warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

REGIOkarta

Regiokarta będzie droższa

Od 10 marca 2013 r. Przewozy Regionalne podnoszą cenę Regiokarty. Podwyżka wyniesie od 5 do 10 zł. Przewoźnik tłumaczy, że to pierwsza zmiana w cenniku tej oferty od momentu jej wprowadzenia w grudniu 2009 r.

Walentynkowa promocja: Druga REGIOkarta 50% taniej

Przewozy Regionalne wprowadzają walentynkową promocję. W dniach 10-14 lutego br. druga REGIOkarta będzie o połowę tańsza.

Tańsza REGIOkarta dla seniorów

Seniorzy, czyli osoby, które ukończyły 60 lat, mogą skorzystać teraz ze zniżki na dedykowaną im REGIOkartę.

REGIOkarta Senior taniej na Dzień Babci i Dnia Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Przewozy Regionalne obniżają cenę REGIOkarty Senior. Wystarczy w poniedziałek 23 stycznia kupić Super Express, z dodatku Najlepsze Lata wyciąć kupon promocyjny i przed końcem stycznia zamówić w kasie REGIOkartę Senior.

Przewozy Regionalne: Wiosenne promocje

Już od 1 kwietnia aż do 30 września w pociągach REGIO będzie można przewozić rower za złotówkę. To kwota symboliczna, natomiast wrażenia z wycieczek rowerowych - bezcenne. A dla stałych klientów Przewozów Regionalnych – praktyczny prezent: tańsza REGIOkarta!

Wiosenne promocje w PR

Już od 1 kwietnia aż do 30 września w pociągach REGIO będzie można przewozić rower za złotówkę. To kwota symboliczna, natomiast wrażenia z wycieczek rowerowych - bezcenne. A dla stałych klientów Przewozów Regionalnych - praktyczny prezent: tańsza REGIOkarta - informuje przewoźnik.

Na Walentynki przytul dwie REGIOkarty

W Walentynki pary mają się ku sobie, także pary REGIOkart. 12, 13 i 14 lutego warto zamówić je dla dwóch osób, bo drugi egzemplarz będzie można kupić o połowę tańszy. To kolejna już w ostatnim czasie promocja Przewozów Regionalnych związana z REGIOkartą.

Warszawa - REGIOkarta Senior także w sobotę

Wyjątkowo w sobotę 22 stycznia w godzinach od 9.00 do 16.00 otwarta będzie (normalnie czynna od poniedziałku do piątku) kasa Przewozów Regionalnych mieszcząca się w siedzibie spółki przy ul. Wileńskiej 14a.

REGIOkarta Senior w promocyjnej cenie

Już za 19 zł można sprawić wyjątkowy prezent w atrakcyjnie niskiej cenie. REGIOkarta Senior kupiona w Dniu Babci i w Dniu Dziadka będzie tańsza aż o 30 złotych! REGIOkarta Senior to nowa propozycja tańszego podróżowania dla pasażerów, którzy ukończyli 60 lat.

PR: REGIOkarta SENIOR jako prezent dla babci i dziadka

Już za 19 zł można sprawić wyjątkowy prezent w atrakcyjnie niskiej cenie. REGIOkarta SENIOR kupiona w Dniu Babci i w Dniu Dziadka będzie tańsza aż o 30 złotych - informują Przewozy Regionalne.
Subskrybuje zawartość