warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

viaREGIO

Powrót składem viaREGIO z pielgrzymki na Jasną Górę

Jak co roku wierni wyruszający w sierpniu na Jasną Górę mogą liczyć na dodatkowe pociągi pielgrzymkowe viaREGIO, które zapewnią im wygodny powrót ze spotkań modlitewnych do domów.

Przewozy Regionalne uruchamiają pociągi viaREGIO

Jak co roku wierni wyruszający w sierpniu na Jasną Górę mogą liczyć na dodatkowe pociągi pielgrzymkowe viaREGIO, które zapewnią im wygodny powrót ze spotkań modlitewnych do domów.

PR: Pociągi dla pątników

Jak co roku Przewozy Regionalne uruchamiają dodatkowe pociągi pielgrzymkowe viaRegio, które zapewnią wiernym bezpieczny powrót do domów ze spotkań modlitewnych odbywających się na Jasnej Górze.

Pociągi Przewozów Regionalnych dla pątników

Jak co roku Przewozy Regionalne uruchamiają dodatkowe pociągi pielgrzymkowe viaREGIO, które zapewnią wiernym bezpieczny powrót do domów ze spotkań modlitewnych odbywających się na Jasnej Górze.

Przewozy Regionalne: Pociągami viaREGIO na pielgrzymki

Wierni wyruszający w sierpniu na Jasną Górę mogą liczyć na dodatkowe pociągi pielgrzymkowe viaREGIO, które zapewnią bezpieczny i komfortowy powrót uczestnikom spotkań modlitewnych do domów.

Pociągi viaRegio dowiozą na Jasną Górę

Wierni wyruszający w sierpniu na Jasną Górę mogą liczyć na dodatkowe pociągi pielgrzymkowe viaRegio uruchamiane przez Przewozy Regionalne.

PR wspomogą pielgrzymów

Śląski Zakład Przewozów Regionalnych uruchomi specjalny pociąg viaREGIO, który odwiezie pielgrzymów z Jasnej Góry.

Powrót z pielgrzymek pociągami viaREGIO

Wraz z pojawieniem się na polskich drogach pierwszych grup pielgrzymów podążających na Jasną Górę, Przewozy Regionalne rozpoczynają internetową sprzedaż biletów na pięć dodatkowych pociągów viaREGIO. Umożliwią one wygodny powrót z Częstochowy do domów.

Powrót z pielgrzymek pociągami viaREGIO

Przewozy Regionalne rozpoczynają internetową sprzedaż biletów na pięć dodatkowych pociągów viaREGIO. Umożliwią one wygodny powrót z Częstochowy.

Pociągi pielgrzymkowe viaREGIO na Jasną Górę

W dniach 12-13 sierpnia 2011 r. z Częstochowy w kierunku Gdyni Głównej wyruszą specjalne pociągi pielgrzymkowe viaREGIO.

Subskrybuje zawartość