warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

bilet weekendowy

Czy bilet weekendowy mógłby obowiązywać od wcześniejszych godzin?

Posłanka Pasławska zapytała Ministerstwo Infrastruktury o możliwość rozszerzenia obowiązywania biletu weekendowego – jednej z najpopularniejszych ofert PKP Intercity.

Nie będzie wydłużenia ważności biletu weekendowego PKP Intercity

Tak, jak można było przypuszczać PKP Intercity nie planują zmian w warunkach taryfowych oferty specjalnej Bilet weekendowy.

Bilet weekendowy w piątek od 12?

Czy bilet weekendowy PKP Intercity może obowiązywać od piątku od godziny 12, nie jak obecnie od 19?

Wspólny bilet weekendowy PKP Intercity i PolRegio

PolRegio oraz PKP Intercity łączą swoje siły! Liderzy kolejowych przewozów pasażerskich przygotowali wspólną ofertę dla miłośników weekendowych podróży. Nowy bilet Razem w Polskę jest już dostępny w sprzedaży. Największą zaletą nowej oferty jest możliwość odbycia nieograniczonej liczby weekendowych podróży pociągami obu przewoźników.

Jest szansa na wspólny bilet weekendowy PKP Intercity i PolRegio

Jak zapewnia Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, koncepcyjne prace nad wspólną platformą sprzedaży biletów kolejowych są prowadzone. Bierze w nich udział m.in. największy przewoźnik regionalny pod marką PolRegio i PKP Intercity. Wydaje się, że pewne oferty dwaj przewoźnicy mogliby zaproponować już teraz.

Bilet weekendowy w długi, mroźny weekend będzie ważny dłużej

PKP Intercity dostosowuje swoją ofertę do zwiększonych potoków podróżnych podczas długiego styczniowego weekendu. Miejsc w pociągach kursujących na najpopularniejszych trasach i do miejscowości turystycznych ma być więcej, na dworcach pojawią się także mobilni informatorzy.

Przed świętami drożeje Bilet weekendowy w PKP Intercity

Tuż przed Wigilią PKP Intercity wprowadza podwyżkę cen popularnych biletów weekendowych. Na szczęście nie jest wielka.

PKP IC: z Biletem Weekendowym na długi weekend

Z ofert Bilet Podróżnika i Bilet Weekendowy będzie można korzystać od godz. 19.00 w piątek,  7 listopada do środy, 12 listopada, do godz. 6.00.

Pendolino z biletem weekendowym za dopłatą

Pendolino będzie można jeździć mając kupiony bilet weekendowy. Ale trzeba będzie dopłacić 10 zł.

ZTM Warszawa: W nowej taryfie pojawi się bilet weekendowy

W nowej taryfie biletowej pojawi sięoferta dla wszystkich pasażerów, którzy będą chcieli z warszawskiej komunikacji miejskiej korzystać w czasie weekendu.
Subskrybuje zawartość