warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Polskie Linie Kolejowe

Kraków: rusza budowa przepraw przez Wisłę na linii średnicowej

Szybsze podróże koleją przez Kraków i sprawniejsze przejazdy pociągów dalekobieżnych, zapewnią nowe, niemal ćwierćkilometrowe mosty na Wiśle. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w czerwcu rozpoczynają budowę przepraw. To kolejny etap modernizacji krakowskiej linii średnicowej.

Cztery tory przez Wisłę. W Krakowie

Szybsze podróże koleją przez Kraków i sprawne przejazdy pociągów dalekobieżnych, zapewnią nowe, niemal ćwierćkilometrowe mosty na Wiśle – zapowiadają PKP Polskie Linie Kolejowe. W czerwcu rozpoczynają budowę przepraw.

Cztery tory przez Wisłę. PLK zaczyna budowę mostów w Krakowie

PKP Polskie Linie Kolejowe w czerwcu rozpoczynają budowę nowych, niemal ćwierćkilometrowych mostów na Wiśle. To kolejny etap modernizacji krakowskiej linii średnicowej.

Szybciej i wygodniej ze Skarżyska-Kamiennej do Sandomierza

Wygodne perony dla podróżnych, sprawniejsze przewozy towarów, wyższy poziom bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych – to zakładane efekty rozpoczętej w czerwcu przez PKP Polskie Linie Kolejowe modernizacji linii Skarżysko-Kamienna – Sandomierz.

Wakacyjna przerwa w remoncie linii do Ustki

Od soboty 23 czerwca na odcinku Słupsk – Ustka zaczynają się bezpieczne i sprawne podróże po wymianie torów i sieci trakcyjnej - poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe.

Remont linii Bełchatów – Łowicz

Około 35 mln zł przeznaczyły PKP Polskie Linie Kolejowe na modernizację linii w Łódzkiem pomiędzy Bełchowem i Łowiczem. Planowana jest m.in. wymiana torów, sieci trakcyjnej, przebudowa peronów oraz wiat.

Przyspieszą pociągi na linii Łowicz - Skierniewice

Krótsze przejazdy pociągów, wygodniejsze perony, wzrost bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych - to najważniejsze korzyści z modernizacji na linii Skierniewice – Łowicz Główny. PKP Polskie Linie Kolejowe na prace między Bełchowem i Łowiczem przeznaczyły ok. 35 mln zł.

PLK: Będzie krótsza podróż z Łowicza do Skierniewic

Krótsze przejazdy pociągów, wygodniejsze perony, wzrost bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych - to najważniejsze korzyści z modernizacji na linii Skierniewice – Łowicz Główny. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na prace między Bełchowem i Łowiczem przeznaczyły ok. 35 mln zł.

Więcej pociągów dojedzie do terminalu w Łodzi Olechowie

Więcej pociągów towarowych sprawniej dojedzie do terminalu w Łodzi Olechowie, pasażerowie skorzystają z wygodniejszego przystanku w Słotwinach, a pociągi dalekobieżne płynnie przejadą przez Łódź. PKP Polskie Linie Kolejowe S. A. za ponad 30 mln zł zwiększają możliwości transportu na łódzkim węźle kolejowym.

Trasa do Koronowa będzie przejezdna

PKP Polskie Linie Kolejowe przywracają przejezdność linii nr 241 biegnącej z Tucholi przez Pruszcz-Bagienicę do Koronowa w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki odbudowie niespełna 80-metrowego odcinka toru możliwe będzie przywrócenie regularnego ruchu pociągów. Na razie zarządca infrastruktury nie znalazł jednak żadnego podmiotu, który chciałby uruchomić przewozy do 11-tysięcznego ośrodka.
Subskrybuje zawartość