warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Lotos Kolej

LOTOS Kolej laureatem Rankingu Firm TSL

Podczas uroczystej gali z okazji 24. edycji Rankingu Firm TSL ogłoszono laureatów i wyróżnionych w branży. Wśród liderów znalazła się spółka LOTOS Kolej. W zestawieniu uwzględniono najważniejsze firmy reprezentujące sektory transportu, spedycji oraz logistyki.

LOTOS Kolej na największych targach logistycznych w Europie

Przedstawiciele LOTOS Kolej wzięli udział w targach Transport Logistic w Monachium, które odbyły się na początku czerwca. Spotkali się z tam z przedstawicielami firm transportowo-logistycznych z całej Europy, które działają w branży przewozów kolejowych.

Jubileuszowy Dzień Dziecka w LOTOS Kolej

W sobotę 1 czerwca odbyła się w Gdańsku 10. edycja Dnia Techniki Kolejowej z okazji Dnia Dziecka. Na bocznicy LOTOS Kolej pojawili się wyjątkowi goście – dzieci pracowników oraz najmłodsi okoliczni mieszkańcy, którzy mieli okazję bliżej poznać pracę kolejarzy.

Ruszyły intermodalne przetargi Lotos Kolej. Nowe lokomotywy i setki platform

Lotos Kolej ogłosił trzy postępowania na dostawę nowego taboru. Poszukuje jednej lokomotywy jednosystemowej, jednej wielosystemowej oraz 324 wagonów platform.

Lotos Kolej kupuje dwie lokomotywy

Lotos Kolej ogłosił dwa przetargi na dostawy łącznie dwóch lokomotyw – jednosystemowej i wielosystemowej.

Nowe lokomotywy z Newagu zadebiutowały w Lotos Kolej

To pierwsze kursy nowych lokomotyw Lotos Kolej. Pociąg z 35 wagonami wypełnionymi olejem napędowym i benzyną Lotosu udał się w drogę do Piekar Śląskich – informuje przewoźnik, który kupił pięć lokomotyw od Newagu.

Newag z umową na pięć lokomotyw dla LOTOS Kolej – Griffiny i Dragony

Grupa Newag dostarczy Lotosowi Kolej pięć lokomotyw elektrycznych. Szacunkowa wartość umowy wraz z usługami serwisowymi wynosi 80,14 mln zł netto.

Lotos Kolej kończy spór z Newagiem i zamawia pięć lokomotyw

Pięć lokomotyw elektrycznych zostanie dostarczonych spółce Lotos Kolej przez firmę Newag. Umowę wartą ponad 80 mln zł podpisano dziś w Warszawie. Tym samym został zakończony spór między przedsiębiorstwami po niezrealizowaniu umowy z 2015 na siedmioletnią dzierżawę pięciu elektrowozów.

Newag dostarczy pięć lokomotyw Lotosowi. Dragony i Griffiny

Pięć lokomotyw elektrycznych zostanie dostarczonych spółce Lotos Kolej przez Newag. Umowę wartą ponad 80 mln zł podpisano w czwartek 28 lutego w Warszawie.

Lotos Kolej bierze Griffiny, których wcześniej nie chciał

Lotos Kolej naprawia swój błąd i bierze Griffiny. Ale zamiast pięciu tylko dwa.
Subskrybuje zawartość