warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Robert Nowakowski

Nowakowski: Szanse przewoźników kolejowych i drogowych wciąż nierówne

Aby zwiększyć konkurencyjność kolei wobec przewozów drogowych, należy wyrównać obciążenia finansowe oraz obostrzenia prawne dotyczące obu gałęzi transportu. Konieczna jest też dalsza modernizacja i budowa nowej infrastruktury, pozwalającej oddzielić ruch towarowy od pasażerskiego. Alternatywą jest paraliż transportowy – mówi w rozmowie z Rynkiem Kolejowym członek zarządu DB Cargo ds. produkcji Robert Nowakowski.

Robert Nowakowski w zarządzie DB Cargo Polska

Rada Nadzorcza DB Cargo Polska zdecydowała o powołaniu z dniem 1 października br. Roberta Nowakowskiego na stanowisko członka zarządu ds. produkcji. Robert Nowakowski zastąpi Michaela Hetzera, który przechodzi do struktur koncernu w Niemczech, obejmując funkcję prezesa zarządu nowo powstałej spółki International Operations Services.

Robert Nowakowski w zarządzie DB Cargo Polska

Rada Nadzorcza DB Cargo Polska zdecydowała o powołaniu z dniem 1 października 2017 r. Roberta Nowakowskiego na stanowisko Członka Zarządu ds. Produkcji.  Zastąpi on Michaela Hetzera, który przechodzi do struktur koncernu w Niemczech, obejmując funkcję Prezesa Zarządu nowo powstałej spółki International Operations Services. 

Robert Nowakowski prezesem Infra Silesii

Jeszcze niedawno Robert Nowakowski miał zostać prezesem Przewozów Regionalnych po tym jak rada nadzorcza spółkę i odwołała Małgorzatę Kuczewską-Łaskę. Jednak wycofał swoją kandydaturę. Jak dowiedział się „Kurier Kolejowy” od 1 lipca zajmuje fotel prezesa spółki Infra Silesia.

PR oficjalnie: spółka nadal bez szefa

Wczoraj informowaliśmy, że Robert Nowakowski, desygnowany na prezesa Przewozów Regionalnych, zrezygnował z tej propozycji. Dziś tę informację potwierdziła spółka.

Przewozy Regionalne bez prezesa

Robert Nowakowski nie będzie kierował Przeowozami Regionalnymi. Został powoałny na to stanowiko przez Radę Nadzorczą 10 kwietnia, w fotelu prezesa miał zasiąść 2 maja. Nie zasiadł.

PR oficjalnie: Nowakowski zrezygnował

Przewozy Regionalne oficjalnie potwierdzają informacje opublikowane wczoraj przez „Rynek Kolejowy”, że Robert Nowakowski nie zostanie prezesem tej spółki.

Przewozy Regionalne jednak bez prezesa?

Jak nieoficjalnie dowiedział się „Kurier Kolejowy”, Robert Nowakowski nie zasiądzie w fotelu prezesa Przewozów Regionalnych. 2 maja miał rozpocząć kierowanie spółką, ale zrezygnował z tej propozycji. 

Robert Nowakowski rezygnuje z fotela prezesa Przewozów Regionalnych

Robert Nowakowski, który 2 maja miał objąć stanowisko prezesa Przewozów Regionalnych, nie przyjął proponowanej mu posady - dowiedział się nieoficjalnie "Rynek Kolejowy". 

Nowakowski: Ruch należy do rady nadzorczej Przewozów Regionalnych

Robert Nowakowski potwierdził w rozmowie z "Rynkiem Kolejowym" desygnowanie go na nowego prezesa Przewozów Regionalnych. Jak mówi, przedstawił radzie nadzorczej spółki swoje warunki i czeka na jej decyzję.
Subskrybuje zawartość