warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Arriva

Arriva przejmuje od Ceskich Drah obsługę linii S41 do Pragi

Od 9 grudnia br. Arriva przejmuje obsługę linii S41 (Praha – Roztoky u Prahy). Teraz operatorem są Ceske drahy.

Zmiana rozkładu jazdy Arrivy – cztery trasy z komunikacją zastępczą

2 września 2018 roku wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów Arriva RP spowodowana pracami torowymi prowadzonymi na sieci kolejowej w Polsce przez zarządcę infrastruktury – PKP Polskie Linie Kolejowe. Korekta będzie obowiązywała do 20 października 2018 roku.

Arriva: Pociągi Bydgoszcz – Kościerzyna zostają na dłużej

Arriva poinformowała, że dzięki udanej współpracy z samorządami kursowanie pociągów weekendowych na trasie Bydgoszcz – Czersk – Kościerzyna zostaje wydłużone do 30 września 2018 roku.

Połączenia Bydgoszcz – Kościerzyna dłużej

Dzięki współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego, pomorskich samorządów oraz przewoźnika Arriva, wydłużone zostało kursowanie pociągów Bydgoszcz - Czersk – Kościerzyna.

Stadler będzie utrzymywał 69 pociągów Arrivy przez 15 lat

Stadler i Arriva Nederland podpisały umowę na serwisowanie i utrzymanie 69 pociągów przez okres 15 lat.

Stadler z długoterminowym kontraktem na serwis i utrzymanie 69 pociągów holenderskiej Arrivy

Stadler i Arriva Nederland podpisały umowę na serwisowanie i utrzymanie 69 pociągów przez okres 15 lat. Chodzi o pojazdy objęte zleceniem z listopada 2017 na dostawę 18 składów bimodalnych typu WINK oraz modernizację 51 pojazdów GTW, która będzie w dużym stopniu opierać się na technologii akumulatorowej, wnosząc w ten sposób cenny wkład w ochronę środowiska. Pociągi będą eksploatowane na północy Holandii w regionach Fryzji i Groningen.

Stadler podpisał 15-letni kontrakt konserwacyjny z Arriva Netherlands

Arriva Netherlands podpisała piętnastoletni kontrakt z firmą Stadler na obsługę i konserwację 18 nowych jednostek napędowych elektro-diesel Wink i 51 odnowionych DMU GTW, zarządzanych przez Arriva, które będą działać na koncesji Noordelijke Lines w Friesland i Groningen (Holandia).

Ruszyły wakacyjne pociągi na trasie Bydgoszcz – Hel [zdjęcia]

W sobotę (23 czerwca) po raz trzeci ruszył specjalny wakacyjny pociąg spółki Arriva, który kursuje na trasie Bydgoszcz – Hel – Bydgoszcz. Dzięki wspólnej inicjatywie Urzędu Marszałkowskiego i przewoźnika inauguracyjnym przejazdem nad morze podróżowała grupa dzieci z Hufca ZHP Bydgoszcz-Miasto oraz Oratorium im. bł. ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu.

Ruszyły wakacyjne pociągi Bydgoszcz – Hel. Goście specjalni na pokładzie

W sobotę (23 czerwca) po raz trzeci ruszył specjalny wakacyjny pociąg spółki Arriva, który kursuje na trasie Bydgoszcz – Hel – Bydgoszcz.

Ruszyły wakacyjne pociągi na trasie Bydgoszcz – Hel

W sobotę (23 czerwca) po raz trzeci ruszył specjalny wakacyjny pociąg spółki Arriva, który kursuje na trasie Bydgoszcz – Hel – Bydgoszcz. Dzięki wspólnej inicjatywie UM Kujawsko-Pomorskiego oraz przewoźnika, inauguracyjnym przejazdem nad morze podróżowała grupa dzieci z Hufca ZHP Bydgoszcz-Miasto oraz Oratorium im. bł. ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu.

Subskrybuje zawartość