warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Intercity

KIO oddala odwołanie Newagu w wagonowych przetargach, ale terminy dłuższe

Krajowa Izba Odwoławcza wydała dziś orzeczenie w sprawie odwołania Newagu w przetargach na modernizację wagonów PKP Intercity.

Nie będzie kolejnych Dartów? Pesa ma jeszcze nadzieję

Prezes Pesy Tomasz Zaboklicki ciągle ma nadzieję, że PKP Intercity wykorzysta opcję na zakup dziesięciu pociągów Dart. Coraz więcej wskazuje na to, że tak się nie stanie.;

Kolej z podróżniczą ofertą na majówkę

W tym roku majówka idealnie wpisała się w kalendarz dając możliwość dłuższego wypoczynku. Aby zachęcić do aktywnego spędzenia tego czasu – PolRegio, PKP Intercity oraz wiele spółek samorządowych przygotowały specjalne oferty biletowe i przejazdowe. Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu.

Koleje Małopolskie chciały reanimować Edyty

Jak informowaliśmy na łamach InfoRail.pl ED74 pozostaną w PKP Intercity. Przewoźnik nie zdecydował się na sprzedaż składów, mimo, że poważnie ich pozyskaniem były Koleje Małopolskie.

Z Warszawy do Zakopanego, wcale nie z Intercity!

Z Warszawy do Zakopanego i to wcale nie z PKP Intercity? Da się!

Kolejny wypadek na przejeździe. Tym razem Dart

W środę w Cieszkowie doszło do kolizji pociągu PKP Intercity z dostawczym busem. To kolejny wypadek na przejeździe kolejowym. Tym razem uczestniczył w nim Dart.

Zderzenie Darta i busa na przejeździe w Cieszkowie [zdjęcia]

Do zdarzenia pociągu PKP Intercity Dart z dostawczym busem doszło w środę o godz. 16:12 na przejeździe kolejowym w ciągu ul. 24 Stycznia w Cieszkowie w woj. dolnośląskim.

ED74 zostają w PKP Intercity

Zgodnie z zapowiedziami ED74 nie zmienią swojego właściciela. O możliwości pozostania tych jednostek we flocie przewoźnika mówił nam na początku roku członek Zarządu PKP Intercity Jarosław Oniszczuk.

PKP Intercity jednak nie sprzeda ED74. Przywróci je do ruchu

Niszczejące na bocznicy w Krakowie nowoczesne składy ED74 PKP Intercity powrócą do ruchu. Spółka zrezygnowała z ich sprzedaży – dowiedział się „Rynek Kolejowy”.

PKP IC: Przebudowa hali we Wrocławiu i rozjazdów w Grochowie

PKP Intercity prowadzi dwa postępowania przetargowe odnośnie do prac na własnych terenach we Wrocławiu i Warszawie. W planach jest przebudowa dolnośląskiej hali oraz rozjazdów na warszawskiej bocznicy.
Subskrybuje zawartość