warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Light Rail Train

Dubajskie metro

Portret użytkownika wIC
Metro w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) zostało uroczyście uruchomione o godzinie 09:09:09 w dniu 09/09/09 przez szejka Mohammeda bin Rashida al Maktouma - premiera emiratu. Wideo pokazuje podróż ze stacji Nakheel Harbor i Tower Station do Rashidiya Station - aktualnie najdłuższą trasą linii czerwonej. (Źródło: iReport)

PKP Intercity: To bardzo zaskakujące

W odpowiedzi na informację o złożeniu przez Przewozy Regionalne pisma do UOKiK-u, zawiadamiającego o podejrzeniu stosowania praktyk ograniczających konkurencję, rzecznik spółki PKP Intercity Paweł Ney, powiedział nam, że takie działania są bardzo zaskakujące.

Źródło: Rynek Kolejowy

PKP Intercity: To bardzo zaskakujące

W odpowiedzi na wczorajszą informację o złożeniu przez Przewozy Regionalne pisma do UOKiK-u, zawiadamiającego o podejrzeniu stosowania praktyk ograniczających konkurencję, rzecznik spółki PKP Intercity Paweł Ney, powiedział nam, że takie działania są bardzo zaskakujące.

Informacja o zmianach w ofercie PKP Intercity

Jak już informowaliśmy wcześniej, od 2 listopada br., spółka PKP Intercity wprowadza zmiany w zakresie kategorii pociągów. Jak powiedział rzecznik spółki Paweł Ney: To jeszcze nie rewolucja na torach i jeszcze nie ostateczny efekt przesunięć w portfelu marek spółki PKP Intercity. Zmiany dotyczą głównie przemianowania kilku ekspresów na kwalifikowane pociągi pospieszne - TLK oraz InterCity.

Ney: Cały czas postrzegamy Przewozy Regionalne jako naszego partnera

PKP PR mają inną wizję rozwoju kolei od PKP IC. - Awantura o kasy biletowe pomiędzy nami i PKP Przewozami Regionalnymi jest z pewnością bardziej medialna od dobrze układającej się współpracy - twierdzi Paweł Ney, rzecznik PKP Intercity.

PKP Intercity: PR są nam dłużne 100 mln zł za bilety

- Rozmowy w tej sprawie trwały do późnych godzin wieczornych. Mimo trudności, w środę 30 września, obie firmy zawarły porozumienie, dzięki któremu bilety PKP Intercity, tak jak dotychczas, można kupić w kasach obu przewoźników, na dotychczasowych zasadach - podał rzecznik PKP Intercity, Paweł Ney na temat ostatnich zawirowań dotyczących sprzedaży biletów PKP IC i PKP PR.

Kontakt szczegółowy dla mediów

» PKP S.A.

Funkcjonowanie Grupy PKP, nadzór właścicielski, obszary korporacyjne, restrukturyzacja i prywatyzacja
Rzecznik Prasowy Grupy PKP ds. korporacyjnych
Łukasz Kurpiewski
tel: (+48 22) 47 49 016
fax: (+48 22) 47 49 102
l.kurpiewski@pkp.plSubskrybuje zawartość