warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Intercity

Kołobrzeg z trzema połączeniami EIP na wakacje

PKP Intercity wiedzą, gdzie można zarobić w wakacje. Oczywiście na połączeniach do miejscowości nadmorskich. Z wiedzy tej korzystają dość dobrze i w sezonie letnim uruchomią aż trzy połączenia kategorii EIP do/z Kołobrzegu.

Bilet na Pendolino kupiony na wieczność

Będzie to krótka historia kupna i (próby) zwrotu biletu PKP Intercity, która zakończy się zapewne w sposób, który jest niekorzystny dla wszystkich – powtarzam: wszystkich – stron tej transakcji. Może któryś z czytelników dojrzy w tym sens, którego ja nie widzę.

Korekta 9 czerwca, a PKP Intercity nie wiedzą jak pojadą pociągi

Wracamy do sprawy wstrzymanej sprzedaży biletów na pociągi PKP Intercity. Chodzi o połączenia TLK i IC. Listę połączeń, na które nie kupimy biletów publikowaliśmy na łamach InfoRail.pl.

Alstom: Wjazd Pendolino do Czech i Niemiec możliwy od końca 2018 roku

Jeden z pociągów Pendolino, należących do PKP Intercity, w ostatnich dniach odbywał jazdy testowe na terenie Czech. Zapytaliśmy producenta pociągów – Alstom – o stopień zaawansowania procedur certyfikacyjnych w Niemczech i Czechach. Odpowiedź jest zaskakująca.

Pendolino defektują, rezerwa minimalna

Czwartek, 17 maja, nie był udanym dniem dla PKP Intercity. Kolejnym ostatnio.

PKP Intercity (ponownie) zablokowało sprzedaż biletów na kilkadziesiąt pociągów

PKP Intercity ponownie wstrzymało sprzedaż na bardzo liczne pociągi przez siebie uruchamiane. Przyczyny tego stanu rzeczy są dwojakie.

Polskie Pendolino na testach w Czechach [aktualizacja]

15 maja na czeskich torach pojawił się jeden ze składów zespolonych ED250 Pendolino, należących do PKP Intercity. Jak udało nam się ustalić, pociąg przechodzi testy na czeskich torach po to, by w przyszłości uzyskać pozwolenie na wjazd na tory naszego południowego sąsiada.

1 czerwca dzieci pojadą za darmo. Z PKP Intercity

Dzieci w swoje święto pojadą za darmo pociągami PKP Intercity

Czy bilet weekendowy mógłby obowiązywać od wcześniejszych godzin?

Posłanka Pasławska zapytała Ministerstwo Infrastruktury o możliwość rozszerzenia obowiązywania biletu weekendowego – jednej z najpopularniejszych ofert PKP Intercity.

W ramach unowocześniania wagonów i lokomotyw będą nowe naklejki

PKP Intercity rozstrzygnęły zamówienie dotyczące wykonania tablic informacyjnych wraz z montażem oraz naklejek na wagony i pojazdy.
Subskrybuje zawartość