warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Grzegorz Mędza

Massel: Zakup Pendolino "bardzo prawdopodobny"

24 listopada 2010 roku, podczas obchodów Dnia Kolejarza w Sali Kongresowej w Warszawie, Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk i ówczesny prezes PKP Intercity Grzegorz Mędza uroczyście podpisali umowę ramową na dofinansowanie przewozów przez okres 10 lat. Jak się później okazało, było to parafowanie projektu umowy, nie mające mocy prawnej. - Parafowanie umowy to fizycznie złożenie na niej podpisu - powiedział dziś "Rynkowi Kolejowemu" Cezary Grabarczyk.

PKP Intercity: 40 tys. zł odprawy dla odchodzącego prezesa

40 tysięcy złotych odprawy i 2 tysiące złotych miesięcznie wypłacane przez rok - to koszt odejścia ze stanowiska prezesa PKP Intercity. Grzegorz Mędza w poniedziałek poinformował, że dzisiaj przestanie pełnić funkcję. Na razie nie podano, kto go zastąpi - informuje Radio RMF FM.

Komunikat Prasowy - Zmiany w zarządzie PKP Intercity

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PKP Intercity S.A. powierzyło pełnienie obowiązków prezesa zarządu spółki Pani Lucynie Krawczyk, dotychczasowej członek zarządu - dyrektor finansowej. Obowiązki pełnić będzie do czasu powołania prezesa zarządu PKP Intercity S.A. Ze stanowiska zrezygnował Pan Grzegorz Mędza, który kierował spółką od 4 kwietnia 2010 r.

czytaj dalej

PKP Intercity: Zmiany w zarządzie

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PKP Intercity S.A. powierzyło pełnienie obowiązków prezesa zarządu spółki Pani Lucynie Krawczyk, dotychczasowej członek zarządu - dyrektor finansowej. Obowiązki pełnić będzie do czasu powołania prezesa zarządu PKP Intercity S.A. Ze stanowiska zrezygnował Pan Grzegorz Mędza, który kierował spółką od 4 kwietnia 2010 r.

Warszawa: Mędza zrezygnował z funkcji prezesa PKP Intercity

Grzegorz Mędza zrezygnował z funkcji prezesa PKP Intercity. Stanowisko to piastował od kwietnia 2010 roku. O dymisji szefa spółki mówiło się coraz częściej, zwłaszcza w kontekście ostatnich problemów PKP Intercity z taborem i rozkładem jazdy.

Grzegorz Mędza zrezygnował

- Grzegorz Mędza złożył rezygnację ze stanowiska prezesa PKP Intercity z dniem 2 lutego - poinformowała "Rynek Kolejowy" Małgorzata Sitkowska, rzecznik prasowy PKP Intercity. O odwołaniu prezesa PKP Intercity mówiło się od czasu grudniowego zamieszania z wprowadzaniem nowego rozkładu jazdy.

Grzegorz Mędza zrezygnował. Grabarczyk: Następcę poznamy w środę

- Grzegorz Mędza złożył rezygnację ze stanowiska prezesa PKP Intercity z dniem 2 lutego - poinformowała "Rynek Kolejowy" Małgorzata Sitkowska, rzecznik prasowy PKP Intercity. O odwołaniu prezesa PKP Intercity mówiło się od czasu grudniowego zamieszania z wprowadzaniem nowego rozkładu jazdy. Cezary Grabarczyk poinformował dzisiaj, że nazwisko nowego prezesa poznamy nie później niż w najbliższą środę.

Rusza lawina zwolnień za bałagan na kolei?

Jak nieoficjalnie dowiedział się "RMF FM", kolejne cztery osoby stracą pracę w zarządach spółek kolejowych w związku z bałaganem na kolei. Według rozgłośni ze stanowiskiem pożegnają się: prezes Intercity Grzegorz Mędza oraz 3 osoby z zarządu PKP PLK.

PKP Intercity – ok. 150 mln zł straty za 2010 rok?

Wysokość strat potwierdził w rozmowie z „Rzeczpospolitą” prezes przewoźnika Grzegorz Mędza. To może być kolejny powód do odłożenia prywatyzacji spółki.

150 mln zł straty PKP Intercity w 2010 roku

- Wynik spółki za 2010 rok jest zbliżony do tego wypracowanego po pierwszym półroczu. To pokazuje, że w drugim półroczu spółka zaczęła na siebie zarabiać - powiedział "Rzeczpospolitej" Grzegorz Mędza, prezes PKP Intercity. Zapewnił także, że spółka ma "dobre podstawy do uzyskania pozytywnych wyników finansowych w roku 2011". W pierwszym półroczu PKP Intercity odnotowało ok. 150 mln zł straty.
Subskrybuje zawartość