warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

InnoTrans

Urządzenia GRAW na zagranicznych torach

Jednym ze stałych polskich wystawców na targach InnoTrans jest spółka GRAW, dostawca urządzeń pomiarowych. W tym roku w Berlinie firma zaprezentowała swoją ofertę na wspólnym stoisku międzynarodowej Grupy Goldschmidt.

Cegielski zmodernizuje kolejne 30 wagonów dla PKP Intercity

PKP Intercity rozszerza umowę na modernizację 60 wagonów, którą podpisało w listopadzie 2017 r. z H. Cegielski – Fabryką Pojazdów Szynowych w Poznaniu. Oznacza to, że przewoźnik zamawia kolejne 30 zmodernizowanych wagonów. Pierwszy przygotowany w ramach tej umowy pojazd został zaprezentowany podczas targów InnoTrans. Umowa jest elementem największego w historii PKP Intercity programu inwestycyjnego wartego 7 mld złotych.

Grupa Track Tec na targach Innotrans 2018

Grupa Track Tec po raz kolejny uczestniczyła w roli wystawcy w Targach Innotrans, które odbyły się w dniach 18-21 września w Berlinie. Tłumnie odwiedzane stoisko targowe Grupy było miejscem wielu rozmów biznesowych oraz wymiany informacji technicznych. Podczas tego największego branżowego wydarzenia 2018 roku Track Tec zaprezentował, między innymi, innowacyjny Inteligentny Rozjazd Kolejowy - podsumowuje firma.

Grupa Track Tec interesuje się rynkiem USA

Producent elementów infrastruktury kolejowej po raz kolejny uczestniczył w roli wystawcy w targach InnoTrans w Berlinie. Track Tec zaprezentował, m.in. innowacyjny Inteligentny Rozjazd Kolejowy, a także uczestniczył w spotkaniach z przedstawicielami kolei z USA.

Alstom będzie dostawcą i serwisantem ukraińskich elektrowozów

Podczas targów InnoTrans w Berlinie Alstom i Koleje Ukraińskie (Ukrzaliznycia – UZ) podpisały Protokół Ustaleń zatwierdzający współpracę w zakresie dostawy i utrzymania lokomotyw elektrycznych.

Skoda podsumowała InnoTrans [FILM]

Na tegorocznych targach w Berlinie nie zabrakło największego czeskiego producenta jakim jest Škoda Transportation.

Alstom ustalił z Kolejami Ukraińskimi warunki dostaw lokomotyw elektrycznych

Alstom i Koleje Ukraińskie (Ukrzaliznycia – UZ) podpisały Protokół Ustaleń zatwierdzający współpracę w zakresie dostawy i utrzymania lokomotyw elektrycznych. Yevgen Kravtsov, pełniący obowiązki prezesa zarządu Kolei Ukraińskich, i Henri Poupart-Lafarge prezes, podpisali protokół ustaleń podczas targów kolejowych InnoTrans 2018 w Berlinie - poinformował producent.

Potentat na rynku złomu uruchomi własne przewozy kolejowe

Potentat na rynku polskim recyklingu – Olmet z Tarnowskich Gór – był jedną z polskich firm wystawiających się na targach InnoTrans. Jego związki z koleją są silne – odzyskuje złom z pojazdów kolejowych, ma własną bocznicę – a wkrótce mają stać się jeszcze bardziej bezpośrednie.

Stadler wygrał przetarg na dostawę 22 ezetów dla Go-Ahead

Stadler wyprodukuje dla spółki Go-Ahead 22 elektryczne zespoły trakcyjne typu Flirt przeznaczone do eksploatacji na sieci Allgäu w Badenii-Wirtembergii i Bawarii. Umowa została podpisana w ubiegłym tygodniu podczas targów InnoTrans w Berlinie.

Stadler wygrał przetarg na dostawę 22 ezt do Niemiec

Stadler wyprodukuje dla spółki Go-Ahead 22 elektryczne zespoły trakcyjne typu FLIRT przeznaczone do eksploatacji na sieci Allgäu w Badenii-Wirtembergii i Bawarii. Umowa została podpisana podczas międzynarodowych targów techniki transportowej Innotrans w Berlinie.

Subskrybuje zawartość