warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Iława

Nowe perony między Olsztynem a Iławą

PKP PLK otworzyła nowe perony m.in. w Rudzienicach Suskich, Samborowie, Starych Jabłonkach i Biesalu. To efekty modernizacji linii kolejowej z Olsztyna do Iławy wartej 83 mln zł.

Podróżni korzystają z nowych peronów pomiędzy Olsztynem a Iławą

Pasażerowie korzystają z 11 nowych peronów w 7 miejscowościach na linii Iława – Olsztyn. Gotowe są już obiekty w miejscowościach Rudzienice Suskie, Pikus, Samborowo, Lubajny, Stare Jabłonki, Biesal i Unieszewo.

Pierwsze nowe perony na linii 353 między Olsztynem a Iławą

Pasażerowie korzystają z pierwszych nowych peronów w miejscowościach Rudzienice Suskie, Pikus i Samborowo na modernizowanej linii Olsztyn – Iława. Do końca bieżącego roku nowe perony znajdą się łącznie w siedmiu miejscowościach na linii 353.

Nowe perony na trasie Olsztyn – Iława

Wygodny dostęp do pociągów, dostosowanie do potrzeb osób o ograniczonej możliwości poruszania się i wyższy poziom bezpieczeństwa to efekty trwającej modernizacji linii kolejowej z Olsztyna do Iławy. Pasażerowie korzystają z pierwszych nowych peronów w miejscowościach Rudzienice Suskie, Pikus i Samborowo. Do końca bieżącego roku nowe perony znajdą się łącznie w siedmiu miejscowościach na linii.

Pierwsze nowe perony na linii 353 między Olsztynem a Iławą

Pasażerowie korzystają z pierwszych nowych peronów w miejscowościach Rudzienice Suskie, Pikus i Samborowo na modernizowanej linii Olsztyn – Iława. Do końca bieżącego roku nowe perony znajdą się łącznie w siedmiu miejscowościach na linii 353.

Pierwsze nowe perony na trasie Olsztyn – Iława

Pasażerowie korzystają z pierwszych nowych peronów w miejscowościach Rudzienice Suskie, Pikus i Samborowo na trasie z Iławy do Olsztyna. Do końca bieżącego roku nowe perony znajdą się łącznie w siedmiu miejscowościach na linii – zapowiadają PKP PLK.

PLK wzmocni nasypy kolejowe na odcinku Malbork - Iława

PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na zaprojektowanie i wykonanie wzmocnienia podłoża nasypu kolejowego w określonych lokalizacjach linii kolejowej nr 9 na obszarze LCS Malbork. Szacunkowa całkowita wartość wynosi ponad 80 mln zł netto.

Iława: Reakcja maszynisty uratowała pasażerów [film z kabiny]

„Rynek Kolejowy” dotarł do filmów z pokładu pociągu PolRegio, na którego drodze pojawiła się betonowa płyta z wiaduktu. Do katastrofy nie doszło dzięki szybkiej reakcji maszynisty. Obsługa pociągu została nagrodzona przez przewoźnika i władze samorządowe.

Betonowa płyta spadła na tory pod Iławą. Uszkodzony pociąg PolRegio [film]

Na linii kolejowej pomiędzy stacjami Samborowo - Rudzienice Suskie około godziny 13:00 w czwartek 17 sierpnia, podczas prac przy wiadukcie drogowym, na tory spadła betonowa płyta. Zatrzymany i uszkodzony został pociąg Przewozów Regionalnych relacji Bydgoszcz Główna –;Olsztyn Główny.

Betonowa płyta uszkodziła pociąg na linii Olsztyn - Iława

Na linii kolejowej pomiędzy stacjami Samborowo - Rudzienice Suskie około godziny 13:00 podczas prac przy wiadukcie drogowym na tory spadła betonowa płyta. Uszkodzony został pociąg PolRegio i sieć trakcyjna. Wstrzymano ruch na linii Olsztyn - Iława. 

Subskrybuje zawartość