warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

musicREGIO

Pociągi na Pol’and’Rock Festiwal z problemami. Przez wykolejenie

Z problemami docierali pasażerowie pociągów musicregio i regio na festiwal muzyczny w Kostrzynie nad Odrą. Rozkład jazdy został zdemolowany przez wykolejenie lokomotywy manewrowej na torach w tym mieście.

Polregio podwaja liczbę pociągów na Pol’and’rock Kostrzyn 2018

Polregio uruchomi 80 dodatkowych pociągów regiodo i z Kostrzyna nad Odrą, które obsłużą przewidywany zwiększony ruch regionalny związany z festiwalem „Pol’And’Rock Kostrzyn 2018”, zaplanowany na 2-4 sierpnia. Wraz z pociągami musicregio to łącznie ponad 160 dodatkowych połączeń.

Ruszyła sprzedaż biletów na pociągi musicRegio (Kostrzyn 2018)

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pociągi musicRegio uruchamiane przez PolRegio specjalnie na tegoroczne koncerty w ramach „Pol’and’Rock Festival 2018" w Kostrzynie nad Odrą, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia br. Podobnie jak w latach ubiegłych, do dyspozycji podróżnych udających się na festiwal będzie blisko 80 dodatkowych pociągów.

Ruszyła sprzedaż biletów na woodstockowe pociągi

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pociągi specjalne musicREGIO, które pojadą na tegoroczny festiwal "Pol'And'Rock Festival 2018" (2-4 sierpnia br.).

Ruszyła sprzedaż biletów kolejowych na Pol’And’Rock Festival 2018 (Przystanek Woodstock)

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pociągi Musicregio uruchamiane przez Polregio specjalnie na tegoroczny festiwal „Pol’And’Rock Festival 2018”, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia. Podobnie jak w latach ubiegłych, do dyspozycji podróżnych udających się na festiwal będzie blisko 80 dodatkowych pociągów.

Polregio znów dowiezie na Woodstock, czyli na „Pol’and’rock Kostrzyn 2018”

Przewozy Regionalne planują uruchomienie blisko 80 dodatkowych pociągów musicregio dla podróżnych udających się na festiwal „Pol’And’Rock Kostrzyn 2018” (wcześniej „Przystanek Woodstock”), który odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2018.

Polregio uruchomi blisko 80 pociągów na „Pol’and’Rock Kostrzyn 2018”

Podobnie jak w latach ubiegłych, Przewozy Regionalne, właściciel marki PolRegio, planują uruchomienie blisko 80 dodatkowych pociągów musicRegio dla podróżnych udających się na festiwal „Pol’And’Rock Kostrzyn 2018” (wcześniej „Przystanek Woodstock”), który odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia br.

80 dodatkowych pociągów na Woodstock

Podobnie jak w latach ubiegłych Przewozy Regionalne planują uruchomienie blisko 80 dodatkowych pociągów musicREGIO dla podróżnych udających się na festiwal "Pol'And'Rock Kostrzyn 2018" (wcześniej "Przystanek Woodstock"), który odbędzie się w dniach 3-5 sierpni

Pociągiem PolRegio na 23. Przystanek Woodstock

Na początku sierpnia br. odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, uruchomią około 80 dodatkowych składów musicREGIO – specjalnych pociągów, które będą dowozić pasażerów na koncerty i umożliwią wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu. Dla tych, którzy zdecydują się kupić bilety wcześniej, przewoźnik przygotował specjalne promocje.

Z PolRegio znów dojedziemy na Przystanek Woodstock

Na początku sierpnia odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne, właściciel marki PolRegio, uruchomią około 80 dodatkowych składów musicRegio – specjalnych pociągów, które będą dowozić pasażerów na koncerty i umożliwią wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu.
Subskrybuje zawartość