warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Rzeszów

PLK: Postępy prac na stacji Rzeszów

Kontynuowane są prace w zachodniej części stacji Rzeszów. 22 października rusza dalsza wymiana torów w rejonie Alei Wyzwolenia - informuje PKP PLK.

PLK rozpoczynają kolejny etap przebudowy stacji Rzeszów

PKP Polskie Linie Kolejowe kontynuują inwestycję za ponad 200 mln zł, obejmującą przebudowę stacji Rzeszów wraz z budową dodatkowego przystanku Rzeszów Zachodni i przebudową mostów.

Podkarpackie ogłasza przetarg na nowe pociągi dla PKA

Województwo podkarpackie ogłosiło przetarg na tabor dla;Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej. Pociągi obsłużą m. in. nową linię kolejową, która ma połączyć z miastem Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka.

Rowerzysta wjechał pod szynobus. Nie przeżył

Nie żyje rowerzysta, który został potrącony przez szynobus relacji Stalowa Wola – Rzeszów. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejedzie kolejowym w Jadachach pod Tarnobrzegiem – poinformowała podkarpacka Policja.

Trwają prace na stacji Rzeszów [zdjęcia]

W sierpniu rozpoczęła się modernizacja stacji Rzeszów Główny za ponad 200 mln zł. Zdjęcia z aktualnego stanu prac przesłał do nas Czytelnik z grupy Kolejowe Podkarpacie.

W Hrubieszowie nie chcą ponad 40-letnich poniemieckich pociągów

Jakiś czas temu na łamach InfoRail.pl pisaliśmy o ogłoszeniu przez PKP Intercity przetargu na podwykonawstwo. Zamówienie obejmuje m.in. odcinek Rzeszów – Hrubieszów Miasto. Mamy już dość ostrą reakcję na taki pomysł przewoźnika.

Polska Grupa Lotnicza zbuduje w Rzeszowie bazę techniczną dla samolotów

PGL ogłosił plany budowy na terenie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka centrum serwisowego dla samolotów pasażerskich, które będzie w stanie obsługiwać maszyny szerokokadłubowe, takie jak np. Boeing 787 Dreamliner, Boeing 777 i Airbus A350. To będzie największa tego typu baza w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ruszyła przebudowa stacji Rzeszów Główny

Rozpoczęła się modernizacja stacji Rzeszów Główny za ponad 200 mln zł. To jedna z najważniejszych inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych w województwie podkarpackim.

Ruszyła przebudowa stacji Rzeszów Główny

Rozpoczęła się modernizacja stacji Rzeszów Główny za ponad 200 mln zł. To jedna z najważniejszych inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych w województwie podkarpackim – podała spółka.

SKPL zostaje na Podkarpaciu. Pojedzie jako łącznik Rzeszów – Zagórz

Bez niespodzianki. SKPL Cargo nadal będzie obsługiwać łączniki do pociągów PKP Intercity na Podkarpaciu. Ale na trasie z Rzeszowa do Zagórza, nie jak dotychczas tylko z Jasła.
Subskrybuje zawartość