warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Koleje Wielkopolskie

Koleje Wielkopolskie nie wydzierżawią czterech ezt. Nikt nie chciał ich pożyczyć

Przetarg Kolei Wielkopolskich na dzierżawę czterech ezt nie udał się. Nie zgłosił się żaden oferent, który chciałby spółce pożyczyć elektryczne pojazdy zdolne pojechać z prędkością przynajmniej 120 km/h.

Nie będzie czterech ezt-ów w Kolejach Wielkopolskich. Bez ofert

Koleje Wielkopolskie unieważniły przetarg na dzierżawę czterech elektrycznych zespołów trakcyjnych w okresie do dnia 30 września 2019 roku.

Dariusz Grajda został ponownie prezesem zarządu ZSPK.

Podczas ostatniego zgromadzenia ogólnego członkowie Związku Samorządowych Przewoźników Kolejowych wybrali nowy zarząd i radę. Prezesem zarządu na kolejną, drugą kadencję został Dariusz Grajda.  W składzie zarządu znalazł się Krzysztof Kłak, który zastąpił Radosława Gawka (Szybka Kolej Miejska w Warszawie) oraz Włodzimierz Wilkanowicz (Koleje Wielkopolskie).

Dariusz Grajda został ponownie prezesem zarządu ZSPK

Podczas ostatniego zgromadzenia ogólnego członkowie Związku Samorządowych Przewoźników Kolejowych wybrali nowy zarząd i radę. Prezesem zarządu na kolejną, drugą kadencję został Dariusz Grajda. W składzie zarządu znalazł się Krzysztof Kłak, który zastąpił Radosława Gawka (Szybka Kolej Miejska w Warszawie) oraz Włodzimierz Wilkanowicz (Koleje Wielkopolskie).

Jest przetarg na nową bazę utrzymaniową Kolei Wielkopolskich

Koleje Wielkopolskie bardzo szybko po podpisaniu umowy na dofinansowanie projektu budowy bazy taborowej ogłosiły przetarg na jej budowę.

Koleje Wielkopolskie ruszają z budową zaplecza

Zgodnie z zapowiedziami Koleje Wielkopolskie ruszyły z budową zaplecza dla swoich pociągów.

Galeria na Letnim – nowe miejsce spotkań w Poznaniu inauguruje swoją działalność 24 maja 2019 roku.

Wystawy fotografii oraz  propagowanie wielkopolskiej turystyki i historii to wspólne przedsięwzięcia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, Centrum Animacji Kultury w Poznaniu i Kolei Wielkopolskich w przestrzeniach historycznego i bardzo urokliwego Dworca Letniego przy ul. Dworcowej 1.

Poznań: Koleje Wielkopolskie kupią 4 trzyczłonowe spalinowe zespoły trakcyjne

Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na zakup czterech trzyczłonowych spalinowych zespołów trakcyjnych do wykonywania regionalnych kolejowych przewozów pasażerskich wraz z ich dostarczeniem

Koleje Wielkopolskie będą mieć nową bazę za 50 mln. Jest umowa na dofinansowanie

Epopeja Kolei Wielkopolskich dotycząca budowy bazy utrzymaniowej w Wągrowcu zdaje się zbliżać do szczęśliwego zakończenia.;Marszałek województwa podpisał z przewoźnikiem umowę o dofinansowanie projektu kwotą;34 mln zł.;

Nowa baza Kolei Wielkopolskich w Wągrowcu za dwa lata

Ponad 49 mln zł kosztować będzie Punkt Utrzymania Taboru Spalinowego spółki Koleje Wielkopolskie, który - dzięki unijnym środkom - zostanie wybudowany w Wągrowcu.
Subskrybuje zawartość