warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Koleje Mazowieckie

Koleje Mazowieckie otwierają zaplecze na Grochowie dla zwiedzających

Dni Transportu Publicznego, to weekend poświęcony promowaniu transportu zbiorowego. Są organizowane w ramach „European Mobility Week”, którego zwieńczeniem jest „Europejski Dzień bez Samochodu”. Jak co roku w obchody DTP włączają się także Koleje Mazowieckie: 22 września można bezpłatnie podróżować wszystkimi pociągami uruchamianymi przez spółkę, a 24 września w ramach „Dnia Kolejowego” będzie można zwiedzić Sekcję Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Grochów.

Koleje Mazowieckie na DTP otwierają zaplecze na Grochowie

Jak co roku w obchody Dni Transportu Publicznego włączają się Koleje Mazowieckie.

Mazowsze zawrze umowy na przewozy z KM i WKD

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie województwa mazowieckiego spółkom Koleje Mazowieckie i Warszawska Kolej Dojazdowa.

22 września Dniem bez Samochodu w Kolejach Mazowieckich

W ramach wspierania inicjatyw związanych z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu (ETZT) organizowanym co roku w dniach 16 – 22 września, Spółka Koleje Mazowieckie wprowadza pozataryfową ofertę specjalną Dzień bez Samochodu w KM. Oferta obowiązywać będzie w dniu 22 września .

Brwinów. Kierownicy pociągów w autobusach

Koleje Mazowieckie poinformowały, że postawią kasę biletową na pętli autobusowej, z której korzystają autobusy komunikacji zastępczej. Dopóki nie zostanie otwarta kolejowi konduktorzy będą sprzedawali bilety w autobusach.

Koleje Mazowieckie inwestują w uczniów klas kolejowych

W poniedziałek, 4 września w szkołach całej Polski zabrzmiał pierwszy w tym roku szkolnym dzwonek. Nie inaczej było w Zespole Szkół im. Stanisława Wysockiego, dawnej Kolejówce, a także w pozostałych szkołach, z którymi współpracują Koleje Mazowieckie: w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Tłuszczu oraz Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie.

Koleje Mazowieckie w sprawie Brwinowa i problemów z biletami

Koleje Mazowieckie wydały oświadczenie w sprawie problemów z nabyciem biletów w Brwinowie. Sytuację opisał w mediach społecznościowych burmistrz wspomnianej gminy – Arkadiusz Kosiński.

Koleje Mazowieckie inwestują w uczniów klas kolejowych

Dziś rano w szkołach całej Polski zabrzmiał pierwszy w tym roku szkolnym dzwonek. Nie inaczej było w Zespole Szkół im. Stanisława Wysockiego, dawnej Kolejówce, a także w pozostałych szkołach, z którymi współpracują Koleje Mazowieckie: w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Tłuszczu oraz Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie.

Warszawa. Bez katastrofy na linii grodziskiej

W związku z remontem kolejowej linii grodziskiej wiele osób korzysta z komunikacji zastępczej, uruchomionej przez Zarząd Transportu Miejskiego i Koleje Mazowieckie. Pierwszy dzień po jej zamknięciu to trochę kłopotów, ale chyba mniej, niż można się było spodziewać. W części autobusów był tłok, ale wszyscy dostali się do autobusów. Zabrakło też biletów sprzedawanych przez kierowców.

Koleje Mazowieckie powtarzają przetarg na P4 Flirtów

Czy tym razem uda się wybrać wykonawcę napraw w poziomie utrzymania P4 z modyfikacją 10 elektrycznych zespołów trakcyjnych Flirt Polska serii ER75? Koleje Mazowieckie powtarzają przetarg.
Subskrybuje zawartość