warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Przewozy Regionalne

Ile dla DB REGIO za obsługę połączeń Zielona Góra – Frankfurt?

W Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pojawiła się informacja z kwotą, jaką Przewozy Regionalne, Oddział Lubuski, muszą zapłacić DB REGIO za obsługę odcinka Frankfurt (O.) – Rzepin – Zielona Góra – Frankfurt (O.).

Wielkopolska: Więcej biletomatów PR, ale zamiast kas

Przewozy Regionalne poinformowały o uruchomieniu automatów biletowych w Kępnie, Krotoszynie i Ostrzeszowie. Zastąpiły one okienka kasowe.

Zachodniopomorskie: 50 tys. podróżnych na trasie Koszalin – Mielno

W ubiegłym roku Przewozy Regionalne uruchamiały pociągi łączące Koszalin z Mielnem. Z organizowanych przez kilka samorządów połączeń średnio w ciągu doby korzystało ok. 700 osób. Co istotne, składy łączące wymienione miasta pojadą również w 2017 r.

Odmładzanie taboru przez Przewozy Regionalne

Ciekawostka. Z Pomorza. Dziennik Bałtycki opisuje problem, nazwijmy go bujaniem, w składach EN57. Nie jest to nic nadzwyczajnego. Nas jednak zaciekawiło coś innego. Sposób obliczania wieku pojazdów.

PR z dopuszczeniem SA135 na Słowację

Podkarpackie SA135 mogą wjeżdżać do Medzilaborzec. Przewozy Regionalne uzyskały stałe dopuszczenie do ruchu także dla SA134, które ma służyć jako rezerwa. Skomplikowane procedury były najważniejszym powodem nieujęcia wakacyjnych połączeń przez Przełęcz Łupkowską w rocznym rozkładzie jazdy.

Przewozy Regionalne ratują SKM. Krakowski skład na trasie PKM [FILM]

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl dzisiaj PKP SKM realizuje wszystkie rozkładowe połączenia na liniach PKM. Jest to możliwe dzięki wypożyczeniu dodatkowego pojazdu.

Podkarpackie: Udane połączenia sezonowe PR w 2016 r.

W ubiegłym roku Przewozy Regionalne uruchomiły pociągi sezonowe, które połączyły Rzeszów z Łupkowem i Zamościem. Składy kursujące w weekendy cieszyły się tak satysfakcjonującym zainteresowaniem podróżnych, że w 2017 r. nastąpi rozszerzenie oferty.

Dolnośląskie: Usługi Przewozów Regionalnych drogie i niskiej jakości

W konflikcie z zarządem spółki Przewozy Regionalne nie chodzi tylko o to, że usługi tej spółki są drogie i niestety – z uwagi na stary tabor – niskiej jakości. Chodzi też o uczciwość i zasady.

Jest informacja o wynikach przetargu na dostawę szt-ów dla PR

Przewozy Regionalne zamieściły zawiadomienie o wyniku postępowania na dostawę fabrycznie nowych spalinowych zespołów trakcyjnych.

PR rozstrzygają przetarg na 3 szty

Przewozy Regionalne rozstrzygnęły przetarg na dostawę trzech szt-ów. Oficjalna strona przewoźnika w tym temacie jednak milczy.
Subskrybuje zawartość