warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Kołobrzeg

Zachodniopomorskie i Pomorskie uruchomią dodatkowe pociągi na Pol’and’Rock Festival

Zachodniopomorski marszałek Olgierd Geblewicz podjął decyzję o uruchomieniu dodatkowych pociągów, które dowiozą uczestników;Pol’and’Rock Festival z Pomorza Zachodniego. Pojadą w relacji Koszalin – Kostrzyn, Kostrzyn – Kołobrzeg a także Szczecin Główny;– Kostrzyn. Wzmocnione dodatkowym taborem zostaną też pociągi stałego kursowania. Pomorskie również deklaruje, że na imprezę uruchomi dodatkowe składy.

Na Pol’and’Rock z Pomorza Zachodniego - dodatkowe pociągi do Kostrzyna

Dodatkowe połączenia to dodatkowy przyspieszony pociąg regionalny relacji Koszalin – Kostrzyn, który ułatwi dotarcie na festiwal oraz powrotny Kostrzyn – Kołobrzeg. Szczegółowy rozkład godzinowi zostanie podany bliżej festiwalu.

Sobotnie wykolejenie TLK Zamoyski na stacji Warszawa Centralna

Przed południem 4 maja na stacji Warszawa Centralna doszło do wykolejenia pociągu TLK Zamoyski relacji Lublin – Kołobrzeg. Doszło do poważnych utrudnień w ruchu pociągów.

Regiobohaterka Przewozów Regionalnych w Kołobrzegu

W plebiscycie Polregio, zorganizowanym z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, Regiobohaterką województwa zachodniopomorskiego została Ewelina Nowak. Pierwszy pociąg z jej wizerunkiem wyjechał 18 marca 2019 roku o godzinie 9:53 ze stacji Kołobrzeg do stacji Szczecin Główny – informuje przewoźnik.

Finał kampanii REGIObohater – pociąg z wizerunkiem Eweliny Nowak wjeżdża na tory

W plebiscycie POLREGIO, zorganizowanym z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, REGIObohaterem województwa zachodniopomorskiego została  Ewelina Nowak. Pierwszy pociąg z jej wizerunkiem wyjechał  18  marca 2019 roku o godzinie 9:53 ze stacji Kołobrzeg do stacji Szczecin Główny.

Windy na stacji w Kołobrzegu w końcu uruchomione

Od 27 lutego podróżni mogą korzystać z wind na stacji Kołobrzeg. Urządzenia zamontowano w lipcu, ale dopiero teraz udało się PLK uzyskać pozwolenie na użytkowanie.

Kołobrzeg Stadion zmienił się w Stadion Kołobrzeg. Błędnie

Na przystanku kolejowym Kołobrzeg Stadion, jak poinformował nas czytelnik, zaczęły pojawiać się nowe niebieskie tablice. Zmieniono na nich nazwę przystanku na Stadion Kołobrzeg. Teraz, jak się okazuje, oznaczenia będą musiały zostać zmienione po raz kolejny.

Wypadek w Niekaninie, śmiertelne potrącenie

Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg relacji Kołobrzeg-Poznań w okolicy miejscowości Niekanin (Zachodniopomorskie). Na miejscu jest policja i prokurator. Ruch pociągów został wstrzymany.

Powstanie Szybka Kolej Środkowopomorska?

Koalicja Obywatelska chce Szybkiej Kolei Środkowopomorskiej łączącej Koszalin, Kołobrzeg i Białogard, obszar zintegrowanych inwestycji terytorialnych.

Wykolejenie, wypadek na budowie, ewakuacja z powodu bomb wojennych

W piątek wykolejenie pociągu na jednotorowym szlaku, w sobotę – przewrócone rusztowanie na linii E59. Takie były przyczyny największych utrudnień na kolei w miniony weekend. Dziś z kolei saperzy, wydobywający bomby z czasów II wojny światowej z Bałtyku, zamknęli szlak Ustronie Morskie – Kołobrzeg.;
Subskrybuje zawartość