warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

wykolejenie

Wykolejenie pociągu pasażerskiego z Madrytu rezultatem sabotażu

Wykolejenie się w poniedziałek pociągu pasażerskiego z Madrytu do Zafry było efektem sabotażu - poinformowały władze spółki Adif, odpowiedzialnej za infrastrukturę kolejową w Hiszpanii.

Kolejne wykolejenie. W Strzelcach Opolskich

Między Szymiszowem a Strzelcami Opolskimi wykoleił się pociąg towarowy. Trasa w tym miejscu jest zablokowana. Zorganizowano transport zastępczy.

Wykolejenie pociągu pod Strzelcami Opolskimi. Są spore utrudnienia w ruchu

7 listopada w godzinach porannych doszło do wykolejenia składu towarowego pomiędzy Szymiszowem a Strzelcami Opolskimi. Nikt nie został ranny, ale linia 132 jest zablokowana.;Przewozy Regionalne wprowadziły zastępczą komunikację autobusową na odcinku pomiędzy stacją Szymiszów a Strzelcami Opolskimi. Pociągi przewoźnika PKP Intercity kierowane są trasą zmienioną przez stacje Kędzierzyn Koźle.

Wykolejenie pod Raciborzem. Linia 151 nieprzejezdna

W niedzielę 4 listopada doszło do wykolejenia wagonów z węglem ČD Cargo pod Raciborzem. W wyniku zdarzenia linia 151 Kędzierzyn-Koźle - Chałupki na odcinku Racibórz Markowice - Racibórz pozostaje nieprzejezdna.

Wykolejenie, wypadek na budowie, ewakuacja z powodu bomb wojennych

W piątek wykolejenie pociągu na jednotorowym szlaku, w sobotę – przewrócone rusztowanie na linii E59. Takie były przyczyny największych utrudnień na kolei w miniony weekend. Dziś z kolei saperzy, wydobywający bomby z czasów II wojny światowej z Bałtyku, zamknęli szlak Ustronie Morskie – Kołobrzeg.;

Wykolejenie w Grabownie Wielkim

Dziś, 10 sierpnia, około godziny 17:40, na odcinku Grawobno Wielskie – Twardogóra Sycowska doszło do wykolejenia lokomotywy EP07-370.

Pociągi na Pol’and’Rock Festiwal z problemami. Przez wykolejenie

Z problemami docierali pasażerowie pociągów musicregio i regio na festiwal muzyczny w Kostrzynie nad Odrą. Rozkład jazdy został zdemolowany przez wykolejenie lokomotywy manewrowej na torach w tym mieście.

Wykolejenie pociągu w Turcji. 10 osób nie żyje, wielu rannych

Dziesięć osób zginęło, a 73 odniosły obrażenia, gdy w niedzielę wykoleił się w północno-zachodniej Turcji pociąg pasażerski - informują tureckie media, powołując się na przedstawicieli władz.

Wykolejenie w Austrii, 30 osób rannych

30 osób zostało rannych, w tym trzy ciężko, na skutek wykolejenia się dwóch wagonów kolejki wąskotorowej w okolicach St. Poelten na północnym wschodzie Austrii - poinformował regionalny Czerwony Krzyż.

Wykolejenie w Lubaniu, co najmniej tydzień utrudnień

Dziś (5 czerwca) w okolicach Lubania doszło do wykolejenia pociągu towarowego PKP Cargo. Zniszczonych jest ponad 5 km toru.;
Subskrybuje zawartość