warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Sosnowiec

PKP nie mogły się zdecydować, rewitalizacji dworca nie będzie

P.A. Nova odstąpiła od umowy zawartej z PKP, która dotyczyła wykonania robót budowlano-montażowych dla zadania pn. "Rewitalizacja budynku zabytkowego dworca kolejowego Sosnowiec Maczki" - podała spółka w komunikacie.

Trzy oferty na przebudowę sieci trakcyjnej z Bukowna do Sławkowa

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz przebudowa sieci trakcyjnej na dwutorowej linii kolejowej nr 62 na odcinku od km 54,305 do km 60,658. Prace zostaną wykonane w ramach projektu „Prace na liniach kolejowych nr 62, 660 na odcinku Tunel – Bukowno – Sosnowiec Płd.”.

Sosnowiec będzie protestował przeciwko bezczynności PKP PLK

Prezydent Sosnowca zapowiada zainicjowanie protestu przeciw odłożeniu przez PKP PLK planów rozbudowy linii kolejowych w centralnej części woj. śląskiego. Argumentuje, że to cios dla planów budowy kolei metropolitalnej przez powstającą Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię.

PLK przebuduje sieć trakcyjną na linii 62

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz przebudowa sieci trakcyjnej na dwutorowej linii kolejowej nr 62 na odcinku od km 54,305 do km 60,658. Zostaną wykonane w ramach projektu „Prace na liniach kolejowych nr 62, 660 na odcinku Tunel – Bukowno – Sosnowiec Płd.”.

CTL Logistics wspiera koszykarki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

CTL Logistics przedłużył umowę partnerską z Klubem Sportowym JAS-FBG Sosnowiec, który ma w swojej historii wiele sportowych sukcesów

Sosnowiec zamieni wiadukt kolei piaskowej w drogę rowerową

W Sosnowcu toczy się przetarg na adaptację dawnego wiaduktu kolei piaskowej nad ul. 3 Maja i linią tramwajową nr 15 na ścieżkę rowerowo-pieszą. Wiadukt umożliwi przejście i przejazd między dwiema stronami ulicy.

Sosnowiec w oczekiwaniu na budowę nowej linii tramwajowej na Zagórzu

Tramwaje Śląskie w najbliższych latach wybudują trzy nowe trasy tramwajowe. Jedna z nich powstanie w Sosnowcu jako przedłużenie linii 15 obecnie kończącej na pętli Zagórze. Przetarg na budowę ruszy jeszcze w tym roku.

Weekendowe utrudnienia na liniach Częstochowa – Gliwice i Sosnowiec – Tychy

W związku z pracami modernizacyjnymi PKP Polskich Linii Kolejowych od 15 października do 17 października do godziny 6:00 wszystkie połączenia Kolei Śląskich na linii S4 zostaną odwołane na odcinku Katowice – Sosnowiec Główny.

Sosnowiec: CRIRŚ planuje remont

Centrum Realizacji Inwestycji Region Śląski informuje o ogłoszonym przetargu na remont linii kolejowej nr 151

Sosnowiec: CRIRŚ planuje remont

Centrum Realizacji Inwestycji Region Śląski informuje o ogłoszonym przetargu na remont linii kolejowej nr 149
Subskrybuje zawartość