warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Intercity

Wszystkie poobijane Pendolino naprawione, bez składów zastępczych

PKP Intercity, na prośbę Ministerstwa Infrastruktury, podały, że na skutek uszkodzeń elementów podwozia w pojazdach serii ED250 Pendolino na przełomie stycznia i lutego 2018 r. z eksploatacji wyłączonych zostało 7 z 20 pociągów.

Galeria Metropolia stała się dworcem. Bezprawnie?

Od kilku dni w Galerii Metropolia działa punkt sprzedający bilety PKP SKM, PKP Intercity i innych przewoźników. Ta "kasa" bilety sprzedaje bezprawnie – informuje przewoźnik z Trójmiasta.

Koniec problemów z Gamami na Podkarpaciu

Lokomotywy Gama Pesy obsługujące pociągi z Rzeszowa nie będą się już psuć, bo ich tam nie ma. Zamknięcie linii kolejowej pozwoliło PKP Intercity przenieść lokomotywy w inne rejony kraju, gdzie radzą sobie znacznie lepiej.

Ile kosztuje dzierżawa Griffinów?

Ostatnio sporo miejsca poświęcamy Griffinom w PKP Intercity. Wydarzenie to jednak zasługuje na uwagę. Teraz poznaliśmy wartość zawartej umowy.

PKP Intercity podpisze umowę na 20 Griffinów w drugim kwartale

W ubiegłym tygodniu maszyniści PKP Intercity zakończyli szkolenie na dwóch wynajętych lokomotywach serii Griffin i oba elektrowozy zaczęły prowadzić rozkładowe pociągi, m.in. na trasach z Gdyni do Krakowa i z Warszawy do Przemyśla.

Postulaty pasażerów: Z Belska-Białej do Olsztyna i z Łochowa do Krakowa

PKP Intercity zakończyły konsultacje społeczne dotyczące siatki połączeń na sezon 2018/2019. W tym roku w internetowej ankiecie wzięło udział 4734 osób, tj. o 32% więcej w porównaniu z 2017 r.

Siedlecka „Kolejówka” podpisała umowy patronackie z Grupą PKP

6 marca 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Siedlcach, zwanej potocznie „Kolejówką”, podpisano umowy patronackie z PKP Intercity i PKP PLK na utworzenie nowych kierunków kształcenia.

PKP IC podsumowuje konsultacje społeczne rozkładu jazdy

PKP Intercity zakończyło konsultacje społeczne dotyczące siatki połączeń na sezon 2018/2019. W tym roku w internetowej ankiecie wzięło udział 4734 osób, tj. o 32% więcej w porównaniu z 2017 rokiem – informuje przewoźnik.

Pasażerowie chcą uczestniczyć w tworzeniu siatki połączeń PKP IC

PKP Intercity zakończyło konsultacje społeczne dotyczące siatki połączeń na sezon 2018/2019. W tym roku w internetowej ankiecie wzięło udział 4734 osób, tj. o 32% więcej w porównaniu z 2017 r. Przekazane propozycje zostaną przeanalizowane i w miarę możliwości uwzględnione w rozkładzie jazdy, który zostanie wprowadzony w grudniu br. 

Pięć Dartów wyłączonych. „Kumulacja zdarzeń losowych”

Od poniedziałku kilka pociągów obsługiwanych na co dzień składami Dart prowadzonych jest składami wagonowymi. Jak tłumaczy PKP Intercity, przyczyną jest kumulacja wyłączeń awaryjnych po zdarzeniach losowych.
Subskrybuje zawartość