warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

wypadek

Naprawa Pendolino po wypadku może kosztować nawet 25 milionów złotych

Jak poinformował wczoraj dziennikarzy prezes PKP Intercity Marek Chraniuk, naprawa Pendolino po wypadku na przejeździe w Ozimku może kosztować około 25 mln złotych. Tylko 4 mln złotych pokryje ubezpieczenie kierowcy ciężarówki, który spowodował wypadek.

Poważny wypadek kolejowy w Austrii

Dwa pociągi pasażerskie zderzyły się w pobliżu stacji Niklasdorf w austriackiej Styrii. Jedno osoba zginęła, około 22 są ciężko ranne.

Włochy: Wypadek kolejowy, trzy osoby nie żyją

Trzy ofiary śmiertelne, ponad 100 rannych, w tym 30 ciężko - to najnowszy bilans czwartkowego wykolejenia się lokalnego pociągu koło Mediolanu na północy Włoch.

Włochy: Wypadek kolejowy, dwie osoby nie żyją

Co najmniej dwie osoby zginęły, a ponad 100 zostało rannych, w tym 10 ciężko, w wyniku wykolejenia się w czwartek pociągu koło Mediolanu na północy Włoch - poinformowały służby medyczne.

Niezmodernizowane EN57 i unikatowe EW60 dłużej na mazowieckich torach

Mimo że największy samorządowy przewoźnik zapowiedział koniec modernizacji popularnych ezt serii EN57, to jednak naprawy okresowe i przeglądy posiadanych pojazdów wciąż trzeba wykonywać. Przewoźnik zabezpiecza się też na wypadek, gdyby zamówione właśnie w Stadlerze pociągi dotarły później.

Kolejny wypadek na przejeździe, jedna osoba nie żyje

Jedna osoba zginęła, a kolejna została ranna po zderzeniu osobowej skody z pociągiem, do którego doszło we wtorek wieczorem na przejeździe kolejowym w Kielcach. Na czas prac służb, wstrzymano ruch na odcinku linii kolejowej nr 8 Kielce-Kielce Białogon.

PKP PLK szuka wykonawców robót zastępczych. Na wszelki wypadek

Zgodnie z zapowiedzią, PKP PLK szuka firm, z którymi podpisze umowy ramowe na realizację prac zastępczych w przypadku problemów z realizacją inwestycji.

Wypadek na przejeździe kolejowym w Koszalinie

Na przejeździe kolejowym w Koszalinie (wjazd z kierunku Szczecina) doszło w piątek do wypadku. Pociąg relacji Przemyśl-Kołobrzeg otarł się o mercedesa, który nie zdążył opuścić przejazdu. Droga krajowa nr 6 jest zablokowana.

Śmiertelny wypadek na torach w Wielkopolsce

Opóźnienia notują pociągi kursujące między Poznaniem a Bydgoszczą i Toruniem po tym, jak w poniedziałek wieczorem między Trzemesznem a Gnieznem pociąg Intercity Gdynia-Zielona Góra potrącił człowieka na torach.

Śmiertelny wypadek na torach w Szklarskiej Porębie

Na linii kolejowej nr 311 Jelenia Góra – Szklarska Poręba doszło dziś do kolizji pociągu z samochodem osobowym. Kierowca auta zginął na miejscu.

Subskrybuje zawartość