warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

TLK

Tanie Linie Kolejowe

18 września - Pociąg na Barbarkę!

Mamy wielką przyjemność poinformować, że Arriva RP po raz kolejny weźmie udział w obchodach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, organizowanych przez Toruński Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.

Źródło: Arriva RP Sp. z o.o.

Prace torowe - tymczasowy rozkład jazdy pociągów

W dniach od 7 do 17 września br. w związku z remontem krawędzi peronowych na stacji Ostaszewo Toruńskie (linia niebieska - Toruń – Grudziądz) ulegną zmianie godziny odjazdu następujących pociągów.

Źródło: Arriva RP Sp. z o.o.

18 września - Pociąg Arrivy na Barbarkę

Arriva RP po raz kolejny weźmie udział w obchodach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, organizowanych przez Toruński Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.

Zmiana rozkładów jazdy Arriva od 01.09.2010

Arriva informuje o zmianach rozkładów jazdy pociągów od 1 września 2010, związanych z rozpoczynającym się rokiem szkolnym.

Toruń - Chełmża - Grudziądz - Kwidzyn - Malbork PDF

Źródło: Arriva RP Sp. z o.o.

Arriva RP - korekta rozkładu od 1 września

Arriva informuje o zmianach rozkładów jazdy pociągów od 1 września 2010, związanych z rozpoczynającym się rokiem szkolnym.

KE: Zgoda na fuzję DB z Arriva

Komisja Europejska zgodziła się na przejęcie przez Deutsche Bahn (DB) sieci transportowej angielskiej grupy Arriva. To największe przejęcie DB od czasu prywatyzacji spółki 16 lat temu.

Kasa biletowa w Kwidzynie ponownie otwarta

Informujemy o ponownym uruchomieniu kasy Arriva w Kwidzynie.

Źródło: Arriva

Kasa biletowa w Kwidzynie ponownie otwarta

Arriva RP informuje o ponownym uruchomieniu kasy Arriva w Kwidzynie. Znajduje się ona tuż obok dworca kolejowego, na ulicy Kościuszki 18a - w biurze podróży Jawor.

UE zgadza się na przejęcie Arrivy przez DB

Komisja Europejska poinformowała 11 sierpnia, że "zatwierdziła zgodnie z unijnym rozporządzeniem regulującym fuzje przedsiębiorstw (WE 139/2004) przejęcie operatora kolejowego i autobusowego Arriva przez Deutsche Bahn. Jednakże, decyzja jest uzależniona od spełnienia warunku zbycia przez Arrivę swojego oddziału w Niemczech.

Komisja Europejska zatwierdziła przejęcie Arrivy przez DB

11 sierpnia br. Komisja Europejska zatwierdziła przejęcie udziałów spółki Arriva przez Deutsche Bahn. Finalizacja transakcji zostanie dokonana 27 sierpnia.

Subskrybuje zawartość