warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Rzeszów

Ruszyła przebudowa stacji Rzeszów Główny

Rozpoczęła się modernizacja stacji Rzeszów Główny za ponad 200 mln zł. To jedna z najważniejszych inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych w województwie podkarpackim.

Ruszyła przebudowa stacji Rzeszów Główny

Rozpoczęła się modernizacja stacji Rzeszów Główny za ponad 200 mln zł. To jedna z najważniejszych inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych w województwie podkarpackim – podała spółka.

SKPL zostaje na Podkarpaciu. Pojedzie jako łącznik Rzeszów – Zagórz

Bez niespodzianki. SKPL Cargo nadal będzie obsługiwać łączniki do pociągów PKP Intercity na Podkarpaciu. Ale na trasie z Rzeszowa do Zagórza, nie jak dotychczas tylko z Jasła.

Umowa na dofinansowanie remontu linii Boguchwała - Czudec

PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały umowę z Zarządem Województwa Podkarpackiego na współfinansowanie projektu na trasie Rzeszów - Jasło, między Boguchwałą a Czudcem, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

PKP PLK z 33 mln zł dofinansowania na trasę Boguchwała – Czudec. Od 30 lipca nowe przystanki

PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały dziś umowę z Zarządem Województwa Podkarpackiego na współfinansowanie trwającego projektu rewitalizacji odcinka trasy między Boguchwałą a Czudcem na linii 106 Rzeszów – Jasło. Od dzisiaj pasażerowie korzystają z nowych przystanków Zaborów Błonia, Markuszowa, Jasło Fabryczne.

Pociągi PKP Intercity do Zagórza zostaną do 8 grudnia. Kto je obsłuży?

PKP Intercity szukają przewoźnika, który będzie obsługiwał połączenia Rzeszów-Zagórz-Rzeszów w okresie od 3 września do 8 grudnia 2018 roku.

Rzeszów: 208 mln zł z UE na połączenie kolejowe do lotniska

Dzięki podpisanej dzisiaj (19 lipca) umowie na dofinansowanie unijne, powstanie jedna z ważniejszych inwestycji kolejowych Podkarpacia: połączenie z Rzeszowa do portu lotniczego w Jasionce. Trasa kolejowa będzie mieć niespełna 5 km długości. W następnej kolejności jest dofinansowanie na odbudowę linii do lotniska w Pyrzowicach – zapowiadają władze.

Modernizacja trasy z Rzeszowa w Bieszczady zbliża sie do finiszu

Inwestycje kolejowe między Boguchwałą, a Czudcem zbliżają się do finiszu. Od 22 czerwca pasażerowie pociągów mogą już bez przesiadek podróżować ze stolicy Podkarpacia do Jasła i dalej w Bieszczady. Łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do kolei zapewniają im nowe oraz przebudowane przystanki - to jeden z wielu ważnych efektów inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. na podkarpackiej trasie Rzeszów – Jasło.
 

Umowa na przebudowę Rzeszowa Głównego i przystanku Rzeszów Zachodni podpisana

PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały 12 czerwca umowę na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na stacji Rzeszów. Prace w latach 2018 - 2021 wykona konsorcjum firm: Track Tec Construction, Inżynieria Rzeszów, Itop i Infrakol. Wartość umowy to 205 mln zł netto.;

Rzeszów po nowemu

Nowe perony z systemem informacji dla podróżnych stacji Rzeszów Główny, dodatkowy przystanek Rzeszów Zachodni, ułatwiający dostęp do kolei oraz zmodernizowane obiekty i wyższy poziom bezpieczeństwa – takie będą efekty inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. wartej 200 mln zł.
Subskrybuje zawartość