warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Przewozy Regionalne

Mamy pierwsze zdjęcie szt Pesa Link dla PolRegio

Pesa rozpoczęła produkcję spalinowych zespołów trakcyjnych Link dla spółki Przewozy Regionalne. Jest już pierwsze zdjęcie pojazdu

Dwie spółki chcą dzierżawić tabor Kolejom Śląskim

Przewozy Regionalne oraz Industrial Division chcą dzierżawić elektryczne zespoły trakcyjne Kolejom Śląskim. Przewoźnik przygotowuje się do wprowadzenia nowego taboru. 

Przewozy Regionalne i Industrial Division chcą dostarczyć tabor Kolejom Śląskim

Koleje Śląskie otworzyły oferty na dzierżawę 11 elektrycznych zespołów trakcyjnych na cały 2018 rok. Wpłynęły dwie oferty – od Przewozów Regionalnych oraz od Industrial Division.

Przewozy Regionalne rezygnują z zakupu używanych ezt-ów

Przewozom Regionalnym nie udało się odkupić od województwa świętokrzyskiego dwuczłonowych Elfów. Powtórki na razie nie będzie.

Łódź: Integracja biletowa MPK z ŁKA, ale nie z PR

Od kwietnia łodzianie będą mogli korzystać z połączeń Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na podstawie biletów miejskich. To efekt środowej uchwały radnych zezwalającej na podpisanie umowy o wzajemnym honorowaniu biletów z przewoźnikiem. Porozumienie nie obejmie jednak kursów obsługiwanych przez Przewozy Regionalne (Polregio).

Pesa z umowami na naprawy lubuskich szynobusów

Oddział Lubuski spółki Przewozy Regionalne udzielił Pesie dwóch zamówień na naprawę spalinowych pojazdów trakcyjnych.

Praca eksploatacyjna Przewozów Regionalnych na Dolnym Śląsku będzie spadać

Wszystko wskazuje na to, że praca eksploatacyjna wykonywana przez Przewozy Regionalne na Dolnym Śląsku będzie spadać. Widać to chociażby po kwotach dofinansowania w kolejnych latach.

PKP Intercity zatrudniły pierwszą kobietę maszynistę

PKP Intercity zatrudnia obecnie blisko 1200 maszynistów. Wśród nich po raz pierwszy znalazła się kobieta. Aleksandra Płusa po pozytywnie zakończonym blisko 2-letnim kursie zdobyła uprawnienia do prowadzenia zarówno nowoczesnych pociągów PesaDART, jak i tradycyjnych składów zestawionych z lokomotywy oraz wagonów. Zawód maszynisty wykonują już kobiety zatrudnione przez innych przewoźników w tym Przewozy Regionalne.

Przewozy Regionalne dogadały się z województwem dolnośląskim

Jest porozumienie pomiędzy Przewozami Regionalnymi a Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Dziś we Wrocławiu zakończono proces negocjacji. Umowa na lata 2017-2020 jest satysfakcjonująca dla obydwu stron.

PKS-y zastąpią Przewozy Regionalne?

Miała być współpraca a może dojść do sytuacji, że PKS-y zastąpią Przewozy Regionalne. Na Dolnym Śląsku.
Subskrybuje zawartość