warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Sosnowiec

Sosnowiec: Początek modernizacji torowiska w Pogoni

Rozpoczyna się realizacja kolejnej inwestycji w ramach projektu modernizacji infrastruktury tramwajowej w miastach Metropolii. Od najbliższej soboty 12 maja 2018 r. rozpoczną się prace na ul. Mariackiej i Żeromskiego w Sosnowcu.

Sosnowiec: Tor-Krak wyremontuje torowisko na Mariackiej i Żeromskiego

Tramwaje Śląskie rozstrzygnęły przetarg na remont torowiska tramwajowego w ciągu ul. Mariackiej i Żeromskiego w Sosnowcu. Wybrano ofertę złożoną przez firmę Tor-Krak. Prace mają być prowadzone przy zachowaniu ruchu tramwajów.

PKP PLK: Coraz lepsze połączenia kolejowe na Śląsku

PKP PLK poinformowały, że za ponad 200 mln zł poprawią linię kolejową Tunel – Bukowno – Sosnowiec Południowy.

Będzie remont kolejnego odcinka linii Sosnowiec - Bukowno

Za ponad 200 mln zł PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. poprawią linię kolejową Tunel – Bukowno – Sosnowiec Południowy. Ogłoszono  przetarg na przebudowę peronów i torów na odcinku Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce – Dąbrowa Górnicza Wschodnia szacowany na ponad 42 mln zł. Podróżni wygodniej wsiądą do pociągów, skrócą się podróże a także usprawni się przewóz towarów.

PKP PLK zapowiadają na Śląsku inwestycje za 200 mln zł

PKP Polskie Linie Kolejowe poprawią linię kolejową Tunel – Bukowno – Sosnowiec Południowy. Ogłoszono przetarg na przebudowę peronów i torów na odcinku Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce – Dąbrowa Górnicza Wschodnia szacowany na ponad 42 mln zł. Podróżni wygodniej wsiądą do pociągów, skrócą się podróże a także usprawni się przewóz towarów.

100 mln zł na remont odcinka linii Tunel – Sosnowiec

PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg, szacowany na ponad 100 mln zł na zaprojektowanie i wykonanie prac na odcinku Charsznica – Wolbrom – Jaroszowiec Olkuski. Realizacja prac planowana jest w latach 2018 – 2020. To kolejna inwestycja na trasie między Tunelem a Sosnowcem, na którą przeznaczono już w latach 2016 – 2018 ok. 40 mln zł.

Dalsze prace na trasie Tunel – Sosnowiec

Na trasie Tunel – Sosnowiec, na odcinku Charsznica – Wolbrom - Jaroszowiec Olkuski wymienione będą tory, sieć trakcyjna, przebudowane perony oraz przejazdy. Wartość prac szacowana jest na 100 mln zł.

Sosnowiec: Czterech chętnych na remont torowiska na Mariackiej i Żeromskiego

Tramwaje Śląskie ogłosiły przetarg na remont torowiska tramwajowego w ciągu ul. Mariackiej i Żeromskiego w Sosnowcu. Postępowaniem są zainteresowane cztery firmy. Prace mają być prowadzone przy zachowaniu ruchu tramwajów. Na części trasy przewidziano zielone torowisko.

Sosnowiec: Torowisko na Mariackiej i Żeromskiego do remontu. Będzie zielony tor

Tramwaje Śląskie ogłosiły przetarg na remont torowiska tramwajowego w ciągu ul. Mariackiej i Żeromskiego w Sosnowcu. Prace mają być prowadzone przy zachowaniu ruchu tramwajów. Na części trasy przewidziano zielone torowisko.

Będzie modernizacja dworca Sosnowiec Maczki, mimo wycofania się wykonawcy

Sosnowiec i PKP SA są zainteresowane współpracą przy przerwanej rewitalizacji zabytkowego dworca kolejowego Sosnowiec Maczki.
Subskrybuje zawartość