warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Lublin

Chraniuk: przywracamy kolej mniejszym miejscowościom

– Wprowadzenie do rozkładu jazdy pociągów postoju w Radzyniu Podlaskim jest praktycznym wymiarem polityki przywracania połączeń kolejowych mniejszym miejscowościom – powiedział Marek Chraniuk, prezes PKP Intercity podczas poniedziałkowego uroczystego przyjazdu porannego składu TLK „Polesie” rel. Warszawa Zachodnia – Lublin na odnowiony peron w Bedlnie Radzyńskim.

„Siódemka" na dzień przed modernizacją

Właśnie rozpoczyna się modernizacja linii nr 7 Warszawa Wschodnia – Dorohusk na najdłuższym odcinku Pilawa – Lublin. Po wielu latach przygotowań ruch kolejowy między Garwolinem a Lublinem skierowano na objazdy, a pociągi pasażerskie zastąpiła autobusowa komunikacja zastępcza. Prezentujemy zdjęcia linii z soboty, 10 czerwca.

Tańsze bilety IC z Warszawy do Lublina

Od 11 czerwca 2017 roku, w związku z pracami modernizacyjnymi przez zarządcę infrastruktury (PKP PLK), pociągi PKP Intercity na trasie Lublin – Warszawa pojadą zmienioną trasą. Składy zatrzymają się m.in. w Lubartowie, Radzyniu Podlaskim czy Siedlcach. PKP Intercity na czas prowadzonego remontu przygotowało specjalną ofertę biletową.

Niższe ceny biletów na pociągi z Warszawy do Lublina i Terespola

Od 11 czerwca 2017 roku, w związku z pracami modernizacyjnymi przez zarządcę infrastruktury (PKP PLK), pociągi PKP Intercity na trasie Lublin - Warszawa pojadą zmienioną trasą. Składy zatrzymają się m.in. w Lubartowie, Radzyniu Podlaskim czy Siedlcach. PKP Intercity na czas prowadzonego remontu przygotowało specjalną ofertę biletową.

Najszybsze połączenie Lublin-Warszawa w 2 godziny i 48 minut

Pociągi na trasie Lublin-Warszawa od 11 czerwca pojadą objazdem, przez Łuków. Kolejarze przekonują, że to konieczne rozwiązanie, wprowadzane na czas modernizacji linii kolejowej nr 7, dzięki której czas podróży pociągiem na tej trasie skróci się o ok. 45 minut.

Podpisano umowy na modernizację linii kolejowej Lublin-Pilawa

Dwie umowy na modernizację blisko 130 km linii kolejowej między Lublinem a Pilawą, o łącznej wartości blisko 1,7 mld zł, podpisali w poniedziałek w Lublinie przedstawiciele PKP PLK z wykonawcami.

Modernizacja trasy z Warszawy do Lublina - największy projekt KPK rozpoczęty

Dziś w Lublinie podpisano dwie umowy o wartości prawie 1,7 mld zł na modernizację linii kolejowej nr 7 na odcinku Otwock - Lublin. Obecni byli Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa oraz Przemysław Czarnek, wojewoda lubelski. Dzięki inwestycji czas przejazdu z Lublina do Warszawy skróci się do 90 minut. Tylko na odcinku Otwock - Lublin PKP Polskie Linie Kolejowe zmodernizują 34 stacje i przystanki.

Zmiany na trasie Warszawa - Lublin. Tańsze bilety

W związku z modernizacją linii Warszawa - Lublin, od 11 czerwca zmienia się organizacja ruchu bezpośrednio na trasie i okolicznych liniach.

Cztery oferty na KKA z Lublina do Dęblina

Czterech przewoźników złożyło oferty w przetargu Przewozów Regionalnych na wykonywanie kolejowej komunikacji zastępczej przewozu osób i bagażu na trasie Lublin – Dęblin.

Dart pojedzie do Krakowa po CMK

Zaplanowane prace modernizacyjne na linii nr 7, które spowodują zamknięcie odcinka Warszawa – Lublin, przyniosą kilka zmian w kursowaniu pociągów. Dotyczy to przede wszystkim Dartów, które jeżdżą do Lublina.;
Subskrybuje zawartość