warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Koleje Dolnośląskie

Wszystkie pięcioczłonowe Impusly dostarczone Kolejom Dolnośląskim

W czwartek, 16 listopada, Koleje Dolnośląskie odebrały ostatni pięcioczłonowy skład wyprodukowany przez nowosądecką firmę NEWAG. To oznacza, że za kilka tygodni pasażerowie będą mogli korzystać już z wszystkich 11 pięcioczłonowych pociągów.

Koleje Dolnośląskie dojadą do Adrszpachu i Trutnova

Koleje Dolnośląskie oficjalnie poinformowały, że w weekendy w sezonie letnim, a także w świąteczne weekendy od końca kwietnia 2018 włącznie, rozpoczną regularne kursy do Czech – do Adrszpachu i Trutnova.

Dolnośląskie SA134 i SA135 do P4

Po dolnośląskich Impulsach pora na informacje o SA134 i SA135. A te potrzebują P4. Koleje Dolnośląskie ogłosiły już przetarg.

Krótsze dolnośląskie Impulsy potrzebują przeglądów

Koleje Dolnośląskie ogłosiły przetarg na wykonanie obsługi technicznej poziomu utrzymania P3/1 i P3/2 wraz z pracami dodatkowymi w elektrycznych zespołach trakcyjnych 31WE.

Koleje Dolnośląskie z wyróżnieniem Europejskiej Marki Kultury

Podczas rozdania nagród w berlińskim Wintergarten „Pociąg do Kultury Berlin – Wrocław” został uhonorowany prestiżową nagrodą Europejskiej Marki Kultury w kategorii „Trend 2017”.

Zintegrowany bilet KD i PKS Tour do Karpacza jeszcze niedoskonały

Kilka tygodni temu Koleje Dolnośląskie i PKS Tour Jelenia Góra zaoferowały zintegrowany bilet, dzięki któremu, dopłacając 5 zł do kolejowego biletu, zyskujemy możliwość dojazdu do Karpacza, do którego obecnie nie kursują pociągi. Jednak korzystanie z biletu jest, delikatnie mówiąc, trudne.

Kulturzug odwołany 14 i 15 października

Popularne połączenie Wrocław – Berlin – Wrocław nie będzie funkcjonowało w najbliższy weekend. Poinformowały o tym Koleje Dolnośląskie.

Koleje Dolnośląskie wprowadzają zastępczą komunikację

W przyszłym tygodniu „Zastępcza Komunikacja Autobusowa” zostanie wprowadzona na odcinku Rębiszów – Gryfów Śląski. Przewoźnik poinformował także o przedłużeniu okresu obowiązywania ZKA  na trasie z Jeleniej Góry do Lwówka Śląskiego.

Koleje Dolnośląskie wyróżnione za działalność kulturalną na Trako

Koleje Dolnośląskie otrzymały dwie nagrody na targach Trako. Podczas tego prestiżowego wydarzenia branży kolejowej KD zostały ogłoszone Firmą Kolejową Odpowiedzialną Społecznie oraz odebrały statuetkę za projekt Pociągi Pełne Kultury.

Koleje Dolnośląskie docenione za działalność kulturalno-społeczną

Koleje Dolnośląskie otrzymały dwie nagrody na targach TRAKO. Podczas tego prestiżowego wydarzenia branży kolejowej KD zostały ogłoszone Firmą Kolejową Odpowiedzialną Społecznie oraz odebrały statuetkę za projekt Pociągi Pełne Kultury.
Subskrybuje zawartość