warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

wypadek

Wypadek Pendolino na przejeździe koło Pszczyny

Dziś pod pociąg PKP Intercity relacji Warszawa – Bielsko-Biała, prowadzony przez Pendolino, wjechał samochód osobowy Audi A4.;

Żandarmi we francuskich pociągach na wypadek zamachu

Uzbrojeni funkcjonariusze elitarnej jednostki francuskiej żandarmerii GIGN w cywilu jeżdżą od czwartku w kursujących po kraju pociągach; są gotowi do interwencji w przypadku zamachu terrorystycznego.

Kolejny wypadek na przejeździe, kolejna ofiara

Nie żyje 53-letni kierowca, który wczoraj (3 lipca) wjechał pod pociąg towarowy na przejeździe w Skroniowie (Świętokrzyskie); z ustaleń wynika, że w momencie zdarzenia rogatki przy przejeździe były otwarte .

Wypadek na Mazowszu, dwie osoby nie żyją

Dwie osoby zginęły w zderzeniu pociągu z samochodem, które miało miejsce niedaleko stacji Zabieżki (Mazowieckie) na linii kolejowej między Otwockiem a Pilawą.

Wypadek na trasie kolei wąskotorowej w Austrii. Są ciężko ranni

Pomiędzy miejscowościami St. Pölten i Hofstetten w Austrii na zachód od Wiednia doszło do wykolejenia pociągu kolei wąskotorowej. W wyniku wypadku 3 osoby zostały ciężko ranne a 27 odniosło lżejsze obrażenia.

Ciężarówka wjechała pod pociąg, kierowca nie żyje, 7 osób rannych

Dziś o godzinie 13:00 na przejeździe kolejowo-drogowym na linii Szczecin PodjuchyC Daleszewo Gryfickie doszło do kolizji pociągu pasażerskiego relacji Szczecin Główny – Zielona Góra z samochodem ciężarowym. Są osoby poszkodowane.

Tragiczny wypadek na przejeździe niedaleko Gryfina

Przed godziną 13 na przejeździe drogowo-kolejowym w Daleszewie Gryfińskim w pobliżu Gryfina (zachodniopomorskie) pociąg PolRegio zderzył się z ciężarówką przewożącą drewno. W wyniku wypadku zginął kierowca ciężarówki, a pięć osób podróżujących pociągiem, w tym dwoje pracowników Przewozów Regionalnych, zostało poszkodowanych.

Wypadek na przejeździe w zachodniopomorskim, jedna osoba nie żyje

Jedna osoba zginęła w zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem pod Wyszomierzem (Zachodniopomorskie). Kierująca nie zatrzymała się przed przejazdem kolejowym.

Jest wyrok za wypadek z Pendolino w Modlinie

Jak informuje PAP, kierowca autobusu Kolei Mazowieckich, który spowodował wypadek z Pendolino na przejeździe w Modlinie został skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

Wypadek na linii 25, wykolejone cysterny z gazem

Dziś (16 maja) ciężarówka przystosowana do transportu drewna zderzyła się z pociągiem towarowym w gminie Stąporków w powiecie koneckim.
Subskrybuje zawartość