warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Koleje Mazowieckie

Przetarg na naprawy EW60 ponownie unieważniony

Tak, jak przypuszczaliśmy Koleje Mazowieckie unieważniły przetarg na naprawy dwóch jednostek EW60.

Kampania 2018: Autobusy Mazowieckie Kolei Mazowieckich

Rozszerzenie działalności spółki Koleje Mazowieckie o obsługę połączeń autobusowych – to propozycja działaczy Partii Razem.

Przystanek w Świdrze przeniesiony bliżej stacji

Koleje Mazowieckie przesunęły przystanek komunikacji zastępczej na stacji Świder.

Koleje Mazowieckie organizują malowanie pudeł

Koleje Mazowieckie samodzielnie wykonają naprawy poziomu P4 dziesięciu ezt-ów serii EN57AKM. Ale pudła musi pomalować ktoś inny.

Koleje Mazowieckie członkiem MROT

Koleje Mazowieckie i Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna połączą swoje siły.  Przewoźnik właśnie został członkiem MROT. Podczas konferencji, która odbyła się w siedzibie MROT 10 lipca 2018 r., określono zasady współpracy oraz zaprezentowano wspólne działania przewidziane na okres wakacji.

Przerwa w ruchu pociągów KM i SKM na odcinku Świder-Otwock (16 lipca – 1 września)

Spółka Koleje Mazowieckie informuje, że w związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7, w dniach 16 lipca – 1 września 2018 r. wprowadzona zostanie całkowita przerwa w ruchu pociągów na odcinku Świder - Otwock.

Koleje Mazowieckie z Biletem Turysty za 67 zł na wakacje

Bilet Turysty jest dostępny w kasach i biletomatach od 24 czerwca. To doskonała propozycja na wakacyjne zwiedzanie Mazowsza. Cena biletu pozostaje taka, jak przed rokiem.

Koleje Mazowieckie: "Bilet Turysty" na tegoroczne wakacje

Wakacje to najlepszy czas na odpoczynek, relaks i podróże. W tym celu Koleje Mazowieckie odostępniły ofertę "Bilet Turysty", z której będzie można skorzystać od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. W kasach i biletomatach bilet będzie można zakupić od 24 czerwca 2018 r.

KM: Zmiany w kursowaniu pociągów na linii 7 Warszawa - Dęblin od 30 czerwca 2018 r.

Jak poifnormowały Koleje Mazowieckie w związku ze zmianą terminu prac modernizacyjnych od 30 czerwca 2018 r. zmianie ulega rozkład jazdy na linii nr 7 Warszawa – Dęblin.

Drugi przetarg na naprawy EW60

Koleje Mazowieckie ponownie ogłosiły postępowanie na wykonanie napraw na poziomie utrzymania P4 elektrycznych zespołów trakcyjnych serii;EW60.
Subskrybuje zawartość