warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Przewozy Regionalne

Przewozy Regionalne wysyłają podlaskie EN57AL na naprawy P4

Oddział Podlaski Przewozów Regionalnych ogłosił przetarg na wykonanie napraw okresowych na czwartym poziomie utrzymania (P4) wraz z pracami dodatkowymi dla 3 elektrycznych zespołów trakcyjnych EN57AL. Na oferty spółka czeka do końca sierpnia.

Trzy opolskie EN57 na złom

Przewozy Regionalne Oddział Opolski sprzedają trzy ezt-y EN57. Z przeznaczeniem na złom.

Przewozy Regionalne naprawią łożysko

Przewozy Regionalne Oddział Warmińsko-Mazurski ogłosiły przetarg na naprawę z wymianą łożyska zestawu kołowego nr 6 pod kabiną B pojazdu szynowego serii SA 133-014.

ŁKA przejmie kolejne linie od Przewozów Regionalnych. Kiedy?

Janusz Malinowski, prezes Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, był gościem porannego programu w Radiu Łódź. Prowadzący pytał przede wszystkim o rozwój samorządowej spółki oraz o to, kiedy pasażerowie z innych relacji, gdzie obsługę zapewniają Przewozy Regionalne, zyskają dostęp do komfortowych składów przewoźnika.

PolRegio wydzierżawi 14 pociągów

Przewozy Regionalne, właściciel marki PolRegio, ogłosiły właśnie przetarg na dzierżawę 14 nowoczesnych pociągów. Nowe lub gruntownie zmodernizowane pojazdy zasilą flotę przewoźnika na 5 lat. Na trasy składy będą mogły wyjechać już 10 grudnia 2017 r., czyli w terminie, w którym zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów.

Warszawa: Przewozy Regionalne wybrały wykonawcę modernizacji

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o. informuje o rozstrzygniętym przetargu na modernizację elektrycznych zespołów trakcyjnych

Przewozy Regionalne chcą wydzierżawić 14 ezt-ów. Będą Feniksy?

Przewozy Regionalne ogłosiły przetarg na dzierżawę fabrycznie nowych lub zmodernizowanych elektrycznych zespołów trakcyjnych.

PolRegio z przetargiem na ezt-y. Czy wezmą Feniksy?

Przewozy Regionalne, właściciel marki konsumenckiej PolRegio, rozpisały przetarg na dzierżawę aż 14, z opcją do 20, fabrycznie nowych lub głęboko zmodernizowanych elektrycznych zespołów trakcyjnych. Zamawiający zawarł również możliwość wykupu części pojazdów.

Przewozy Regionalne kupują moduły EGR

Przewozy Regionalne ogłosiły przetarg na zakup dwóch modułów EGR 51.08100-7250.

Przewozy Regionalne stracą też w Wielkopolsce

Wczoraj na łamach InfoRail.pl pisaliśmy o planach przejęcia przez ŁKA kolejnych połączeń w województwie łódzkim. Podobny scenariusz, tyle, że z udziałem Kolei Wielkopolskich, szykuje się w Wielkopolsce.
Subskrybuje zawartość