warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Białystok

Pasażerowie uzyskają jedno skomunikowanie na stacji Białystok

Od poniedziałku, 15 stycznia 2018 roku zmieniają się rozkłady jazdy trzech pociągów PolRegio w woj. podlaskim. Zmiana ma na celu uzyskanie skomunikowania jednego połączenia na stacji Białystok.

Będą lepsze skomunikowania w Białymstoku

Od poniedziałku, 15 stycznia 2018 roku zmieniają się rozkłady jazdy trzech pociągów Przewozów Regionalnych. Zmiana ma na celu poprawę skomunikowań na stacji Białystok.

Bezkolizyjne przejazdy zwiększą bezpieczeństwo na Rail Baltica

PKP Polskie Linie Kolejowe ogłaszają przetarg na realizację skrzyżowania i dwóch wiaduktów w województwie mazowieckim. Postępowanie jest podzielone na trzy części. Są one zlokalizowane kolejno w Zielonce, Tłuszczu i Mokrej Wsi. Nowe obiekty zapewnią sprawniejszy przejazd pociągów na linii Warszawa – Białystok oraz zwiększą poziom bezpieczeństwa w ruchu kolejowym i drogowym. Wartość inwestycji to około 100 milionów złotych.

PLK wybudują trzy bezkolizyjne przejazdy na linii E75

W Zielonce, Mokrej Wsi i Tłuszczu PKP PLK wybudują bezkolizyjne skrzyżowania w miejscu przejazdów kolejowo-drogowych. Nowe obiekty zapewnią sprawniejszy przejazd pociągów na linii Warszawa – Białystok oraz zwiększą poziom bezpieczeństwa w ruchu kolejowym i drogowym. Wartość inwestycji to około 100 mln zł.

Podpisano umowę na projekt odcinka Rail Baltica

PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały dzisiaj umowę na opracowanie dokumentacji modernizacji trasy Białystok – Ełk. Inwestycja jest dofinansowana z instrumentu CEF „Łącząc Europę”. Rozpoczęcie przebudowy planowane jest na 2020 r.

Podpisano umowę na projekt trasy Ełk - Białystok

PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały dzisiaj umowę na opracowanie dokumentacji modernizacji trasy Białystok – Ełk. Inwestycja realizowana w ramach trasy Rail Baltica jest dofinansowana z instrumentu CEF „Łącząc Europę”. Rozpoczęcie przebudowy planowane jest na 2020 r.

Umowa na projektowanie Rail Baltiki między Ełkiem a Białymstokiem podpisana

PKP podpisały dzisiaj umowę na opracowanie dokumentacji modernizacji trasy Białystok – Ełk. Inwestycja jest dofinansowana z instrumentu CEF „Łącząc Europę”.

Weekendowe pociągi Białystok – Waliły będą jeździć przez pół roku

Coraz popularniejsze sezonowe połączenia kolejowe do Walił wrócą w przyszłym roku na tory. Co więcej, urząd marszałkowski zapowiada ich rozwój.;

Nocne połączenia wykazują bardzo wysoką deficytowość

PKP Intercity poinformowały, że nie planują obecnie uruchomienia dodatkowego połączenia w relacji Warszawa Zachodnia - Białystok – Warszawa Zachodnia w godzinach późnowieczornych i nocnych. Te są deficytowe.

Brak skomunikowań na stacji Białystok. PolRegio poprawi rozkład

Duże kontrowersje wywołał nowy rozkład jazdy pociągów regionalnych na Podlasiu. Zabrakło w nim wielu skomunikowań pociągów na stacji Białystok, które w poprzednim rozkładzie jazdy były uwzględnione. – Przepraszamy za niedogodności, które mogą być spowodowane kształtem obecnego rozkładu jazdy. Pracujemy już nad jego poprawą – zapowiadają Przewozy Regionalne.
Subskrybuje zawartość