warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Kostrzyn

Czy Koleje Śląskie pojadą na festiwal w Kostrzynie?

Czy Koleje Śląskie pojadą na Pol'and'Rock Festival do Kostrzyn nad Odrą? Dziś (14 czerwca) radni Michał Gramatyka oraz Wojciech Saługa - Przewodniczący Regionu Śląskiego PO, złożyli w tej sprawie interpelację.

Zachodniopomorskie i Pomorskie uruchomią dodatkowe pociągi na Pol’and’Rock Festival

Zachodniopomorski marszałek Olgierd Geblewicz podjął decyzję o uruchomieniu dodatkowych pociągów, które dowiozą uczestników;Pol’and’Rock Festival z Pomorza Zachodniego. Pojadą w relacji Koszalin – Kostrzyn, Kostrzyn – Kołobrzeg a także Szczecin Główny;– Kostrzyn. Wzmocnione dodatkowym taborem zostaną też pociągi stałego kursowania. Pomorskie również deklaruje, że na imprezę uruchomi dodatkowe składy.

Na Pol’and’Rock z Pomorza Zachodniego - dodatkowe pociągi do Kostrzyna

Dodatkowe połączenia to dodatkowy przyspieszony pociąg regionalny relacji Koszalin – Kostrzyn, który ułatwi dotarcie na festiwal oraz powrotny Kostrzyn – Kołobrzeg. Szczegółowy rozkład godzinowi zostanie podany bliżej festiwalu.

Przewozy Regionalne jadą na Pol and Rock! Marszałek zadecydował

Dobre wieści dla fanów festiwalu Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą. Marszałek Olgierd Geblewicz podjął decyzję o uruchomieniu dodatkowych pociągów, które dowiozą uczestników z Pomorza Zachodniego. Będą to pociągi relacji Koszalin – Kostrzyn i powrotny Kostrzyn – Kołobrze

PKP Intercity o pociągach omijających Kostrzyn

PKP Intercity przesłały nam stanowisko w sprawie pociągów, które mogą omijać Kostrzyn podczas festiwalu Pol and Rock.

Owsiak: Polska kolej to wiadro wstydu

Nie dość, że nie damy Wam pociągów dodatkowych, to jeszcze zrobimy wszystko, aby dalekobieżne pociągi rejsowe spółki Intercity ominęły Kostrzyn. Chodzi o to, aby nie narażać, broń Boże, pasażerów na spotkanie z uczestnikami Pol'and'Rock Festival – napisał na swoim Faceboo

Pociągi rozkładowe PKP Intercity ominą Kostrzyn podczas Pol’and’Rock?

PKP Intercity opracowuje rozkład jazdy przewidujący ominięcie stacji Kostrzyn podczas Pol'And'Rock festiwal. Spółka obawia się, że po decyzji Przewozów Regionalnych o rezygnacji z uruchomienia pociągów specjalnych na to wydarzenie nie będzie w stanie zrealizować rozkładowych połączeń przez tę stację. Decyzje jeszcze nie zapadły.

Samochód wjechał pod pociąg, utrudnienia na linii Gorzów a Kostrzyn

We wsi Mościczki w gm. Witnica (Lubuskie) doszło w piątek do wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym.

Kosztorys prac na linii 410 przekroczony [oferty]

Poznaliśmy oferty w przetargu na remont linii nr 410 pomiędzy Grotnikami Drawskimi a Drawnem, który ma być zrealizowany z uwagi na potrzeby wojska. PKP PLK przystosują 55 km z dawnego ciągu Grzmiąca – Kostrzyn do ruchu pociągów towarowych z prędkością 40 km/godz. Wykonawca robót będzie miał czas na ich przeprowadzenie do kwietnia 2027 r.

Polregio podwaja liczbę pociągów na Pol’and’rock Kostrzyn 2018

Polregio uruchomi 80 dodatkowych pociągów regiodo i z Kostrzyna nad Odrą, które obsłużą przewidywany zwiększony ruch regionalny związany z festiwalem „Pol’And’Rock Kostrzyn 2018”, zaplanowany na 2-4 sierpnia. Wraz z pociągami musicregio to łącznie ponad 160 dodatkowych połączeń.
Subskrybuje zawartość