warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Stadler

Pierwszy piętrowy Kiss dla Kolei Węgierskich wyprodukowany

Stadler uroczyście zaprezentował pierwszy z wyprodukowanych przez siebie piętrowych elektrycznych zespołów trakcyjnych Kiss dla MAV. Teraz pojazd będzie przechodził jazdy testowe, które doprowadzą do jego homologowania na Węgrzech. Z pasażerami pojadą za ponad pół roku.

Olsztyn przetestuje tramwaj dla Boliwii

Nocą na torowisku Olsztyna będzie można spotkać niecodzienny tramwaj. Stadler postanowił przetestować w stolicy regionu swój tramwaj Metelica, który ma trafić do boliwijskiego miasta Cochabamba.

Olsztyn przetestuje tramwaj dla Boliwii

Nocą na torowisku Olsztyna będzie można spotkać niecodzienny tramwaj. Stadler postanowił przetestować w stolicy regionu swój tramwaj Metelica, który ma trafić do boliwijskiego miasta Cochabamba.

PKP Intercity kupuje 12 nowych pociągów za ponad miliard złotych

PKP Intercity wybrało ofertę Stadler Polska na dostawę wraz ze świadczeniem usług utrzymania 12 nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych. Warte ponad miliard złotych postępowanie to jeden z filarów największego programu inwestycyjnego w historii kolejowej spółki.

Stadler wygrywa przetarg na dostawę 12 ezt dla PKP Intercity

PKP Intercity wskazało w końcu zwycięzcę przetargu na dostawę 12 elektrycznych zespołów trakcyjnych. Pojazdy dostarczy, jeśli nikt nie wniesie skutecznego protestu, Stadler Polska.

Stadler zdobędzie zamówienie na 55 Flirtów Akku dla Szlezwiku-Holsztynu

Stadler wygrał przetarg ogłoszony przez zarząd komunikacji publicznej w Szlezwiku-Holsztynie. Do położonego na północy Niemiec landu dostarczy 55 Flirtów Akku.

Stadler dostarczy 16 Flirtów dla Bremy i Dolnej Saksonii. Z ładowarkami dla rowerów

Stadler i Transdev kontynuują współpracę. Niemiecki oddział francuskiego operatora zlecił Stadlerowi zaprojektowanie i budowę 16 elektrycznych zespołów trakcyjnych Flirt do obsługi Bremy i Dolnej Saksonii.;Wartość zamówienia wynosi ok. 100 mln euro.;

Teksas: Spółka Dart zamówiła pociągi Flirt

Stadler otrzymał kontrakt na osiem pociągów Flirt do obsługi projektu Cotton Belt w Teksasie. Rozpoczęcie obsługi pasażerów przewidywane jest na koniec 2022 roku. Wartość umowy szacowana jest na 119 milionów dolarów.

Stadler pokazał wizualizacje lokomotyw dla VFLI i ITL

Po zakupie hiszpańskiego Vossloha, Stadler poszukuje nowych rynków dla swoich lokomotyw. Powoli staje się trzecią siłą na europejskim rynku, po Siemensie i Bombardierze.

Stadler dostarczy piętrowe Kissy dla DB Regio

Stadler wygrał przetarg na dostawę 18 piętrowych zespołów trakcyjnych dla Deutsche Bahn. Właśnie podpisano umowę na dostawę pociągów, które zobaczymy w ruchu w północnych Niemczech już za 3 lata.
Subskrybuje zawartość