warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Praga

Nowa oferta RegioJet na trasie Praga-Katowice-Kraków

RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi oraz Ostrawy. Pasażerom oferuje łączone przejazdy kolejowo-autobusowe.

Leo Express prezentuje rozkład jazdy pociągów Praga – Wrocław

Jednym z elementów umowy na obsługę kilku dotowanych połączeń regionalnych w Kraju Kralovehradeckim w Czechach, będzie uruchomienie bezpośrednich pociągów weekendowych między Pragą a Wrocławiem. Leo Express zaprezentował właśnie rozkład jazdy tych pociągów.

Praga. Wszystkie tramwaje z kasownikami do płatności kartą

Od piątku w Pradze wszystkie tamtejsze tramwaje wyposażono w kasowniki przystosowane do zbliżeniowych płatności kartą. Chodzi o prawie tysiąc urządzeń w jednej z największych sieci tramwajowych w Europie.

Zmiany na linii nr 9 Warszawa – Działdowo od 12 kwietnia 2019 r.

W dniach od 12 do 15 kwietnia ponownie nastąpi wstrzymanie ruchu pociągów pomiędzy stacjami Warszawa Praga i Warszawa Gdańska ze względu na prace modernizacyjne prowadzone przez PKP PLK S.A. Natomiast od 16 kwietnia wystąpią dodatkowe zmiany w kursowaniu pociągów. Będzie obowiązywało wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich oraz  ZTM Warszawa.

Kolejne utrudnienia na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa Praga

Cały czas trwają prace na torach pomiędzy stacjami Warszawa Gdańska a Warszawa Praga. Od piątku wstrzymany zostanie ruch na moście przy Cytadeli (Gdańskim). Natomiast od 16 kwietnia wystąpią dodatkowe zmiany w kursowaniu pociągów.

Kolejne utrudnienia między Warszawą Gdańską a Warszawą Praga

Kolejarze cały czas pracują na torach pomiędzy stacjami Warszawa Gdańska a Warszawa Praga. Od 12 do 15 kwietnia i od 16 kwietnia do 8 czerwca zmieniać się będzie kursowanie pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich do i z Legionowa.

Niełatwo jeździć koleją po Warszawie

Kolejna utrudnienia dla pasażerów i przewoźników w Warszawie. Tym razem PKP PLK niespodziewanie zmieniła rozkład jazdy na linii legionowskiej, likwidując do czerwca część zatrzymań pociągów na przystankach Toruńska i Praga.

Leo Express chce jeździć z Czech do Warszawy i Terespola. Jest wniosek o trasę

Leo Express chce uruchomić połączenia na trasie Praga – Katowice – Warszawa – Terespol (granica państwa). Czeski przewoźnik złożył wniosek do prezesa Urzędu Transportu Kolejowego o przyznanie otwartego dostępu.

Zmiany w kursowaniu pociągów linii SKM S9 i KM R90

Z powodu zamknięcia jednego z torów na odcinku Warszawa ZOO – Warszawa Praga od 26 marca do 11 kwietnia zmieni się rozkład jazdy pociągów jeżdżących do i z Legionowa.

Ciąg dalszy prac na kolei i ciąg dalszy utrudnień

Z powodu zamknięcia jednego z torów na odcinku Warszawa ZOO – Warszawa Praga od 26 marca do 11 kwietnia zmieni się rozkład jazdy pociągów jeżdżących do i z Legionowa.

Subskrybuje zawartość