warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

NEWAG

Newag z kolejną umową na ezt-y

Firma NEWAG S.A., która w ubiegłych latach dostarczyła dla województwa świętokrzyskiego 6 pojazdów szynowych ponownie wygrała przetarg, ogłoszony w grudniu 2017 roku, na dostawę 2 fabrycznie nowych czteroczłonowych elektrycznych zespołów trakcyjnych.

Newag z umową od świętokrzyskiego na produkcję dwóch Impulsów

Newag, który w ubiegłych latach dostarczył dla województwa świętokrzyskiego 6 pojazdów szynowych ponownie wygrał przetarg w tym regionie. Za kwotę 44 3 mln zł brutto dostarczy 2 czteroczłonowe Impulsy.

Newag dostarczy dwa Impulsy dla świętokrzyskiego

Newag który w ubiegłych latach dostarczyła dla Województwa Świętokrzyskiego 6 pojazdów szynowych ponownie wygrała przetarg, ogłoszony w grudniu 2017 roku, na dostawę 2 fabrycznie nowych czteroczłonowych elektrycznych zespołów trakcyjnych. Wartość umowy opiewa na kwotę 44 378 400 zł brutto.

Newag: Pierwsza z dziesięciu lokomotyw 311Da w PKP LHS

W bazie PKP LHS w Zamościu jest już pierwsza z dziesięciu lokomotyw;311Da. Do końca roku Newag ma zmodernizować do tego typu jeszcze dziewięć spalinowozów.

Newag celuje w rynki europejskie

Ważnym elementem strategii Newagu jest systematyczna ekspansja i podnoszenie kompetencji Grupy – stwierdza wiceprezes firmy z Nowego Sącza Józef Michalik.

Newag dostarczy pociągi dla województwa świętokrzyskiego

Urząd Marszałkowski wskazał jako najkorzystniejszą ofertę Newagu, złożoną w przetargu na dostawę dwóch czteroczłonowych ezt-ów.

Producenci w kolejce po podpisy od PKP Intercity

Wczoraj Prezes PKP Intercity Marek Chraniuk potwierdził gotowość dzierżawy dwóch Griffinów od Newagu. Newag czeka także na podpisanie umowy na dostawę 20 takich lokomotyw. W kolejce są także PESA i FPS.

Newag ma klienta na kolejne dwa Griffiny. Pojadą w PKP Intercity

Jak nieoficjalnie ustalił "Rynek Kolejowy", pozostałe dwie z pięciu lokomotyw Griffin, których nie odebrał Lotos Kolej, znajdą zatrudnienie w PKP Intercity. Trzy pozostałe już jeżdżą w Orlen Koltrans.

Impuls II dla Bari z zezwoleniem APL , czas na badania dynamiczne

W dniu dzisiejszym (19 lutego 2018 roku) firma NEWAG otrzymała zezwolenie APL, które jest zezwoleniem tymczasowym wydawanym na wykonanie badań dynamicznych na linii dla pojazdu o numerze ETR322.

Impuls 2 dla Włoch z zezwoleniem na wykonanie badań dynamicznych

Jak poinformował Newag, spółka otrzymała dla pojazdu typu Impuls 2 dokumenty niezbędne do zaplanowania harmonogramu badań dynamicznych. Potrzebne jest jeszcze ostatnie zezwolenie.
Subskrybuje zawartość