warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Stadler

ABB dostarczy przekształtniki do pociągów Kolei Mazowieckich

ABB zrealizuje zamówienie dla Stadler Polska na dostawy urządzeń do taboru Kolei Mazowieckich, drugiego pod względem liczby obsługiwanych podróżnych przewoźnika kolejowego w Polsce.

Tramwaje Warszawskie: Dlaczego Stadler złożył świadomie nieważną ofertę?

Dzisiaj (11 grudnia) Tramwaje Warszawskie otworzyły oferty na dostawy do 213 nowych tramwajów. Kilka godzin po otwarciu okazało się niespodziewanie, że druga z kolei pod względem ceny oferta konsorcjum firm Stadler i Solaris Tram jest nieważna. – Prezes tej firmy oficjalnie poinformował mnie, że świadomie złożą ofertę przekraczającą te terminy – poinformował Wojciech Bartelski, prezes Tramwajów Warszawskich.

Stadler dostarczy do Krakowa kolejne 15 tramwajów. Jest umowa

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne podpisało ze Stadlerem drugą umowę realizacyjną na dostawy 15 nowych tramwajów w ramach ramowego kontraktu na dostawy do 50 pojazdów. Zakup jest możliwy dzięki kredytowi z Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

Umowa Stadler-KM w sądzie. Będzie potrzebny biegły

Przed Sądem Okręgowym w Warszawie trwa rozpatrywanie skarg Pesy i Newagu na wybór Stadlera w postępowaniu na wybór dostawcy do 71 pociągów dla Kolei Mazowieckich. Producent rozpoczął już budowę składów.

Nowe pojazdy dla TILO: FNM i Stadler podpisują umowę ramową

FNM; i Stadler podpisały w Mediolanie umowę ramową na dostawę interoperacyjnych dwusystemowych pojazdów z napędem elektrycznym, przeznaczonych do użytku we Włoszech i Szwajcarii. Jednocześnie podpisana została umowa wykonawcza na dostawę dziewięciu pociągów wraz z ich utrzymaniem, opiewająca na kwotę około 115 milionów euro. Wraz z zamówionymi przez FNM w listopadzie 2018 zespołami trakcyjnymi Flirt; z napędem diesla, liczba pojazdów Stadlera eksploatowanych we Włoszech wyniesie wkrótce ponad 200 sztuk.

Stadler dostarczy interoperacyjne jednostki. Dla kolei TILO

FNM S.p.A. i Stadler podpisały w Mediolanie umowę ramową na dostawę interoperacyjnych dwusystemowych pojazdów z napędem elektrycznym, przeznaczonych do użytku we Włoszech i Szwajcarii.

MPK Kraków z kredytem EBI na 90 tramwajów. W grudniu kolejna umowa ze Stadlerem

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) udzielił Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu Krakowie kredytu na łączną sumę 376 mln zł (ok. 87 mln euro) na zakup 90 nowych niskopodłogowych tramwajów w Krakowie oraz modernizację istniejących pojazdów szynowych. Jeszcze w grudniu przewoźnik chce podpisać umowę na dostawy dodatkowych 15 tramwajów w ramach wcześniej podpisanej umowy z konsorcjum firm Stadler i Solaris. Dzięki oferowanym przez EBI atrakcyjnym warunkom finansowania krakowski przewoźnik skorzysta z niższych kosztów finansowania oraz długiego okresu spłaty kredytu.

TK Telekom i Sim Factor zbudują symulator dla Kolei Mazowieckich

Konsorcjum TK Telekom z Grupy Netia i Sim Factor nawiązało ramową współpracę i podpisało z firmą Stadler Polska kontrakt na dostawę symulatora elektrycznego zespołu trakcyjnego FLIRT trzeciej generacji dla Kolei Mazowieckich.

TK Telekom i Sim Factor wykonają symulator FLIRT-a 3 dla KM

Konsorcjum TK Telekom z Grupy Netia i Sim Factor nawiązało ramową współpracę i podpisało z firmą Stadler Polska kontrakt na dostawę symulatora elektrycznego zespołu trakcyjnego FLIRT 3 dla Kolei Mazowieckich.

TK Telekom i Sim Factor zbudują symulator pociągu Stadlera dla Kolei Mazowieckich

Konsorcjum TK Telekom z Grupy Netia i Sim Factor nawiązało ramową współpracę i podpisało z firmą Stadler Polska kontrakt na dostawę symulatora elektrycznego zespołu trakcyjnego Flirt trzeciej generacji dla Kolei Mazowieckich. Współpraca ze Stadlerem może otworzyć nowoczesnemu polskiemu symulatorowi drogę na międzynarodowe rynki kolejowe - informuje biuro prasowe Netii, właściciela TK Telekom.
Subskrybuje zawartość