warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Sopot

voestalpine SIGNALING Sopot Sp. z o.o. ze standardem IRIS (ISO/TS 22163:2017)

IRIS (International Railway Industry Standard) jest międzynarodowym standardem dla przemysłu kolejowego. ;Inicjatywa ;ta, poparta przez organizację UNIFE, ma celum.in. spełnienie specyficznych wymagań przemysłu kolejowego, zarówno strony operatorów jak i strony producentów, dotyczących wzrostu jakości. Firma z Sopotu (wcześniej TENS;Sp. z o.o.) – jako jedna z pierwszych w Polsce – otrzymała certyfikat na zgodność z nową normą ISO/TS 22163:2017, stanowiącą zbiór wytycznych do najnowszej wersji międzynarodowego standardu IRIS (ver. 3.0). Jednocześnie jest pierwszą w międzynarodowej grupie voestalpine AG, która przeszła certyfikację na zgodność z tym systemem.

Koncepcja „podłącz i używaj" systemu liczenia osi UniAC1

voestalpine SIGNALING Sopot dostarczyło w 2017 roku dla swoich klientów w Polsce ponad;50 systemów liczenia osi UniAC1 wykonanych w podejściu; „podłącz i używaj”, zwiększając w ten sposób niezawodność urządzeń w procesie eksploatacji oraz optymalizując koszty wykonawców robót budowlanych związane z projektowaniem, montażem, testowaniem i zabudową liczników osi w docelowych lokalizacjach.

Ponad 400 mln zł na węzły transportowe na Pomorzu

Na Obszarze Metropolitalnym Gdańsk-Gdynia-Sopot powstaną 24 węzły, które pozwolą na pełniejszą integrację różnych systemów transportu zbiorowego. Szacunkowa wartość wszystkich projektów wynosi ok. 418 mln zł, z czego 209 mln zł stanowi dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Dodatkowym 25 węzłem będzie Gdynia Chylonia finansowany ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Zakres inwestycji obejmować będzie m.in. budowę przystanków, parkingów dla samochodów i rowerów, dróg dojazdowych, a także zakup nowych autobusów.

Jest wykonawca modernizacji stacji SKM Sopot

PKP SKM Trójmiasto ogłosiło przetarg na modernizację układu torowego na stacji Sopot na linii nr 250. Wśród zainteresowanych znalazły się tylko dwie firmy.

SKM zmodernizuje stację Sopot

PKP SKM Trójmiasto ogłosiło przetarg na modernizację układu torowego na stacji Sopot na linii nr 250.

Śmiertelny wypadek na przystanku SKM Trójmiasto

Dziś rano doszło do śmiertelnego wypadku na przystanku osobowym Sopot Wyścigi.

voestalpine z nową fabryką pod Gdańskiem

voestalpine SIGNALING Sopot doczekał się nowego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Trąbkach Wielkich pod Gdańskiem.

Otwarcie nowej fabryki voestalpine w Trąbkach Wielkich k. Gdańska

Zakończyła się budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego voestalpine SIGNALING Sopot (dawniej TENS). Budynek – wraz z zapleczem administracyjnym, magazynowym, a także małym centrum szkoleniowym – jest zlokalizowany w Trąbkach Wielkich – 20 kilometrów od Gdańska.

146 mln zł wsparcia z UE na projekty transportowe na Pomorzu

Nowy Dwór Gdański, Władysławowo, Jastarnia, Sopot Kamienny Potok, Gościcino, Tczew, Puck ze zintegrowanymi węzłami. Nowoczesny monitoring na linii 250. Zmodernizowany zostanie także budynek dworca podmiejskiego w Gdyni Głównej. Marszałkowie Mieczysław Struk i Wiesław Byczkowski podpisali 8 umów o wartości prawie 303 mln zł, z czego ponad 146 mln pochodzi z Unii Europejskiej.

System liczenia osi UniAC1 na sieci PKP PLK

Ponad 600 punktów liczących opartych na systemach liczenia osi UniAC1 produkcji firmy voestalpine SIGNALING Sopot dostarczono i wbudowano na sieci PKP PLK S.A. do końca 2016 roku.
Subskrybuje zawartość