warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Słupsk

Pociągi z Pomorza na Pol’and’Rock Festival

Trzy specjalne pociągi pojadą z Gdyni do Kostrzyna nad Odrą, by dowieźć uczestników tegorocznego festiwalu Pol'and'Rock. Pociągi pojadą przez Słupsk, Koszalin, Stargard i Gryfino. Dodatkowo w czasie festiwalu kursować będzie kolejny pociąg ze Słupska do Kostrzyna – informuje samorząd województwa pomorskiego.;

Z Pomorza na Pol and Rock. Jest rozkład jazdy

Dzięki działaniom podjętym przez Pomorski Urząd Marszałkowski trzy specjalne pociągi sposób dowiozą uczestników na tegoroczny festiwal Pol'and'Rock. Pojadą z Gdyni do Kostrzyna nad Odrą przez Słupsk, Koszalin, Stargard i Gryfino.

Specjalne pociągi z Pomorza na Pol'and'Rock Festival 2019.

Trzy specjalne pociągi z Gdyni do Kostrzyna nad Odrą pojadą przez Słupsk, Koszalin, Stargard i Gryfino. W ten sposób dowiozą uczestników na tegoroczny festiwal Pol'and'Rock. Ponadto, w czasie festiwalu kursować będzie dodatkowy pociąg ze Słupska do Kostrzyna.

PLK: Linia Miastko – Słupsk zapewnia bezpieczne prowadzenie pociągów [aktualizacja]

Zakończył się przejazd techniczny przedstawicieli Urzędu Transportu Kolejowego, Przewozów Regionalnych i PKP PLK po zmodernizowanym odcinku linii 405 pomiędzy Miastkiem a Słupskiem. Miał miejsce 5 lipca. 6 lipca w końcu po linii pojechały pociągi.

Przewozy Regionalne mijają się z prawdą. Linia Miastko – Słupsk jest gotowa

PKP Polskie Linie Kolejowe wydały kolejny komunikat w sprawie komunikacji na linii kolejowej Miastko – Słupsk. Jak się okazuje wszystko jest w porządku, a Przewozy Regionalne szukają dziury w szynie.

Pociągi nie wróciły na trasę Słupsk – Miastko. Przewozy Regionalne odmówiły

Wczoraj na łamach InfoRail.pl pisaliśmy o powrocie pociągów na linię Słupsk – Miastko. Te miały pojawić się na trasie dziś. Ale nie pojawiały się.

Na linię 405 Miastko – Słupsk wreszcie wracają pociągi

Na modernizowanej trasie kolejowej nr 405 między Miastkiem a Słupskiem nie będzie już potrzebna autobusowa komunikacja zastępcza. Stopień zaawansowania prac pozwolił na wznowienie od piątku ruchu pociągów na tej linii.

5 lipca wrócą pociągi Słupsk – Miastko – Szczecinek. Samorządowcy chcą elektryfikacji linii

5 lipca mają w końcu ruszyć pociągi na odcinku linii 405 pomiędzy Słupskiem a Szczecinkiem. Po linii pojedziemy nieco szybciej niż przed modernizacją, która rozpoczęła się 2 lata temu.

Pociągiem nad morze. Ruszyły wakacyjne połączenia do Ustki, Łeby i do Helu

Po zimowej przerwie pociągi znów dojeżdżają do Łeby. Kolejarze zapewnili także przejezdność remontowanego szlaku Słupsk – Ustka. Z kolei na Półwysep Helski pojedzie więcej pociągów niż zwykle.

Pomorskie z wakacyjną ofertą połączeń do nadmorskich miejscowości

Po zimowej przerwie pociągi znów dojeżdżają do Łeby. Kolejarze zapewnili także przejezdność remontowanego szlaku Słupsk – Ustka. Z kolei na Półwysep Helski jeździ więcej pociągów niż zwykle.
Subskrybuje zawartość