warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Intercity

Warszawa: Intercity kupi stanowiska badań

PKP Intercity S.A. informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę i montaż stanowisk

WARS nadal w wagonach sypialnych, poznaliśmy wartość umowy

PKP Intercity zawarły umowę z WARS-em na świadczenie usług w wagonach sypialnych (WL) i z miejscami do leżenia (Bc), polegających na przygotowaniu wagonów i obsłudze podróżnych w trakcie jazdy.

Czy PKP Intercity obawiają się LEO Express?

Coraz częściej mówi się o wejściu na polskie tory czeskiego przewoźnika LEO Express. Firma, o czym informowaliśmy na łamach InfoRail.pl, nie rezygnuje z polskiego rynku. Na początek chciałaby jeździć z Warszawy do Pragi Wiedenką. Co na to PKP Intercity?

Znalazł się wykonawca naprawy okresowej dla EU07A-001

PKP Intercity znalazło wykonawcę do naprawy okresowej na 4. poziomie utrzymania dla jednej lokomotywy EU07A-001. Oferent będzie miał trzy miesiące na wykonanie naprawy.

Jest wykonawca naprawy okresowej EU07A-001

PKP Intercity rozstrzygnęły przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 4- tym poziomie utrzymania lokomotywy EU07A-001. Niespodzianki nie było. Wygrała firma Olkol.

Planszówki w pociągach PKP Intercity

Już w najbliższy weekend PKP Intercity wspólnie z firmą Rebel w dwóch wybranych składach InterCity udostępni pasażerom nowoczesne gry planszowe. Warto sprawdzić, jak rozwinęła się ta rozrywka od czasów stricte losowego "Monopoly"!

Planszówki w pociągach PKP Intercity

W najbliższy weekend (25-26.02) pasażerowie będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. PKP Intercity wspólnie z firmą REBEL w dwóch wybranych składach InterCity zapewni pasażerom nowoczesne gry towarzyskie.

Planszówki w pociągach PKP Intercity

Co robić podczas podróży pociągiem? To odwieczne pytanie wielu pasażerów. Osoby, które w czasie jazdy preferują rozrywkę od odpoczynku, już w najbliższy weekend (25-26.02) będą mogły wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. PKP Intercity wspólnie z firmą REBEL w dwóch wybranych składach InterCity zapewni pasażerom nowoczesne gry towarzyskie.

Zaplecze techniczne dla Flirtów PKP IC w Łodzi?

Stadler Polska zawnioskował o wydanie decyzji środowiskowej dla bazy utrzymaniowej Flirtów. Miałaby ona powstać w Łodzi – tuż przy dawnym dworcu kolejowym Łódź Karolew, a więc w pobliżu Łodzi Kaliskiej. Producent taboru wskazuje jednak, że ostateczna decyzja o lokalizacji zaplecza nie jest jeszcze podjęta, a rozmowy z PKP Intercity w tej sprawie wciąż trwają.

Polonez do Moskwy nadal „nielegalny”. PKP IC nie widzi podstaw do informowania podróżnych

W dalszym ciągu obywatele Polski jadący pociągiem Polonez do Moskwy mogą napotkać na problemy po przejechaniu granicy białorusko-rosyjskiej w postaci oskarżeń o nielegalny wjazd do Rosji. PKP Intercity i MIB nie widzą podstaw do informowania podróżnych o możliwych utrudnieniach. – Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie poinformowało nas o występowaniu problemów podczas przekraczania tej granicy – przekazuje Cezary Nowak, rzecznik prasowy PKP Intercity.
Subskrybuje zawartość