warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Intercity

Olkol wykona naprawę poawaryjną EP08-006

PKP Intercity rozstrzygnęły przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 4-tym poziomie utrzymania oraz naprawy poawaryjnej lokomotywy elektrycznej EP08 nr 006.

Pociągi PKP Intercity do Zagórza zostaną do 8 grudnia. Kto je obsłuży?

PKP Intercity szukają przewoźnika, który będzie obsługiwał połączenia Rzeszów-Zagórz-Rzeszów w okresie od 3 września do 8 grudnia 2018 roku.

Pociąg Berlin – Warszawa. Niemcy wyłączyli wagony

W ostatnią niedzielę 15 lipca niemiecka obsługa pociągu EC z Berlina do Warszawy z powodu usterki technicznej wyłączyła z przewozu aż dwa wagony. W efekcie pasażerowie I klasy musieli odbyć podróż na stojąco do polskiej granicy, gdzie obsługa PKP Intercity je włączyła. Z kolei wczoraj (18 lipca) jeden z BWE nie pojechał wcale.

Nowy przetarg PKP IC na naprawy lokomotyw EP09

PKP Intercity ogłasza przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 4. poziomie utrzymania 28 lokomotyw elektrycznych EP09.

28 lokomotyw EP09 potrzebuje P4. Kto je wykona?

PKP Intercity poszukują wykonawcy naprawy okresowej na 4-tym poziomie utrzymania 28 lokomotyw elektrycznych EP09.

Opóźnione pociągi między Krakowem i Przemyślem zniechęcają do jazdy po nowej E30

Wykonana olbrzymim kosztem modernizacja magistrali E30 między Krakowem a Rzeszowem i Przemyślem nie jest wykorzystywana przez PKP Intercity – uważają nasi czytelnicy i zwracają uwagę na olbrzymie opóźnienia pociągów, jakie mają miejsce na linii.

PKP Intercity chce przebudować wagony pierwszej klasy na restauracyjne

Bardzo interesujący przetarg ogłosiło PKP Intercity w ostatnich dniach. Operator poszukuje wykonawcy, który podejmie się przebudowy wagonów pierwszej klasy typu 145Ab na wagony restauracyjne.

PKP Intercity chcą zmodernizować 10 wagonów na restauracyjne

PKP Intercity podejmują próbę znalezienia wykonawcy naprawy okresowej na 5-tym poziomie utrzymania wraz z modernizacją oraz przeglądu na 3-cim poziomie utrzymania 10 wagonów osobowych.

Grupa PKP tłumaczy zakup symulatorów bez przetargu

Spółka CS Natura Tour ma utworzyć Centralny Ośrodek Szkolenia Kolei. Właśnie zamawia symulatory dla maszynistów PKP Intercity i PKP Cargo za ok. 20 milionów złotych. Wątpliwości wzbudził fakt, że robi to poza procedurą przetargową i otrzymała tylko jedną ofertę – od Autocomp Management. Pozostałe polskie firmy produkujące symulatory twierdzą, że nie wiedziały o postępowaniu.

Specjalna strefa PKP Intercity na plaży w Gdyni Orłowie

"Morza szum, ptaków śpiew", najlepsze polskie filmy oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych w specjalnej strefie PKP Intercity na plaży. A to wszystko bezpłatnie w ramach Kina Letniego, w relaksującej atmosferze dobrej zabawy.
Subskrybuje zawartość