warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Bielsko-Biała

PLK planują dalszy remont linii Bielsko-Biała – Kalwaria

PKP PLK zdecydowały się na zamknięcie linii Bielsko-Biała – Kalwaria w okresie wakacji w celu przeprowadzenia pilnego remontu toru. W przyszłym roku planowane są kolejne prace na tym odcinku.

Wypadek Pendolino na przejeździe koło Pszczyny

Dziś pod pociąg PKP Intercity relacji Warszawa – Bielsko-Biała, prowadzony przez Pendolino, wjechał samochód osobowy Audi A4.;

Bielsko-Biała z autobusami zamiast pociągów. Linia 117 nieprzejezdna

Bielsko-Biała nie ma ostatnio szczęścia do rozkładowego ruchu pociągów. Najpierw, z uwagi na prace remontowe, ograniczono ruch w kierunku Żywca i Zwardonia, teraz awaryjnie zamknięto odcinek linii 117 od Bielska-Białej do Kęt.

Utrudnienia na odcinku Bielsko-Biała – Wilkowice. Remont

Kolej remontuje szlak z Bielska-Białej do Wilkowic. Z tego powodu od wtorku pasażerów czekają utrudnienia. Na odcinku od Bielska-Białej do Łodygowic/Żywca do 28 maja podróżni będą korzystali z zastępczej komunikacji autobusowej.

Pociąg Pogoria może wrócić do Bielska-Białej w letnim sezonie

10 grudnia 2017, z momentem wprowadzenia nowego rozkładu jazdy 2017/2018 relacja pociągu Pogoria, który kursował w relacji Gdynia – Bielsko-Biała, została skrócona do odcinka Gdynia – Katowice. Jest jednak szansa na powrót do kursowania w poprzedniej relacji.

PKP IC rozważy uruchomienie nocnego pociągu Bielsko-Biała Główna – Gdynia podczas wakacji

– W związku ze zwiększonym zainteresowaniem nocnym połączeniem Bielsko-Biała Główna – Gdynia w okresie wakacji, PKP Intercity rozważy możliwość uruchomienia sezonowego połączenia w ramach czerwcowej korekty rocznego rozkładu jazdy – poinformował wiceminister Andrzej Bittel.;Pociąg tej relacji został wycofany 10 grudnia.

Pogoria na skróconej trasie, bo nie było pasażerów. Co w zamian?

Przesłanką do skrócenia relacji pociągu Bielsko-Biała Główna – Gdynia Główna do stacji Katowice była analiza potoków pasażerskich zarówno w ramach oferty wagonów sypialnych, jak i wagonów z miejscami do siedzenia

PLK szuka wykonawcy rewitalizacji linii 139 od Żywca do Węgierskiej Górki

PKP PLK rozpisały przetarg na wykonanie rewitalizacji linii kolejowej nr 139 na szlaku Żywiec – Węgierska Górka w ramach projektu inwestycyjnego pn.: „Prace na linii kolejowej nr 139 na odcinku Czechowice-Dziedzice – Bielsko-Biała – Zwardoń ( granica państwa)”. Łączna szacowana wartość zadania bez podatku, z zadaniami dodatkowymi to 35,2 mln zł.

Oferta PKP Intercity na ferie zimowe

Zakopane, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Wisła, Bielsko-Biała czy Krynica-Zdrój – do tych górskich miejscowości podróżni, planujący wyjazdy na ferie zimowe, będą mogli dotrzeć pociągami PKP Intercity.

Na ferie zimowe w polskie góry z PKP Intercity

Zakopane, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Wisła, Bielsko-Biała czy Krynica-Zdrój – do tych górskich miejscowości podróżni, planujący wyjazdy na ferie zimowe, będą mogli dotrzeć pociągami PKP Intercity. Pierwsza tura ferii rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, ostatnia zakończy się 25 lutego. Przewoźnik zapewni wzmocnioną informację pasażerską na wybranych dworcach w kraju.

Subskrybuje zawartość