warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Przewozy Regionalne

Nowy „Link” na linii Łódź - Opoczno

Na stacji Łódź Kaliska odbyła się uroczystość przekazania nowego szynobusu SA139 „LINK” przez Przewozy Regionalne do obsługi połączeń kolejowych Łódź - Opoczno. Województwo oczekiwało od dawna na nowy produkt bydgoskiej „Pesy” ponieważ dotychczasowy tabor, ze względu na małą pojemność miał ograniczone możliwości przewozowe.

Pociągiem PolRegio na 23. Przystanek Woodstock

Na początku sierpnia br. odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, uruchomią około 80 dodatkowych składów musicREGIO – specjalnych pociągów, które będą dowozić pasażerów na koncerty i umożliwią wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu. Dla tych, którzy zdecydują się kupić bilety wcześniej, przewoźnik przygotował specjalne promocje.

Z PolRegio znów dojedziemy na Przystanek Woodstock

Na początku sierpnia odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne, właściciel marki PolRegio, uruchomią około 80 dodatkowych składów musicRegio – specjalnych pociągów, które będą dowozić pasażerów na koncerty i umożliwią wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu.

Przewozy Regionalne pojadą na 23. Przystanek Woodstock

Na początku sierpnia br. odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne uruchomią około 80 dodatkowych składów musicREGIO.

Anna Lenarczyk członkiem zarządu Przewozów Regionalnych

Spółka Przewozy Regionalne poinformowała, że funkcję członka zarządu, dyrektora pionu handlowego objęła Anna Lenarczyk. Oznacza to, że;od dzisiaj spółką kieruje już kompletny – trzyosobowy – zarząd.

ZNTK Mińsk Mazowiecki zmodernizują ED72 Przewozów Regionalnych

Przewozy Regionalne rozstrzygnęły przetarg na modernizację ED72. Zgodnie z przypuszczeniami prace zostaną wykonane przez ZNTK Mińsk Mazowiecki.

Wiemy, kto zmodernizuje ED72 dla PolRegio. Przewoźnik zapłaci 12,3 mln zł za jeden skład

Przewozy Regionalne rozstrzygnęły postępowanie przetargowe na modernizację 5 zespołów trakcyjnych ED72. Do zamawiającego wpłynęły dwie oferty, przy czym najtańsza oferuje prace za 12,3 mln zł za jeden skład.

Od wakacji do grudnia bez pociągów na trasie Słupsk - Szczecinek

Przewozy Regionalne uruchomią zastępczą komunikację autobusową i busową na odcinku Słupsk-Miastko-Szczecinek.

Zmiany w kursowaniu pociągów w Małopolsce

11 czerwca w życie wchodzi nowy rozkład jazdy pociągów po Małopolsce. Zmiany w kursowaniu składów wprowadziły zarówno Koleje Małopolskie, jak i Przewozy Regionalne.

Przewozy Regionalne przykładem działania Planu Junckera

– W chwili obecnej stopa inwestycji wynosi około 19% produktu krajowego brutto, a ma osiągnąć 25%. Jednym z czynników, dzięki którym ma się to udać, jest narzędzie zwane Planem Junckera. W Europie wdrażany jest on z dużym sukcesem, w Polsce działa bardzo dobrze – mówił podczas konferencji „Plan Junckera – polskie doświadczenia” wiceminister rozwoju, Witold Słowik.
Subskrybuje zawartość