warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Wrocławskie Forum Komunikacyjne

Hity komunikacyjne w aglomeracji wrocławskiej - nominacja UWMD

W plebiscycie na "Hit komunikacyjny w aglomeracji wrocławskiej" ogłoszonym przez Wrocławskie Forum Komunikacyjne nominację uzyskał projekt Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego o nazwie Kolejowy system informacji SMS.

Wrocław: Zagłosuj na komunikacyjny hit 2009 roku

Wrocławskie Forum Komunikacyjne ogłosiło konkurs na najlepszą i najgorszą decyzję dotyczącą komunikacji zbiorowej na obszarze aglomeracji wrocławskiej w 2009 roku. W kategorii „Hit” znalazła się reaktywacja linii kolejowej nr 326 z Wrocławia do Trzebnicy

Wrocław - głosuj na komunikacyjne "Hity" i "Kity"

Wrocławskie Forum Komunikacyjne zaprasza do udziału w głosowaniu na największy "Hit" komunikacyjny Wrocławia 2009 roku. Każdy z użytkowników może zagłosować na jedną z pięciu propozycji:

1. Uruchomienie połączenia kolejowego Wrocław- Trzebnica
2. Pierwsze autobusy z klimatyzacją dla pasażerów w MPK Wrocław
3. Rozpoczęcie skutecznej akcji kontroli biletów
4. Rozpoczęcie budowy nowych torowisk
5. Poprawa drożności niektórych odcinków ulic dla KM

Głosowanie trwa do 14 lutego (włącznie). Zapraszamy do głosowania pod adresem http://km.wroclaw.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=1&t=2184

Wrocław: Linia 326 nominowana w konkursie "Hit Komunikacyjny 2009"

Reaktywacja linii 326 z Wrocławia do Trzebnicy została nominowana w konkursie na "Hit Komunikacyjny 2009", przeprowadzany przez Wrocławskie Forum Komunikacyjne.

Źródło: Wrocławskie Forum Komunikacyjne

Linia 326 nominowana w konkursie "Hit Komunikacyjny 2009"

Reaktywacja linii 326 z Wrocławia do Trzebnicy została nominowana w konkursie na "Hit Komunikacyjny 2009", przeprowadzany przez Wrocławskie Forum Komunikacyjne.
Subskrybuje zawartość