warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Koleje Mazowieckie

Z biletem na mecz Polska – Urugwaj za darmo w Kolejach Mazowieckich

Koleje Mazowieckie poinformowały, że w związku z organizowanym w piątek na Stadionie Narodowym w Warszawie meczem Polska - Urugwaj, osoby posiadające bilet na mecz, bilet-zaproszenie lub akredytację będą mogły bezpłatnie podróżować pociągami KM.

Koleje Mazowieckie: Czas EN57 powoli się kończy

Elektryczne zespoły trakcyjne EN57 to jedne z najstarszych pojazdów eksploatowanych przez Koleje Mazowieckie. Zgodnie z zapowiedziami przewoźnik zakończył modernizację starszej części parku taborowego na rzecz zakupu nowych pojazdów.

Czas EN57 w Kolejach Mazowieckich powoli się kończy

Elektryczne zespoły trakcyjne EN57 to jedne z najstarszych pojazdów eksploatowanych przez Koleje Mazowieckie. Zgodnie z zapowiedziami przewoźnik zakończył modernizację starszej części parku taborowego na rzecz zakupu nowych pojazdów. Pozostałe EN57 zostaną wycofane, a część z nich sprzedana. Przewoźnik właśnie zamieścił ogłoszenie o sprzedaży piętnastu z nich.

Koleje Mazowieckie sprzedają 15 sprawnych ezt-ów

Zgodnie z zapowiedziami Koleje Mazowieckie wystawiły na sprzedaż 15 jednostek EN57. Wszystkie są sprawne i gotowe do ruchu.

Koleje Mazowieckie chcą sprzedać 15 swoich ezetów

Przewoźnik informuje o wszczęciu postępowania mającym na celu zbycie 15 sztuk elektrycznych zespołów trakcyjnych z serii EN57, z różnym przebiegiem i wyprodukowanych głównie na początku lat 90.

Koleje Mazowieckie sprzedają EN57

Koleje Mazowieckie opublikowały dziś informację o zamiarze zbycia 15 sztuk elektrycznych zespołów trakcyjnych serii EN57.

Jedna oferta na P4 mazowieckich Flirtów. W kosztorysie

Koleje Mazowieckie otrzymały jedną ofertę w przetargu na wykonanie naprawy P4 Flirtów. Złożyło ją konsorcjum Stadler Polska i Stadler Service Polska.

Koleje Mazowieckie: To Stadler dostarczy 71 ezt

W ogłoszonym 1 czerwca 2017 r. postępowaniu przetargowym na zakup 71 elektrycznych zespołów trakcyjnych dla Kolei Mazowieckich stanęło trzech producentów taboru kolejowego: Newag, Stadler Polska oraz konsorcjum firm Pesa Bydgoszcz i ZNTK „Mińsk Mazowiecki”.

Korekty rozkładu jazdy na Mazowszu i w Wielkopolsce

15 października 2017 r. wchodzi w życie jesienna korekta rozkładu jazdy pociągów. Koleje Wielkopolskie i Koleje Mazowieckie poinformowały o wprowadzanych zmianach.

Chmurski: rośnie potrzeba powołania niezależnego w skali kraju koordynatora oferty przewozowej

Kiedyś kolej i transport publiczny w Warszawie były zupełnie odrębnymi światami. Teraz współpracują i uzupełniają swoją ofertę. Szybka Kolej Miejska i Koleje Mazowieckie są także częścią ogólnopolskiego systemu – o wzajemnych zależnościach opowiada Marek Chmurski, kierownik Działu Transportu Aglomeracyjnego w ZTM.

Subskrybuje zawartość