warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

NEWAG

Pomorskie Impulsy do końca I kwartału 2019 roku, wcześniej niż zakładano

Newag dostarczy pięć pociągów dla województwa pomorskiego do końca I kwartału 2019 r. – zadeklarował szef nowosądeckiego producenta Zbigniew Konieczek.

Newag z umową na Impulsy dla Pomorza

W poniedziałek 16 lipca w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego podpisana została umowa z Newagiem na zakup pięciu nowoczesnych Impulsów.

Umowa na pomorskie Impulsy podpisana

W poniedziałek (16 lipca) podpisana została umowa z firmą NEWAG na dostawę pięciu pięcioczłonowych, nowoczesnych Elektrycznych Zespołów Trakcyjnych Impuls, które wkrótce pojawią się na pomorskich torach.

Umowa na pomorskie Impulsy podpisana

W poniedziałek (16 lipca) podpisana została umowa z firmą NEWAG na dostawę pięciu pięcioczłonowych, nowoczesnych Elektrycznych Zespołów Trakcyjnych Impuls, które wkrótce pojawią się na pomorskich torach.

Dragon2 i Impuls 2 w Berlinie

Wiemy już co Newag chce pokazać na tegorocznych targach w Berlinie. Będą to dwa najnowsze pojazdy producenta z Nowego Sącza.

Małopolska nie kupi kolejnych Impusów. Na razie?

Małopolska unieważniła przetarg na dostawy ezt-ów. Jedyna oferta złożona przez Newag znacznie przekroczyła szacunki zamawiającego.

Będzie nowy przetarg na tabor w Małopolsce [aktualizacja]

Województwo Małopolskie unieważniło przetarg na zakup nowych pociągów. Jedyna oferta, którą złożył Newag, znacznie przekroczyła budżet zamawiającego. Województwo zapowiada nowy przetarg.

Newag – rozwój racjonalny

Drugi największy krajowy producent taboru kolejowego (pod względem liczby dostarczonych jednostek i osiągniętego przychodu) – nowosądecki Newag, obrał zupełnie inną drogę niż jego bydgoski konkurent. Ostatnie spore kłopoty finansowe Pesy i dobra kondycja firmy z Nowego Sącza wskazują na to, że była to raczej poprawnie dobrana ścieżka rozwoju.

Dragon 2 z flagą biało-czerwoną [zdjęcia]

W czwartek 12 lipca w Żmigro­dzie, w nale­żą­cym do Insty­tutu Kolej­nic­twa Ośrodku Eks­plo­ata­cji Toru Doświad­czal­nego zapre­zen­to­wano nową loko­mo­tywę Dra­gon 2, skon­stru­owaną przez nowo­są­decką firmę Newag. Przedstawiamy zdjęcia z tego wydarzenia.

Dragon 2 z TSI i przełomową technologią SiC. Powstanie ich od razu dziesięć

Newag zapowiedział budowę jeszcze w tym roku dziesięciu nowych Dragonów 2. Jeszcze nie ma na nie klientów, ale producent jest pewien, że lokomotywy zgodne ze specyfikacjami TSI i wyposażone w elementy wykonane w nowoczesnej technologii SiC (węglik krzemu) znajdą operatorów.
Subskrybuje zawartość