warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

musicREGIO

Pociągiem PolRegio na 23. Przystanek Woodstock

Na początku sierpnia br. odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, uruchomią około 80 dodatkowych składów musicREGIO – specjalnych pociągów, które będą dowozić pasażerów na koncerty i umożliwią wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu. Dla tych, którzy zdecydują się kupić bilety wcześniej, przewoźnik przygotował specjalne promocje.

Z PolRegio znów dojedziemy na Przystanek Woodstock

Na początku sierpnia odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne, właściciel marki PolRegio, uruchomią około 80 dodatkowych składów musicRegio – specjalnych pociągów, które będą dowozić pasażerów na koncerty i umożliwią wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu.

Przewozy Regionalne pojadą na 23. Przystanek Woodstock

Na początku sierpnia br. odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne uruchomią około 80 dodatkowych składów musicREGIO.

Ruszyła sprzedaż biletów na pociągi musicREGIO na Woodstock

Na odbywający się w Kostrzynie nad Odrą Przystanek Woodstock najlepiej wybrać się pociągiem. Z myślą o uczestnikach festiwalu w tym roku największy polski przewoźnik przygotował około 100 dodatkowych połączeń musicREGIO oraz specjalną promocję: bilety w dwie strony tańsze do 40%. Przewoźnik rozpoczął sprzedaż biletów.

Prawie 100 pociągów musicREGIO na Woodstock

Nikogo nie trzeba przekonywać, że na odbywający się w Kostrzynie nad Odrą Przystanek Woodstock najlepiej wybrać się pociągiem. Z myślą o uczestnikach festiwalu w tym roku największy polski przewoźnik przygotował około 100 dodatkowych połączeń musicREGIO.

Przewozy Regionalne zawiozą na Woodstok – prawie 100 pociągów

Na odbywający się w Kostrzynie nad Odrą Przystanek Woodstock najlepiej wybrać się pociągiem – zachęcają Przewozy Regionalne. Z myślą o uczestnikach festiwalu w tym roku przewoźnik przygotował około 100 dodatkowych połączeń musicREGIO.

Nazwij pociąg na Woodstock i bilety wygrywaj

Jeździsz pociągiem na Woodstock? Chciałbyś pojechać na kolejny festiwal za darmo? Przewozy Regionalne zachęcają do brania udziału w konkursie, w którym można wygrać bilety na pociąg musicREGIO.

Przewozy Regionalne: Z Dolnego Śląska na Woodstock

Z Wrocławia do Kostrzyna nad Odrą, na XX Przystanek Woodstock podróżni dojechać będą mogli z Wrocławia specjalnymi bezpośrednimi pociągami musicREGIO, które odjeżdżać będą ze stacji Wrocław Nadodrze.

Pociągi MusicRegio dowiozą na Przystanek Woodstock

Przewozy Regionalne uruchamiają pociągi specjalne MusicRegio dla uczestników Przystanku Woodstock. Na festiwal można dojechać z Warszawy, Łodzi, Lublina, Białegostoku, Rzeszowa i Krakowa.

Przewozy Regionalne: Zwrot kasy za woodstokowy bilet

Przewozy Regionalne ogłaszają konkurs dla Woodstokowiczów! Wystarczy kupić przez internet bilet „tam i z powrotem” na pociągi musicREGIO. Co pięćsetna osoba dostanie zwrot kasy za podróż na XX Przystanek Woodstock
Subskrybuje zawartość