.

Nowe pociągi S-bahn do Berlina od konsorcjum Siemens Mobility-Stadler na testach

Pierwsze pięć pociągów dla berlińskiego S-bahn rozpoczęły jazdy na największym torze testowym dla taboru kolejowego na świecie w Centrum Testowo-Walidacyjnym (PCW) w Wegberg-Wildenrath. Pojazdy są produkowane przez konsorcjum Siemens Mobility-Stadler i rozpoczną kursowanie w stolicy Niemiec za dwa lata.

Stadler Giruno z zezwoleniem na eksploatację

Nowy, szybki pociąg Smile produkcji Stadlera, nazwany przez szwajcarskie koleje SBB Giruno, uzyskał homologację Szwajcarskiego Federalnego Urzędu Transportu (BAV) na jazdę po torach szwajcarskiej sieci kolejowej z prędkością do 200 km/h w trakcji pojedynczej. Pociągi Giruno mają być stopniowo włączane do eksploatacji począwszy od lata 2019 roku.

Ruszyła produkcja 50 nowych tramwajów Stadlera dla Krakowa

W zakładzie firmy Stadler w Środzie Wielkopolskiej powstało już pierwsze stalowe pudło jednego z 50 tramwajów, które w 2020 roku będą dostarczone do Krakowa. Gotowa konstrukcja trafi niebawem do zakładu w Siedlcach, gdzie rozpocznie się jej zabudowa.

Stadler z umową na wydłużenie łódzkich Flirtów

Łódzka Kolej Aglomeracyjna podpisała z firmą Stadler Polska umowę na rozbudowę dziesięciu dwuczłonowych elektrycznych pociągów typu FLIRT o dodatkowy, trzeci człon w ramach projektu "Budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Etap III".

Umowa na rozbudowę pociągów ŁKA o dodatkowy człon podpisana

Łódzka Kolej Aglomeracyjna podpisała z firmą Stadler Polska umowę na rozbudowę dziesięciu dwuczłonowych elektrycznych pociągów typu Flirt o dodatkowy, trzeci człon w ramach projektu „Budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Etap III”. Inwestycja pozwoli na zwiększenie liczby miejsc w pojazdach, co przy stale rosnącej frekwencji w pociągach przewoźnika staje się koniecznością.
Subskrybuje zawartość