warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

wypadek

Jest wyrok za wypadek z Pendolino w Modlinie

Jak informuje PAP, kierowca autobusu Kolei Mazowieckich, który spowodował wypadek z Pendolino na przejeździe w Modlinie został skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

Wypadek na linii 25, wykolejone cysterny z gazem

Dziś (16 maja) ciężarówka przystosowana do transportu drewna zderzyła się z pociągiem towarowym w gminie Stąporków w powiecie koneckim.

Wypadek w Niemczech. Są ofiary śmiertelne

Co najmniej 2 osoby zginęły w zderzeniu pociągu towarowego z osobowym, do jakiego doszło o godz. 21.20 w pobliżu stacji Aichach - poinformowało biuro prasowe niemieckich kolei Deutsche Bahn. Czternaście osób odniosło rany - podała policja.

Wypadek kolejowy, kilkanaście osób rannych

3 maja w Mrziczach, w rejonie Czeskiego Krumlova, zderzyły się dwa pociągi. Rannych zostało 14 osób, w tym troje dzieci i kolejarze. Cztery osoby z poważnymi obrażeniami przetransportowano do szpitala w Czeskich Budziejowicach.

Kierowcy niszczą rogatki  – PLK pokazuje film i apeluje o rozwagę

Monitoring na przejazdach pokazuje, że nawet sygnalizacja i rogatki nie powstrzymują kierowców przed ryzykiem. PKP Polskie Linie Kolejowe opublikowało nagranie pokazujące jak kierowcy samochodów niszczą rogatki i ryzykują poważny wypadek.

Wypadek na przejeździe w Wielkopolsce. Utrudnienia

Nawet kilka godzin mogą potrwać utrudnienia w ruchu pociągów między Poznaniem, a Szczecinem po tym, jak w poniedziałek po południu w miejscowości Pamiątkowo (Wielkopolskie) samochód osobowy wjechał pod pociąg relacji Świnoujście – Poznań.

Pociągi ŁKA zagrały w reklamie azjatyckiej coli

Strzelanina, bijatyka i wypadek na przejeździe kolejowym – to wszystko wydarzyło się w ciągu minuty w pociągu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej – na filmie reklamowym pakistańskiego napoju o smaku coli. Mrożąca krew w żyłach nieco niezrozumiała akcja, specyficzny śpiew i gra znanych aktorów z azjatyckiego kraju dopełniają obrazu, jaki częściowo nakręcono w Łodzi. Przewoźnik wskazuje, że to nie pierwszy raz, kiedy udostępnia swoje jednostki twórcom reklam, i zapewnia, że jest otwarty na taką współpracę z kolejnymi podmiotami.

Wypadek pod Kozienicami, kierowca nie żyje

60-letni mieszkaniec Dęblina zginął w wypadku, do którego doszło w piątek po południu w okolicach Kozienic. Mężczyzna wjechał dostawczym autem prosto pod nadjeżdżający pociąg osobowy.

Po tragedii w Opolu Chmielowicach będą lepsze zabezpieczenia przejazdu

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowo-drogowym w Opolu Chmielowicach, w którym śmierć poniosły cztery osoby, będzie miał swoje następstwa. Przy okazji modernizacji linii Nysa – Opole PKP PLK podniesie kategorię przejazdu.

Wielkopolska: Znów wypadek na przejeździe. Szynobus wyłączony z ruchu, jest KKA

23 marca około godz. 16:20 doszło do wypadku z udziałem szynobusu Kolei Wielkopolskich, w który wjechał samochód osobowy.;Tym razem kierowca samochodu miał szczęście. Niestety Koleje Wielkopolskie musiały wprowadzić komunikację zastępczą, bo to drugi szynobus wyłączony w ostatnim czasie z powodu wypadku na przejeździe.
Subskrybuje zawartość