warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

NEWAG

Newag: Impuls 2 w przyszłym roku

Z fabryki w Nowym Sączu wyjechał już setny Impuls. Trafił on do województwa małopolskiego. Był to zatem dobry powód by zapytać producenta o doświadczenia w produkcji tych pojazdów i o losy zapowiadanego Impulsa 2. ­ – To będzie hit –­ zapowiada Zbigniew Konieczek, prezes Newagu.

Impulsy już w komplecie służą pasażerom SKA. Do Małopolski trafił setny skład Newagu

Na małopolskie tory wyjechały już wszystkie z zamówionych w sądeckim Newagu nowoczesnych Impulsów. To ciche i komfortowe pociągi, wyposażone m.in. w bezprzewodowy internet, gniazdka elektryczne, stojaki na rowery czy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Ostatni przekazywany Impuls to setny elektryczny zespół trakcyjny wyprodukowany przez Newag. Pojazd ten został przekazany marszałkowi Jackowi Krupie przez prezesa spółki Zbigniewa Konieczka w piątek, 24 lutego, na krakowskim Dworcu Głównym. W ten symboliczny sposób został zakończony unijny projekt, w ramach którego województwo kupiło 13 nowoczesnych pojazdów.

Newag wykona P4 Impulsów dla SKM Warszawa

SKM Warszawa zakończyła postępowanie przetargowe na wyłonienie wykonawcy czynności poziomu utrzymania P4 dla trzech swoich pojazdów typu 35WE. Udział w postępowaniu przetargowym zgłosił tylko jeden oferent i to jego oferta została uznana za najkorzystniejszą.

Lotos Kolej poprawia jakość systemów IT i taboru

W 2017 r. Lotos Kolej spodziewa się dostawy 5 nowych lokomotyw Griffin z modułem silnika dojazdowego, wyprodukowanych przez Newag. Dodatkowo, w związku z rozpoczęciem przewozów zbóż, spółka pozyskała nowoczesne, specjalistyczne wagony – informuje biznes.onet.pl.

W tym roku Griffiny z modułem silnika dojazdowego

"W 2017 r. spodziewamy się dostawy 5 nowych lokomotyw Griffin z modułem silnika dojazdowego, wyprodukowanych przez Newag" – informuje Prezes Lotos Kolej Henryk Gruca.

Newag z jedyną ofertą dla SKM Warszawa

Spółka SKM Warszawa ogłosiła niedawno przetarg na wykonanie czynności poziomu utrzymania P4 dla trzech swoich pojazdów typu 35WE. Teraz doszło do otwarcia ofert. Udział w postępowaniu przetargowym zgłosił tylko jeden oferent.

Newag chce serwisować trzy 35WE SKM Warszawa

Bez niespodzianek. Tylko jedna oferta została złożona w przetargu na wykonanie obsługi 4 poziomu utrzymania na trzech ezt-ach 35WE, należących do SKM Warszawa.

Kolejne 3 Impulsy kursują już po torach Małopolski

Tabor Kolei Małopolskich powiększył się o 3 kolejne Impulsy. Nowoczesne pociągi wyprodukowane dla Małopolski przez sądecki Newag są po odbiorach technicznych i już wożą pasażerów na trasie Kraków – Tarnów – Nowy Sącz – Krynica.

Co z umową ŁKA – Newag?

Wczoraj na łamach InfoRail.pl pisaliśmy o złożeniu przez Stadlera skargi do sądu na wyrok KIO w sprawie przetargu na dostawę ezt-ów. Czy to wpłynie na podpisanie umowy z Newagiem? Zapytaliśmy przewoźnika.

Newag buduje tajemniczego Dragona

W zakładach Newagu powstaje nowa lokomotywa z platformy Dragon. Nowosądecki producent nie zdradza szczegółów zamówienia, powołując się na życzenie klienta.
Subskrybuje zawartość