warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Koleje Wielkopolskie

VT628 i wagony na kursach Kolei Wielkopolskich. Kłopot dla niepełnosprawnych

Część połączeń obsługiwanych przez Koleje Wielkopolskie będzie obsługiwana przez pojazdy nieprzystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Koleje Wielkopolskie oficjalnie: PESA odmówiła podpisania umowy

Koleje Wielkopolskie poinformowały oficjalnie o odmówieniu podpisania umowy przez wykonawcę, w tym przypadku była to PESA, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na zakup czterech spalinowych zespołów trakcyjnych.

Koleje Wielkopolskie oficjalnie: PESA omówiła podpisania umowy

Koleje Wielkopolskie poinformowały oficjalnie o odmówieniu podpisania umowy przez wykonawcę, w tym przypadku była to PESA, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na zakup czterech spalinowych zespołów trakcyjnych.

Badanie jakości świadczonych usług w pociągach Kolei Wielkopolskich

Koleje Wielkopolskie sp. z o. o. w dniach od 5 do 11 listopada 2018 roku już po raz 7 w ciągu ostatnich 5 lat przeprowadziły wśród pasażerów badanie jakości świadczonych usług. Na wszystkich liniach obsługiwanych przez samorządową spółkę rozdane zostały pasażerom ankiety, w których znalazły się pytania m. in. o rozkład jazdy, oferty taryfowe, czy też sposób dotarcia na stację kolejową.

 

Wielkopolskie EN57 z biletomatami

Koleje Wielkopolskie chcą wyposażyć swoje EN57 w nowoczesne automaty biletowe.

Wielkopolskie problemy Pesy. Nie będzie nowych Linków, Elfy 2 mocno opóźnione

Koleje Wielkopolskie niemal rok czekały aż Pesa podpisze umowę na dostawę czterech nowych pociągów spalinowych. Producent ostatecznie zrezygnował z kontraktu. To nie ostatnia zła wiadomość dla pasażerów w regionie – mocno opóźni się dostawa dziesięciu pociągów Elf 2, a na dostawę pięciu kolejnych jeszcze nie podpisano nawet umowy.

Arriva RP wypożyczy szynobusy Kolejom Wielkopolskim

Koleje Wielkopolskie błyskawicznie rozstrzygnęły przetarg na dostawę czterech dwuczłonowych spalinowych zespołów trakcyjnych w okresie do końca 2019 r. Pojazdy, zgodnie z oczekiwaniami, zapewni Arriva RP.

Koleje Wielkopolskie pojadą składami Arrivy

Koleje Wielkopolskie będą użytkować składy od Arrivy. Łącznie cztery pojazdy, z czego dwa to VT628, kolejne dwa to SA134.

Koleje Wielkopolskie o nowym rozkładzie jazdy: Będą pociągi przyspieszone do Kalisza

Od 9 grudnia 2018 Koleje Wielkopolskie uruchomią 18 nowych połączeń. Największą nowością będą pociągi przyspieszone z Poznania do Kalisza.

Koleje Wielkopolskie z przetargiem na dzierżawę czterech szynobusów

Koleje Wielkopolskie ogłosiły przetarg na dzierżawę czterech szynobusów do końca przyszłego roku. Co ciekawe, przewoźnik wskazał konkretne typy pojazdów, jakie chce otrzymać.;
Subskrybuje zawartość