warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

PLK

Warszawa: Rzecznik PKP Intercity odwołany

Paweł Ney został odwołany z funkcji rzecznika PKP Intercity - podał serwis PRoto.pl. Jego dziennikarze piszą, że prawdopodobną przyczyną odwołania była wypowiedź na antenie TVN Warszawa. PKP intercity znalazło już następcę Neya: - Mój poprzednik rozstał się ze spółką za porozumieniem stron - wyjaśnia w rozmowie z tvnwarszawa.pl nowa rzecznik, Małgorzata Sitkowska.

Będzie nowy rzecznik PKP Intercity

Rzecznik PKP Intercity, Paweł Ney, został odwołany. Informację tę potwierdza biuro rzecznika spółki. Jego następca został już wybrany przez kierownictwo spółki. O tym, kim kto zastąpi Pawła Neya, dowiemy się jutro.

Rzecznik prasowy PKP Intercity odwołany

Jak dowiedział sie portal KOW, dziś z funkcji rzecznika prasowego PKP Intercity odwołany został Paweł Ney.

Lista pociągów PKP Intercity, które mogą być odwołane

Listę pociągów InterCity o najmniejszej rentowności opublikował w piątek portal rynek-kolejowy.pl. - Spośród nich zostaną wybrane te połączenia, które będą odwołane lub skrócona zostanie ich trasa - mówi portalowi Paweł Ney, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Źródło: tvn24.pl

Zmiany w zarządzie PKP Intercity

- Na dzisiejszym posiedzeniu Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy PKP Intercity ze stanowiska członka zarządu - dyrektora ds. technicznych odwołano Krzysztofa Kołodziejskiego, a na jego miejsce powołano Dariusza Fidyta - poinformował "Rynek Kolejowy" Paweł Ney, rzecznik prasowy PKP Intercity.

PKP Intercity przekazały PKP PLK listę pociągów do likwidacji

PKP Intercity przekazały PKP PLK listę swoich pociągów, które mają zostać zlikwidowane od 15 maja. - Pracę eksploatacyjną ograniczyliśmy o ok. 10 proc. - mówi w "Rzeczpospolitej" Paweł Ney, rzecznik przewoźnika. Póki co wykaz nie został podany do publicznej wiadomości.

PKP ma złe wiadomości na wakacje

PKP Intercity ograniczy liczbę pociągów prawdopodobnie od 1 czerwca. Spółka pracuje nad listą połączeń do likwidacji - poinformował rzecznik przewoźnika Paweł Ney. PKP Polskie Linie Kolejowe potwierdzają, że ten termin jest prawdopodobny, ale nie ostateczny.

Źródło: PAP

Pociągi znikną - potwierdzenie PKP Intercity

Listę zawieszanych połączeń opublikujemy 1 czerwca - poinformował w radiu TokFM Paweł Ney, rzecznik prasowy przewoźnika.

1 czerwca PKP IC poda, które pociągi zostaną zawieszone

Radio TOK FM podało, że PKP IC wycofa z początkiem czerwca część swoich pociągów. - Mamy zadłużenie i coś z tym trzeba zrobić, wywiązać się ze zobowiązań wobec zarządu infrastruktury. Listę zawieszonych pociągów ogłosimy co najmniej na tydzień przed planowanymi cięciami. Najbardziej prawdopodobną datą jest 1 czerwca. - mówił TOK FM rzecznik spółki, Paweł Ney.

Po wybuchu wulkanu większe zainteresowane pociągami

W czasie zamknięcia przestrzeni powietrznej nad Polską po wybuchu islandzkiego wulkanu, liczba rezerwacji na pociągi międzynarodowe zwiększyła się o 94 proc. - poinformował w poniedziałek rzecznik PKP Intercity Paweł Ney

Źródło: PAP

Subskrybuje zawartość