warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

wypadek

Poważny wypadek kolejowy pod Łapami. Są ranni [zdjęcia]

Do poważnego wypadku kolejowego doszło dziś około godziny 7 na przejeździe kolejowym w miejscowości Zdrody Stare, pomiędzy Łapami a Szepietowem. Pociąg regionalny relacji Szepietowo – Białystok zderzył się z autem ciężarowym, które znalazło się na torach.

Kolejny śmiertelny wypadek na przejeździe, pracuje specjalna komisja

Specjalna komisja wyjaśni okoliczności wypadku na przejeździe kolejowym na odcinku Siedlce – Kotuń - poinformował w czwartek Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe. W wypadku zginęła 82-letnia kobieta, która wjechała autem na przejazd.

Kolejny wypadek na przejeździe, ciągnik wjechał pod pociąg

Pociąg osobowy zderzył się w piątek z ciągnikiem na przejeździe kolejowym pod Barzkowicami (Zachodniopomorskie). Ranny został kierowca ciągnika.

Jest zarzut dla egzaminatora po tragicznym wypadku w Szaflarach [aktualizacja]

Do tragicznego wypadku doszło 23 sierpnia w miejscowości Szaflary w Małopolsce. Jak podają media, podczas egzaminu na prawo jazdy samochód osobowy "zgasł" na przejeździe kat. D. Egzaminatorowi udało się uciec z kabiny przed tym, jak w samochód uderzył pociąg osobowy. W pojeździe pozostała egzaminowana 18-latka. Zmarła w szpitalu w wyniku poniesionych obrażeń. W poniedziałek 27 sierpnia prokuratura postawiła zarzut egzaminatorowi.

Wykolejenie, wypadek na budowie, ewakuacja z powodu bomb wojennych

W piątek wykolejenie pociągu na jednotorowym szlaku, w sobotę – przewrócone rusztowanie na linii E59. Takie były przyczyny największych utrudnień na kolei w miniony weekend. Dziś z kolei saperzy, wydobywający bomby z czasów II wojny światowej z Bałtyku, zamknęli szlak Ustronie Morskie – Kołobrzeg.;

Nie żyje mężczyzna potrącony przez szynobus

W Nowym Gronowie doszło do potrącenia mężczyzny przez szynobus. Jak podała Straż Pożarna w Człuchowie wypadek okazał się śmiertelny.

Warszawa: Ratusz odkłada Górczewską. Decyzja po wyborach

Kwestia przebudowy ulicy Górczewskiej, pod którą powstaje spory odcinek II linii metra, stała się gorącym tematem politycznym. Lokalni radni prześcigali się w argumentach przeciwko jakimkolwiek zmianom związanym z ograniczeniem przestrzeni dla samochodów. Mniej lub bardziej sprzeciwiają się temu główni kandydaci na urząd prezydenta Warszawy. Ratusz na wszelki wypadek – choć liczby przemawiają za zmianami na Górczewskiej – postanowił odłożyć decyzję na okres powyborczy.

Wypadek w Sząbruku, nie żyje młoda kobieta

16-letnia dziewczyna zginęła w sobotę w Sząbruku (warmińsko-mazurskie) potrącona przez pociąg. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci dziewczyny.

Wypadek Pendolino na przejeździe koło Pszczyny

Dziś pod pociąg PKP Intercity relacji Warszawa – Bielsko-Biała, prowadzony przez Pendolino, wjechał samochód osobowy Audi A4.;

Żandarmi we francuskich pociągach na wypadek zamachu

Uzbrojeni funkcjonariusze elitarnej jednostki francuskiej żandarmerii GIGN w cywilu jeżdżą od czwartku w kursujących po kraju pociągach; są gotowi do interwencji w przypadku zamachu terrorystycznego.
Subskrybuje zawartość