warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Opole

Są oferty na przygotowanie inwestycji Reda – Hel i Opole – Kluczbork

PKP PLK otworzyła oferty w dwóch przetargach dotyczących przygotowań do realizacji inwestycji. Chodzi o linie kolejowe;Reda – Hel i Opole – Kluczbork.

Opole: Przewozy Regionalne zlecą wykonanie wymiany kół monoblokowych w autobusach szynowych

Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Oddział Opolski informuje o ogłoszonym przetargu na wykonanie wymiany kół monoblokowych w autobusach szynowych SA109-008, SA134-009 oraz SA137-003

Ministerstwo: Na modernizację linii Nysa – Brzeg i Opole – Kluczbork nie ma pieniędzy

Nie zapowiada się przełom, który doprowadziłby do modernizacji dwóch ważnych regionalnych linii kolejowych na Opolszczyźnie.

Opole: Remont mostu zamiast kładki pod wiaduktem kolejowym

Będzie remont mostu im. Ireny Sendlerowej w Opolu. Chodzi o przeprawę przez rzekę Odrę w kierunku Wyspy Bolko. By do tego doszło, ratusz musiał zrezygnować z remontu kładki pod kolejowym wiaduktem przy ul. Korfantego.

PKP Cargo z zamówieniem z wolnej ręki od PGE Opole

Należąca do PGE Elektrownia Opole udzieliła PKP Cargo zamówienia na przewóz węgla. Najpierw zwróciła się jednak do DB Cargo, ale ten przewoźnik miał pełne ręce roboty.

PLK szuka projektanta rewitalizacji linii Opole - Kluczbork. Prac budowlanych nie będzie

PKP PLK rozpisuje kolejny przetarg na wykonanie projektu rewitalizacji ważnej lokalnie linii kolejowej na Opolszczyźnie. Podobnie jak w przypadku linii z Nysy do Brzegu, także w wypadku trasy z Opola do Kluczborka nie wiadomo kiedy projekt zostanie wykorzystany do realnych prac.

Ruszyły prace na przystanku Opole Wschodnie

Przebudowane i wyposażone w windę Opole Wschodnie będzie wygodniejsze dla podróżnych. Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. za 34 mln zł poprawi warunki dla przewozów towarowych. Wiadukt, tory i urządzenia zapewnią sprawny przejazd cięższych pociągów m.in. do Elektrowni Opole.

Ruszyły prace na przystanku Opole Wschodnie

Przebudowany przystanek Opole Wschodnie, wyposażony w windę, będzie wygodniejszy dla podróżnych – podały PKP PLK.

Ruszyły prace przy modernizacji przystanku Opole Wschodnie

Przebudowany przystanek Opole Wschodnie, wyposażony w windę, będzie wygodniejszy dla podróżnych. Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych za 34 mln zł poprawi warunki dla przewozów towarowych. Wiadukt, tory i urządzenia zapewnią sprawny przejazd cięższych pociągów m.in. do Elektrowni Opole.

Rewitalizacja linii kolejowej Opole – Nysa zbliża się do półmetka

Podróż z Opola do Nysy odbywa się bez zastępczej komunikacji autobusowej. Rewitalizacja linii kolejowej Opole – Nysa zbliża się do półmetka. Wczoraj zakończono prace na odcinku Szydłów – Łambinowice. W marcu rozpocznie się przebudowa toru na odcinku od Łambinowic do Nysy - informuje PKP PLK.
Subskrybuje zawartość