warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

KolejTV

Ostatni odcinek KolejTV

W ostatnim odcinku KolejTV m.in. o targach TRAKO i składzie Pendolino, Gali Parowozów w Jaworzynie Śląskiej, nowych stacjach warszawskiego metra, piwnej batalii na dworcach, poradniku PKP Intercity a także o pracy maszynisty.

KolejTV - 23.09.2013 r.

W najnowszym odcinku KolejTV m.in. o niższych stawkach dostępu, rewitalizacji odcinka Rokietnica - Pęckowo, tańszych biletach w wagonach sypialnych, poradniku PKP Intercity, przebudowie stacji Łódź Widzew, rewitalizacji dworca w Tucholi a także o poprawie bezpieczeństwa na kolei.

KolejTV - 16.09.2013 r.

W najnowszym odcinku KolejTV m.in. o zakończeniu remontu mostu średnicowego, pierwszej wizycie Pendolino w Warszawie, powrocie na tory pociągu papieskiego, bardziej punktualnych pociągach towarowych, grupowych zakupach Grupy PKP, poradniku PKP Intercity, a także o pracy konduktora i kierownika pociągu. 

KolejTV - 09.09.2013 r.

W najnowszym odcinku KolejTV m.in. o rewitalizacji linii w Opolskiem, wyremontowanym moście średnicowym, ekspresowym oczyszczaniu tłucznia na linii Bydgoszcz – Toruń, bilecie InterRail, pracy rewidenta taboru, kasie kolejowej w Ostrowie Wlkp., uruchomieniu Galerii Katowickiej, a także kolejny odcinek o modelarstwie.

KolejTV - 02.09.2013 r.

W najnowszym odcinku KolejTV m.in. o testach Pendolino, wrześniowej korekcie rozkładu jazdy, tanich biletach do Czech, poradniku PKP IC, wymianie ruchomych schodów na dworcu Centralnym, galerii na Centralnym oraz Parowozjadzie w Chabówce

KolejTV - 26.08.2013 r.

W najnowszym odcinku KolejTV m.in. o modernizacji tuneli na linii Warszawa - Kraków, największej modernizacji taboru PKP IC, akcji „Książka w Podróży”, modernizacji dworca w Lęborku, bezprzewodowym Internecie na 60 dworcach, a także o rewitalizacji mostu w Zgorzelcu. 

PKP IC i KolejTV radzą jak przewieźć rower

Ruszył filmowy cykl pt. „Poradniki Intercity – KolejTV”, czyli wspólny projekt narodowego przewoźnika pasażerskiego oraz programu promującego polską kolej. 

KolejTV - 19.08.2013 r.

W kolejnym odcinku KolejTV m.in. o przyjeździe do Polski pierwszego składu zespołowego Pendolino, biciu rekordów prędkości na polskich torach, Kolejowych Zakładach Łączności na dworcu PKS w Poznaniu oraz pracach specjalnej maszyny układającej tory.

KolejTV - 12.08.2013 r.

W najnowszym KolejTV m.in. o budowie podziemnego dworca Kraków Główny, burzeniu dworca w Sopocie, teatrze na stacji Gdyni Główna, modernizacji przystanku Warszawa Włochy, peronach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, ponownym uruchomieniu kasy PKP IC w Rybniku, poradniku PKP Intercity dotyczącym prognozy frekwencji w pociągach a także o sprzątaniu największych dworców.

KolejTV - 5.08.2013 r.

W najnowszym KolejTV m.in. o zmodernizowanym dworcu w Radomiu, wejściu PKP Cargo na giełdę, szybkim połączeniu z Poznania do Gniezna, półmetku remontu mostu średnicowego w Warszawie, kolejowym kinie w Poznaniu, a także poradnik dotyczący aplikacji IC Mobile Navigator.

Subskrybuje zawartość