warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Rzeszów

Umowa na przebudowę Rzeszowa Głównego i przystanku Rzeszów Zachodni podpisana

PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały 12 czerwca umowę na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na stacji Rzeszów. Prace w latach 2018 - 2021 wykona konsorcjum firm: Track Tec Construction, Inżynieria Rzeszów, Itop i Infrakol. Wartość umowy to 205 mln zł netto.;

Rzeszów po nowemu

Nowe perony z systemem informacji dla podróżnych stacji Rzeszów Główny, dodatkowy przystanek Rzeszów Zachodni, ułatwiający dostęp do kolei oraz zmodernizowane obiekty i wyższy poziom bezpieczeństwa – takie będą efekty inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. wartej 200 mln zł.

PLK podpisały umowę na modernizację stacji Rzeszów Główny

Nowe perony z systemem informacji dla podróżnych stacji Rzeszów Główny, dodatkowy przystanek Rzeszów Zachodni, ułatwiający dostęp do kolei oraz zmodernizowane obiekty i wyższy poziom bezpieczeństwa – takie będą efekty inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. wartej 200 mln zł.

Nowy przystanek na linii Rzeszów - Przemyśl

Jak informuje PKP PLK, podróżni mogą już korzystać z nowego przystanku Ostrów k/Radymna na linii kolejowej nr 91.

W Ostrowie Koło Radymna uruchomiono nowy przystanek kolejowy

Podróżni korzystają już z nowego przystanku Ostrów k/Radymna. Zmodernizowane przystanki to efekt inwestycji PKP Polskie Linie Kolejowe na trasie nr 91 Rzeszów – Przemyśl.

Podkarpackie z pieniędzmi na pociągi do lotniska. Czeka na rozstrzygnięcie w sprawie torów

Województwo podkarpackie podpisało z CUPT umowę na unijne dofinansowanie zakupu taboru dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej. Nie ma jeszcze środków na infrastrukturalną część projektu, w tym budowę linii kolejowej do lotniska Rzeszów-Jasionka.

Trakcja PRKiI z najlepszą ofertą na elektryfikację połączenia Rzeszów – Tarnobrzeg

PKP PLK otworzyła oferty w przetargu na elektryfikację linii nr 71 z Rzeszowa do stacji Ocice pod Tarnobrzegiem. Wszystkie cztery propozycje przekraczają kosztorys inwestora.

PLK: W czerwcu Rzeszów – Jasło bez komunikacji zastępczej

Trwają prace na odcinku Boguchwała – Czudec. Od 22 czerwca podróżni już bez komunikacji zastępczej pojadą z Rzeszowa do Jasła. Nowe, dodatkowe przystanki: Zaborów Błonia, Markuszowa i Jasło Fabryczne ułatwią dostęp do kolei - zapewnia spółka PKP Polskie Linie Kolejowe.

Wracają pociągi na linię Rzeszów – Jasło

Trwają intensywne prace modernizacyjne na odcinku Boguchwała – Czudec. Od 22 czerwca podróżni już bez komunikacji zastępczej pojadą z Rzeszowa do Jasła. Nowe, dodatkowe przystanki: Zaborów Błonia, Markuszowa i Jasło Fabryczne ułatwią dostęp do kolei.

Wspólna oferta Przewozów Regionalnych i PKS Jarosław

Przewozy Regionalne i PKS Jarosław przygotowali wspólną ofertę tzw. "Bilet Jarosławski". W jego ramach podróżni będą mogli kupić tańsze bilety. Oferta dotyczy połączeń na trasie Rzeszów-Jarosław-Lubaczów-Horyniec Zdrój-Narol.
Subskrybuje zawartość