warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

wypadek

PKP PLK szuka wykonawców robót zastępczych. Na wszelki wypadek

Zgodnie z zapowiedzią, PKP PLK szuka firm, z którymi podpisze umowy ramowe na realizację prac zastępczych w przypadku problemów z realizacją inwestycji.

Wypadek na przejeździe kolejowym w Koszalinie

Na przejeździe kolejowym w Koszalinie (wjazd z kierunku Szczecina) doszło w piątek do wypadku. Pociąg relacji Przemyśl-Kołobrzeg otarł się o mercedesa, który nie zdążył opuścić przejazdu. Droga krajowa nr 6 jest zablokowana.

Śmiertelny wypadek na torach w Wielkopolsce

Opóźnienia notują pociągi kursujące między Poznaniem a Bydgoszczą i Toruniem po tym, jak w poniedziałek wieczorem między Trzemesznem a Gnieznem pociąg Intercity Gdynia-Zielona Góra potrącił człowieka na torach.

Śmiertelny wypadek na torach w Szklarskiej Porębie

Na linii kolejowej nr 311 Jelenia Góra – Szklarska Poręba doszło dziś do kolizji pociągu z samochodem osobowym. Kierowca auta zginął na miejscu.

Kolejny śmiertelny wypadek na przejeździe

Nie żyje 42-letni kierowca samochodu, który w poniedziałek wjechał pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe w Szklarskiej Porębie (Dolnośląskie). W miejscu wypadku kursowanie pociągów jest utrudnione.

Kolejny wypadek na przejeździe, jedna osoba nie żyje

Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w czwartek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Grębów w powiecie tarnobrzeskim - podała rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie nadkom. Marta Tabasz-Rygiel.

Wypadek w Niemczech, są ranni

Do 47 wzrosła liczba rannych w wypadku kolejowym pod Neuss na zachodzie Niemiec - podały we wtorek późnym wieczorem niemieckie media, powołując się na straż pożarną. Trzy osoby odniosły poważne obrażenia.

Kolejny wypadek na przejeździe, dwie ofiary

Dwie kobiety podróżujące samochodem osobowym zginęły we wtorek rano w zderzeniu ich pojazdu z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w okolicy miejscowości Rudki (Świętokrzyskie) - poinformował PAP Michał Kowalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie.

Wypadek w Piastowie. Pociąg KM uderzył w ciężarówkę [zdjęcia]

W czwartek ok. godziny 9.20 niedaleko stacji kolejowej w Piastowie pociąg Kolei Mazowieckich otarł się o ciężarówkę, która pracowała na przebudowywanej, sąsiedniej linii kolejowej. Choć pasażerowie na stacji wspominali o porządnym huku, nikomu nic się nie stało, a przed południem przywrócono rozkładowy ruch pociągów.

Wypadek na przejeździe w Łysomicach pod Toruniem, ruch kolejowy wstrzymany

Dziś przed południem w podtoruńskich Łysomicach doszło do wypadku na przejeździe kolejowo-drogowym. Ruch kolejowy został wstrzymany.
Subskrybuje zawartość