warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Słupsk

Dodatkowe połączenia PKP Intercity do i z Kołobrzegu

W odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie PKP Intercity uruchamiają 30 lipca 2018 roku dodatkowe połączenia z Kołobrzegu do Warszawy (przez Słupsk i Trójmiasto) oraz do Wrocławia (przez Poznań).

Letnia reaktywacja pociągów ze Słupska do Ustki. Od września znów remont

Na okres letni zarządca infrastruktury wstrzyma prace przy modernizacji odcinka linii 405 na odcinku Słupsk – Ustka po to, by bezpiecznie mogły tędy pojechać sezonowe pociągi.

Wakacyjna przerwa w remoncie linii do Ustki

Od soboty 23 czerwca na odcinku Słupsk – Ustka zaczynają się bezpieczne i sprawne podróże po wymianie torów i sieci trakcyjnej - poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe.

PKP PLK przebudowują linię Szczecinek – Słupsk

PKP Polskie Linie Kolejowe poinformowały, że szykują lepsze podróże na linii łączącej Miastko ze Słupskiem i Ustką. Nowe tory są już na 20 km trasy.

Ruszają prace studialne nad przyszłą modernizacją trasy Szczecin – Słupsk

PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały umowę za około 9 mln zł na dokumentację przedprojektową dla odcinków Słupsk – Koszalin – Kołobrzeg – Szczecin oraz Słupsk – Koszalin – Stargard – Szczecin.

Będzie nowa taryfa PolRegio między Słupskiem a Gdynią

15 grudnia wejdzie w życie nowa taryfa przewozowa spółki Przewozy Regionalne na trasie Słupsk – Gdynia. Od 10 grudnia PR są jedynym przewoźnikiem regionalnym przemierzającym cały odcinek linii kolejowej 202 między miastami.

Więcej pociągów PKP SKM od niedzieli

Od niedzieli, z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy, będzie więcej pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. "Zmiany są korzystne dla pasażera" – ocenia PKP SKM w Trójmieście. Trasę Gdynia-Słupsk będą obsługiwać Przewozy Regionalne a nie, jak do tej pory, PKP SKM.

Zmiana przewoźnika na trasie Słupsk – Trójmiasto. SKM pożegna się bezpłatnym pociągiem

W grudniu zmienia się rozkład połączeń kolejowych na Pomorzu. Za przewozy pasażerów na trasie Słupsk – Trójmiasto odpowiadać będą Przewozy Regionalne. Dzięki temu mieszkańcy Słupska zyskają bezpośrednie połączenia z Trójmiastem, a nawet Elblągiem i Bydgoszczą.

Przewozy Regionalne wracają na trasę Słupsk - Trójmiasto

W grudniu zmienia się rozkład połączeń kolejowych na Pomorzu. Za przewozy pasażerów na trasie Słupsk-Trójmiasto odpowiadać będą Przewozy Regionalne. Dzięki temu mieszkańcy Słupska zyskają wygodniejsze połączenia z Trójmiastem, a nawet Elblągiem i Bydgoszczą. Jednocześnie taryfa opłat za przejazdy ma być zbieżna z dotychczas obowiązującą. Nowy przewoźnik będzie też honorował bilety miesięczne i kwartalne imienne wystawione przez PKP SKM.

Autobusy za pociągi na odcinku Słupsk – Szczecinek przez cały przyszły rok

Trwa modernizacja jednotorowej linii kolejowej nr 405 pomiędzy Słupskiem a Szczecinkiem. Przewozy Regionalne wprowadziły w związku z tym komunikację autobusową za pociągi. Obecnie szukają wykonawcy przejazdów zastępczych na cały nowy rozkład jazdy.
Subskrybuje zawartość