warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

wypadek

Wypadek w Niekaninie, śmiertelne potrącenie

Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg relacji Kołobrzeg-Poznań w okolicy miejscowości Niekanin (Zachodniopomorskie). Na miejscu jest policja i prokurator. Ruch pociągów został wstrzymany.

Śmiertelny wypadek podczas naprawy wagonu kolejowego w Kluczborku

W kluczborskim zakładzie naprawy taboru kolejowego wagon przygniótł pracownika. Ofiara wypadku nie żyje - poinformował oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Opolu

Wypadek w Chełmie, nie żyje 14-latek

14-letni mieszkaniec Chełma został we wtorek potrącony przez lokomotywę na stacji w Chełmie. Poniósł śmierć na miejscu. Policja wyjaśniają okoliczności wypadku.

Wypadek na przejeździe w woj. lubuskim. Nie żyje pasażerka auta

Śledczy ze Strzelec Kraj. wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło w czwartek nad ranem (1 listopada) w Zwierzynie. Rodzina podróżująca osobowym citroenem C4, kierowanym przez 32-latkę, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wjechała wprost pod nadjeżdżający szynobus. Wypadku nie przeżyła 57-letnia pasażerka tego auta.

Wypadek w Indiach, co najmniej 5 osób nie żyje

Co najmniej pięć osób zginęło, a 35 zostało rannych w środę w rezultacie wykolejenia się pociągu w północnych Indiach - poinformowała miejscowa policja. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku.

Poważny wypadek kolejowy pod Łapami. Są ranni [zdjęcia]

Do poważnego wypadku kolejowego doszło dziś około godziny 7 na przejeździe kolejowym w miejscowości Zdrody Stare, pomiędzy Łapami a Szepietowem. Pociąg regionalny relacji Szepietowo – Białystok zderzył się z autem ciężarowym, które znalazło się na torach.

Kolejny śmiertelny wypadek na przejeździe, pracuje specjalna komisja

Specjalna komisja wyjaśni okoliczności wypadku na przejeździe kolejowym na odcinku Siedlce – Kotuń - poinformował w czwartek Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe. W wypadku zginęła 82-letnia kobieta, która wjechała autem na przejazd.

Kolejny wypadek na przejeździe, ciągnik wjechał pod pociąg

Pociąg osobowy zderzył się w piątek z ciągnikiem na przejeździe kolejowym pod Barzkowicami (Zachodniopomorskie). Ranny został kierowca ciągnika.

Jest zarzut dla egzaminatora po tragicznym wypadku w Szaflarach [aktualizacja]

Do tragicznego wypadku doszło 23 sierpnia w miejscowości Szaflary w Małopolsce. Jak podają media, podczas egzaminu na prawo jazdy samochód osobowy "zgasł" na przejeździe kat. D. Egzaminatorowi udało się uciec z kabiny przed tym, jak w samochód uderzył pociąg osobowy. W pojeździe pozostała egzaminowana 18-latka. Zmarła w szpitalu w wyniku poniesionych obrażeń. W poniedziałek 27 sierpnia prokuratura postawiła zarzut egzaminatorowi.

Wykolejenie, wypadek na budowie, ewakuacja z powodu bomb wojennych

W piątek wykolejenie pociągu na jednotorowym szlaku, w sobotę – przewrócone rusztowanie na linii E59. Takie były przyczyny największych utrudnień na kolei w miniony weekend. Dziś z kolei saperzy, wydobywający bomby z czasów II wojny światowej z Bałtyku, zamknęli szlak Ustronie Morskie – Kołobrzeg.;
Subskrybuje zawartość