warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Przewozy Regionalne

Imitacja drewna i przestrzeń dla dzieci. Zobacz wnętrza Linka dla PolRegio

Przewozy Regionalne zaprezentowały dziś pierwszy pojazd SA139 Link przygotowany przez Pesę. Zapraszamy do galerii zdjęć z wnętrza pociągu.

Przewozy Regionalne odebrały pierwszego Linka

Pierwszy spalinowy zespół trakcyjny Link produkcji bydgoskiej Pesy został oficjalnie przekazany spółce Przewozy Regionalne – PolRegio. Największy przewoźnik pasażerski w Polsce skorzysta z prawa opcji i zamówi 5 takich pociągów.

Przewozy Regionalne zamówią kolejne Linki

Spółka Przewozy Regionalne wykorzysta opcję na dwa kolejne pociągi Link z Pesy – to najważniejsza informacja z dzisiejszej prezentacji pierwszego pojazdu dla PR, która odbyła się w Warszawie.

PolRegio w Małopolsce odrabia straty w liczbie pasażerów

Przewozy Regionalne w Małopolsce przewiozły w I kwartale 2017 r. ponad 1 852 tys. osób. Jest to wzrost o 16,3% w stosunku do roku ubiegłego i o ponad 390 tys. osób więcej, niż planowano w tym okresie.

Świętokrzyskie: Wspólne bilety PolRegio i PKS Ostrowiec oraz zakupy nowego taboru

Przewozy Regionalne porozumiały się z PKS Ostrowiec Świętokrzyski, z którym będą tworzyć wspólne połączenia do kilku miejscowości turystycznych w województwie świętokrzyskim. Rusza także internetowa sprzedaż wspólnych biletów. Zapowiedziano też zakup nowych jednostek elektrycznych dla świętokrzyskiego oddziału PR.

Wspólne połączenia Przewozów Regionalnych i PKS Ostrowiec Świętokrzyski

Przewozy Regionalne oraz PKS Ostrowiec Świętokrzyski podpisali umowę o współpracy. Dzięki porozumieniu pasażerowie będą mogli skorzystać m.in. ze wspólnych oraz nowych połączeń.

Przewozy Regionalne pożyczą KŚ swoje ezt-y

Jest rozstrzygnięcie pierwszej części przetargu na dzierżawę elektrycznych zespołów trakcyjnych dla Kolei Śląskich. Przewoźnik poinformował, że skorzysta z oferty Przewozów Regionalnych.

Na majówkę pociągami w Bieszczady i do Zamościa

Przewozy Regionalne w długi majowy weekend uruchomią dwa dodatkowe połączenia kolejowe. Pierwsze z nich to pociąg relacji Rzeszów-Łupków-Rzeszów. Natomiast drugim pociągiem turyści będą mogli dostać się ze stolicy Podkarpacia do Zamościa.

Warszawa: PR naprawią maszyny

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o. informują o ogłoszonym przetargu na naprawę maszyn elektrycznych

Łódzkie: PR obsłuży pociągi międzyregionalne

Przewozy Regionalne nie znikną z tras województwa łódzkiego. UMWŁ planuje bowiem powierzać spółce obsługę relacji międzywojewódzkich także po roku 2020. Oferta PR ma więc uzupełniać się z siecią połączeń Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, która przejmie przewozy wewnątrzregionalne.
Subskrybuje zawartość