warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

NEWAG

Tak wygląda Inspiro dla Sofii

W środę; (16 listopada) siedzibie Newagu w Nowym Sączu przedstawiciele spółki przewozowej Metropolitan EAD wizytowali budowane właśnie wagony metra dla stolicy Bułgarii. Pojazdy Inspiro są przygotowane przez konsorcjum Siemens-Newag i zostaną dostarczone w 2018 r. W wyglądzie przypominają te warszawskie, choć będą posiadać sporo istotnych różnic.

Pierwsze zdjęcia i film z jazd Impulsa Polregio

Naszemu Czytelnikowi udało się wykonać pierwsze zdjęcia na jazdach próbnych nowego pociągu Impuls , który Newag wyprodukował dla Przewozów Regionalnych (Polregio).;

Wszystkie pięcioczłonowe Impusly dostarczone Kolejom Dolnośląskim

W czwartek, 16 listopada, Koleje Dolnośląskie odebrały ostatni pięcioczłonowy skład wyprodukowany przez nowosądecką firmę NEWAG. To oznacza, że za kilka tygodni pasażerowie będą mogli korzystać już z wszystkich 11 pięcioczłonowych pociągów.

Wszystkie pięcioczłonowe pociągi Kolei Dolnośląskich już w Legnicy

W czwartek regionalny przewoźnik odebrał ostatni skład wyprodukowany przez nowosądecką firmę Newag. To oznacza, że za kilka tygodni pasażerowie będą mogli korzystać już ze wszystkich 11 pięcioczłonowych pociągów.

Ostatnie nowe Impulsy przekazane Kolejom Dolnośląskim

W Legnicy regionalny przewoźnik odebrał ostatni skład wyprodukowany przez nowosądecką firmę Newag. To oznacza, że za kilka tygodni pasażerowie będą mogli korzystać już z wszystkich 11 pięcioczłonowych pociągów.

Newag zaprezentował Inspiro dla sofijskiego metra

W siedzibie Newagu w Nowym Sączu odbyła się wizyta spółki Metropolitan EAD połączona z prezentacją pojazdów dla nowopowstającej linii metra w Sofii. Pojazdy dla bułgarskiego metra są produkowane przez konsorcjum Siemens-Newag i zostaną dostarczone w 2018 r.

Newag i Pesa skarżą decyzję KM o wyborze Stadlera na dostawę 71 ezt

Newag i Pesa zaskarżyli decyzję Kolei Mazowieckich o wyborze Stadlera, jako dostawcy 71 elektrycznych zespołów trakcyjnych. Newag ma też wątpliwości co do oferty Pesy. Sprawdziliśmy czego dotyczą odwołania, które rozpatrywane będą przez Krajową Izbę Odwoławczą.

Odwołania od wyników przetargu na dostawę ezt-ów dla Kolei Mazowieckich

Przetarg na dostawę do 71 ezt-ów dla Kolei Mazowieckich jeszcze nie zakończył się. Zarówno PESA, jak i Newag złożyli odwołania do KIO.

Nowa specjalizacja na Politechnice Krakowskiej we współpracy z Newagiem

Nowa specjalizacja jaką jest „Inży­nie­ria Pojaz­dów Szy­no­wych” pro­wa­dzona jest przez Instytut Pojaz­dów Szy­no­wych na Wydziale Mecha­nicz­nym Poli­tech­niki Kra­kow­skiej przy współ­pracy z firmą Newag oraz innymi wiodącymi fir­mami z branży prze­my­słu taboru szynowego.

Konieczek: Newag nie będzie modernizować wagonów

Więcej nie będziemy modernizować wagonów. To bezsens techniczny, a później się przekonamy, że i ekonomiczny – powiedział wczoraj na Kongresie Rozwoju Transportu w Łodzi Zbigniew Konieczek, Prezes Newagu.
Subskrybuje zawartość