warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

żart

Pomorze kupuje nowe pociągi!

To nie jest żart prima aprilisowy. Pomorze kupuje nowe pociągi elektryczne.

Znów groźnie na przejazdach.#39;#39;300 złotych mandatu to żart#39;#39;

W ostatnim czasie znów doszło do kilku groźnych wydarzeń na przejazdach kolejowo-drogowych. W opisywanych przypadkach nikomu nic się nie stało, ale trudno przejść obojętnie wobec bezmyślności niektórych kierowców.;

Głupi żart nastolatków mógł zakończyć się katastrofą kolejową

Policjanci z Myszkowa zatrzymali 15-latka i 16-latka, którzy na szlaku kolejowym w okolicach Poraju ułożyli przeszkody na torach. Nieprzemyślany żart mógł doprowadzić do katastrofy. Na szczęście zakończyło się na uszkodzeniu pociągu Kolei Śląskich.

Żart nastolatków mógł doprowadzić do katastrofy. Położyli betonowe bloki na tory

Nieodpowiedzialne zachowanie dwóch nastolatków mogło doprowadzić do poważnej katastrofy w ruchu lądowym. 15-latek i 16-latek w okolicach Poraju ułożyli na torach betonowe bloki i znak kolejowy. W kontakcie z przeszkodą uszkodzony został pociąg Kolei Śląskich. Drugiego dnia policja znalazła w tym samym miejscu usypany na torach stos kamieni, co doprowadziło do zatrzymania pociągu PKP Intercity.

Dlaczego „bomba” zatrzymała pociągi Warszawa – Poznań?

Opóźnienia pociągów jadących objazdem na trasie z Warszawy do Poznania sięgające prawie 500 minut, nerwy pasażerów i groźba związana z możliwym wybuchem podłożonego w pociągu ładunku. Tak w skrócie wyglądała ewakuacja pociągu relacji Warszawa – Berlin, który dodatkowo zablokował ruch na całej trasie Warszawa – Poznań. Teraz przewoźnik musi zmierzyć się z falą krytyki, którą wywołał głupi żart. Sprawę jednak potraktowano poważnie. Przewoźnik uważa, że pasażerom zaoferowano profesjonalną opiekę.

To nie był żart

Konsorcjum Stadler i Newag wycofało swoje odwołanie od wyników przetargu na dostawę 20 ezt-ów dla PKP Intercity. I to nie był żart prima aprilisowy, mimo, że informacja ta została podana 1 kwietnia i wiele osób tak właśnie odczytało tego newsa. Dziś KIO umorzyło postępowanie w sprawie.

Nie będzie biletów za 104 zł między Łodzią w Warszawą

Nie będzie nowego połączenia lotniczego między Łodzią a Warszawą. Był to primaaprilisowy żart.

Nie będzie biletów za 104 zł między Łodzią a Warszawą

Nie będzie nowego połączenia lotniczego między Łodzią a Warszawą. Był to primaaprilisowy żart.

Elf szybszy od Pendolino

Elf szybszy od Pendolino? To wcale nie żart! Gdyby na trasę Warszawa – Gdańsk wysłać Elfa i Pendolino to pociąg PESY pokonałby ją szybciej. To prawda – mówi nam Tomasz Zaboklicki, szef bydgoskiego producenta. Zarówno Elf, jak i Pendolino mogłyby na tej trasie pojechać z prędkością 160 km/h

Kłopoty RegioJet

Czeski przewoźnik RegioJet zachęca do korzystania z usług innych, konkurencyjnych, przewoźników. To nie żart, ale smutna dla Czechów rzeczywistość. A wszystko przez upały. RegioJet w SMS-ach wysyłanych do swoich pasażerów sugeruje zmianą przewoźnika i skorzystanie z klimatyzowanych pociągów Pendolino lub LEOExpress
Subskrybuje zawartość