warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

wypadek

Wypadek w Piastowie spowoduje opóźnienia w kursach pociągów

W Piastowie pociąg Intercity "Orłowicz"potrącił śmiertelnie 27-latka. Zamknięte są dwa tory między Warszawą a Krakowem. Pasażerowie muszą liczyć się z opóźnieniami pociągów.

Brexit a kolej. Komisja Europejska przyjmuje środki awaryjne

Komisja Europejska przyjmuje środki awaryjne dotyczące bezpieczeństwa kolei i jakości sieci połączeń na wypadek braku porozumienia ws. Brexitu.

Akt oskarżenia dla maszynisty za wypadek w Sośniach

32-letni maszynista odpowie za nieumyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. Do Sądu Rejonowego w Ostrowie Wlkp. skierowano akt oskarżenia.

Wypadek na przejeździe w Augustowie, nie żyje kierowca

62-letni kierowca dostawczego mercedesa zginął w wypadku, do którego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym koło Augustowa.

Wypadek w Turcji, cztery osoby nie żyją po zderzeniu pociągów

Co najmniej cztery osoby poniosły śmierć, a 43 zostały ranne na skutek zderzenia pociągów, do którego doszło w czwartek nad ranem na zachodzie stolicy Turcji, Ankary - poinformowały lokalne władze. Trwają poszukiwania ocalałych z wypadku.

Wypadek w Niekaninie, śmiertelne potrącenie

Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg relacji Kołobrzeg-Poznań w okolicy miejscowości Niekanin (Zachodniopomorskie). Na miejscu jest policja i prokurator. Ruch pociągów został wstrzymany.

Śmiertelny wypadek podczas naprawy wagonu kolejowego w Kluczborku

W kluczborskim zakładzie naprawy taboru kolejowego wagon przygniótł pracownika. Ofiara wypadku nie żyje - poinformował oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Opolu

Wypadek w Chełmie, nie żyje 14-latek

14-letni mieszkaniec Chełma został we wtorek potrącony przez lokomotywę na stacji w Chełmie. Poniósł śmierć na miejscu. Policja wyjaśniają okoliczności wypadku.

Wypadek na przejeździe w woj. lubuskim. Nie żyje pasażerka auta

Śledczy ze Strzelec Kraj. wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło w czwartek nad ranem (1 listopada) w Zwierzynie. Rodzina podróżująca osobowym citroenem C4, kierowanym przez 32-latkę, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wjechała wprost pod nadjeżdżający szynobus. Wypadku nie przeżyła 57-letnia pasażerka tego auta.

Wypadek w Indiach, co najmniej 5 osób nie żyje

Co najmniej pięć osób zginęło, a 35 zostało rannych w środę w rezultacie wykolejenia się pociągu w północnych Indiach - poinformowała miejscowa policja. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku.
Subskrybuje zawartość