warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Kostrzyn

Kosztorys prac na linii 410 przekroczony [oferty]

Poznaliśmy oferty w przetargu na remont linii nr 410 pomiędzy Grotnikami Drawskimi a Drawnem, który ma być zrealizowany z uwagi na potrzeby wojska. PKP PLK przystosują 55 km z dawnego ciągu Grzmiąca – Kostrzyn do ruchu pociągów towarowych z prędkością 40 km/godz. Wykonawca robót będzie miał czas na ich przeprowadzenie do kwietnia 2027 r.

Polregio podwaja liczbę pociągów na Pol’and’rock Kostrzyn 2018

Polregio uruchomi 80 dodatkowych pociągów regiodo i z Kostrzyna nad Odrą, które obsłużą przewidywany zwiększony ruch regionalny związany z festiwalem „Pol’And’Rock Kostrzyn 2018”, zaplanowany na 2-4 sierpnia. Wraz z pociągami musicregio to łącznie ponad 160 dodatkowych połączeń.

Ruszyła sprzedaż biletów na pociągi musicRegio (Kostrzyn 2018)

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pociągi musicRegio uruchamiane przez PolRegio specjalnie na tegoroczne koncerty w ramach „Pol’and’Rock Festival 2018" w Kostrzynie nad Odrą, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia br. Podobnie jak w latach ubiegłych, do dyspozycji podróżnych udających się na festiwal będzie blisko 80 dodatkowych pociągów.

Kostrzyn będzie mieć nowy wiadukt

42 mln zł kosztować ma nowy wiadukt kolejowy, który powstanie w Kostrzynie (Wielkopolskie). Porozumienie w tej sprawie z gminą Kostrzyn podpisała w czwartek spółka PKP Polskie Linie Kolejowe.

W Kostrzynie powstanie wiadukt kolejowy

PKP Polskie Linie Kolejowe oraz gmina Kostrzyn (woj. wielkopolskie) podpisały porozumienie dotyczące współpracy przy budowie bezkolizyjnego skrzyżowania. Nowy obiekt usprawni transport i zwiększy bezpieczeństwo w ruchu drogowym i kolejowym.

Daleszewo: Ciężarówka wjechała pod pociąg, jedna osoba nie żyje (aktualizacja)

Jedna osoba zginęła, 22 odniosło rany w zderzeniu samochodu ciężarowego z pociągiem, do którego doszło we wtorek w Daleszewie (Zachodniopomorskie). Nie kursują pociągi na trasie Szczecin-Kostrzyn.

Niemcy chcą zbudować most kolejowy w Kostrzynie, ale sprawa utknęła w polskim ministerstwie

Budowa nowego mostu kolejowego Kietz-Kostrzyn była jednym z tematów polsko-niemieckiego „szczytu kolejowego” w Poczdamie. Strona niemiecka zobowiązała się go sfinansować. Prace sparaliżowało jednak polskie Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, które nie określiło jeszcze wymaganej wysokości toru żeglownego oraz wysokości wody żeglownej, co paraliżuje dalsze prace projektowe.

Polregio znów dowiezie na Woodstock, czyli na „Pol’and’rock Kostrzyn 2018”

Przewozy Regionalne planują uruchomienie blisko 80 dodatkowych pociągów musicregio dla podróżnych udających się na festiwal „Pol’And’Rock Kostrzyn 2018” (wcześniej „Przystanek Woodstock”), który odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2018.

Polregio uruchomi blisko 80 pociągów na „Pol’and’Rock Kostrzyn 2018”

Podobnie jak w latach ubiegłych, Przewozy Regionalne, właściciel marki PolRegio, planują uruchomienie blisko 80 dodatkowych pociągów musicRegio dla podróżnych udających się na festiwal „Pol’And’Rock Kostrzyn 2018” (wcześniej „Przystanek Woodstock”), który odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia br.

80 dodatkowych pociągów na Woodstock

Podobnie jak w latach ubiegłych Przewozy Regionalne planują uruchomienie blisko 80 dodatkowych pociągów musicREGIO dla podróżnych udających się na festiwal "Pol'And'Rock Kostrzyn 2018" (wcześniej "Przystanek Woodstock"), który odbędzie się w dniach 3-5 sierpni
Subskrybuje zawartość