warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Polskie Linie Kolejowe

Podróżni od 9 grudnia skorzystają z nowego przystanku w Olsztynie

W województwie warmińsko-mazurskim w 2018 roku PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przebudowały 12 przystanków. Od 9 grudnia podróżni skorzystają z nowego przystanku Olsztyn Dajtki. Będzie dobra obsługa m.in. dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.

Od 9 grudnia będzie można korzystać z przystanku Olsztyn Dajtki

W województwie warmińsko-mazurskim w 2018 roku PKP Polskie Linie Kolejowe przebudowały 12 przystanków. Od 9 grudnia podróżni skorzystają z nowego przystanku Olsztyn Dajtki. Będzie zapewniona obsługa m.in. dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.

Tymczasowy powrót pociągów na całą trasę Kraków - Zakopane

Od 9 grudnia pojedziemy do Zakopanego bez komunikacji zastępczej, modernizowaną linią między Skawiną a Suchą Beskidzką. Pasażerowie skorzystają z nowych peronów, w Radziszowie i w Podolanach. Po dwóch miesiącach PKP Polskie Linie Kolejowe będą kontynuowały inwestycję na trasie.

Nowy regionalny rozkład jazdy 2018/2019 na Podkarpaciu. Co się zmieni?

9 grudnia 2018 roku w Polsce i w wielu krajach europejskich zacznie obowiązywać nowy, roczny rozkład jazdy pociągów. Podobnie jak dotychczas, rozkład będzie podzielony na 5 korekt (grudzień, marzec, czerwiec, wrzesień, październik). Korekty są bezpośrednim efektem prowadzonych przez zarządcę infrastruktury kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe prac modernizacyjnych.

PLK zmodernizowały rozjazdy na Dolnym Śląsku

PKP Polskie Linie Kolejowe zakończyły na Dolnym Śląsku wymianę 21 rozjazdów, z ogólnopolskiego programu wartego 214 mln zł, współfinansowanego ze środków UE. Na polskiej sieci kolejowej wymieniono już 221 z 245 rozjazdów.

21 ogrzewanych rozjazdów na dolnośląskich torach [FILM]

PKP Polskie Linie Kolejowe zakończyły na Dolnym Śląsku wymianę 21 rozjazdów, z ogólnopolskiego programu wartego 214 mln zł, współfinansowanego ze środków UE.

Z Lublina do Przeworska sprawniej. Jest drugi tor

PKP Polskie Linie Kolejowe zakończyły budowę drugiego toru i mostu na wjeździe do stacji w Nowej Sarzynie. Dzięki tej inwestycji pociągi sprawniej przejeżdżają z Lublina do Przeworska.

PLK: Poprawia się dowóz kruszyw na budowy

PKP Polskie Linie Kolejowe przedstawiły dziś informację o poprawieniu warunków dowozu kruszyw na place budów.

Multiconsult zadba o rewitalizację odcinka Chabówka – Zakopane

PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały umowę z Multiconsult Polska na zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad rewitalizacją linii kolejowej nr 99 Chabówka – Zakopane. Wartość kontraktu to prawie 10,9 mln zł. W wyniku prowadzonych na trasie prac czas przejazdu pociągów między Chabówką a Zakopanem ma się skrócić o pół godziny.

Trwają prace na linii E30 Kraków – Katowice

Podróżni już korzystają z komfortowych peronów na przystanku Kraków Mydlniki Wapiennik. To pierwszy w pełni zmodernizowany przez PKP Polskie Linie Kolejowe przystanek na linii E30 w Krakowie – informuje PKP PLK.
Subskrybuje zawartość