warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Przewozy Regionalne

Przetargi na Słowacji raczej bez firm z Polski

Do przetargów na obsługę łącznie 35 linii kolejowych na Słowacji najprawdopodobniej nie staną podmioty polskie. Udziałem w postępowaniach nie są bowiem zainteresowane Przewozy Regionalne, które dysponują największym potencjałem taborowym i mają doświadczenie w kooperacji z krajowym słowackim przewoźnikiem kolejowym.

W Przewozach Regionalnych trwają negocjacje ws. sporu płacowego

W spółce Przewozy Regionalne trwają negocjacje dotyczące sporu zbiorowego. Załoga chce podwyżek wynagrodzeń.

Modernizacja linii Ełk – Olsztyn i Malbork – Grudziądz. Zamiast pociągów autobusy

Przewozy Regionalne poszukują wykonawcy przewozów autobusami w ramach komunikacji zastępczej za pociągi na odcinku Ełk – Pisz oraz na trasie Malbork – Kwidzyn – Grudziądz.

Przewozy Regionalne i PKP Intercity z ZKA na trasie Lublin – Stalowa Wola

1 marca br. rozpocznie się kolejny etap modernizacji linii kolejowej 68 Lublin-Stalowa Wola Rozwadów. Dla pasażerów uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza.

Przewozy Regionalne zostaną przekształcone w spółkę akcyjną

Prezes spółki Przewozy Regionalne Krzysztof Zgorzelski zapowiada przekształcenie przewoźnika;ze;spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną. Ma to przede wszystkim poprawić postrzeganie PR przez rynki finansowe.

Przewozy Regionalne zamówią 55 kompletów informacji pasażerskiej

Przewozy Regionalne chcą doposażyć cześć swoich pociągów w komplety elektronicznego systemu informacji pasażerskiej.

Walentynki z Polregio. Gdzie oczekiwać atrakcji?

Z okazji dnia zakochanych Przewozy Regionalne – największy przewoźnik kolejowy w Polsce – przygotował liczne atrakcje, w tym m.in. specjalną promocję biletów.

Przewozy Regionalne na Walentynki

Z okazji dnia zakochanych, Przewozy Regionalne przygotowały liczne atrakcje, w tym m.in. specjalną promocję biletów.

Koleo kontra Przewozy Regionalne, biletów już nie kupicie

Od 26 stycznia KOLEO nie sprzedaje biletów na przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych. Firmy spierają się teraz o pieniądze, pasażerowie zostali pozbawieni możliwości nabycia biletów przez ten coraz popularniejszy kanał.

PKP Informatyka zabiera głos w sprawie walki o sprzedaż biletów

PKP Informatyka opublikowała oświadczenie, w którym stanowczo zaprzecza;że warunkiem przystąpienia przewoźników do Pakietu Podróżnika i aplikacji Bilkom.pl jest rezygnacja z innych, agencyjnych systemów sprzedaży biletów. To kolejna odsłona coraz głośniejszej sprawy sprzedaży biletów kolejowych w internecie, w której centrum są też Przewozy Regionalne i Koleo.
Subskrybuje zawartość