warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Kętrzyn

Wykolejenie cystern z gazem pod Kętrzynem

W miejscowości Kotki w powiecie Kętrzyńskim doszło do wykolejenia kilku wagonów-cystern przewożących propan-butan. Jak podaje portal ketrzyn.wm.pl nie doszło do wycieku.

SKPL wozi pasażerów na trasie Kętrzyn - Węgorzewo

Grupa SKPL rozpoczęła działalność na mazurskiej linii nr 259. Do końca wakacji na trasie z Kętrzyna do Węgorzewa prowadzony będzie - wznowiony po czteroletniej przerwie - ruch turystyczny. Być może uruchomione zostaną też pociągi towarowe.

Kętrzyn: Komornik zlicytuje lokomotywę

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kętrzynie poinformował, że w dniu 24 sierpnia o godz. 14:00 w budynku lokomotywowni na terenie byłej cukrowni odbędzie się licytacja lokomotywy spalinowej 401Da-131, rok prod. 1974, nr fabr. 8712.

Zmiany w organizacji ruchu pociągów na Mazurach

PKP Intercity informuje, że w związku z pracami torowymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., w dniach 8 - 14.09.2010 roku, na odcinku Sterławki Wielkie - Kętrzyn, ruch pociągów dalekobieżnych pomiędzy stacjami Giżycko i Kętrzyn będzie wstrzymany.

Źródło: Blog Infokolej

Komunikacja zastępcza z Giżycka do Kętrzyna

PKP Intercity informuje, że w związku z pracami torowymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., w dniach 8 - 14 września, na odcinku Sterławki Wielkie - Kętrzyn, ruch pociągów dalekobieżnych pomiędzy stacjami Giżycko i Kętrzyn będzie wstrzymany.

Kętrzyn: Pijana kasjerka sprzedawała bilety

W jednej z kas na kętrzyńskim dworcu bilety sprzedawała podróżnym kobieta, która miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. Danuta B. piła alkohol w pracy. O jej nietypowym zachowaniu Policję poinformował jeden z podróżnych.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Łankiejmy: Drzewo na torach

We wsi Łankiejmy koło Korsz w niedzielę drzewo zerwało sieć trakcyjną na linii kolejowej Olsztyn- Korsze. Ruch pociągów był wstrzymany.

Źródło: PSP Kętrzyn

Subskrybuje zawartość