warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Sucha Beskidzka

Pociągi dalekobieżne wracają na linię Żywiec – Sucha Beskidzka

Coraz więcej pociągów pasażerskich jeździ linią nr 97 Żywiec – Sucha Beskidzka. W sobotę wraca m.ni. pociąg TLK Halny, a kolejne weekendowe połączenia z Katowic do Zakopanego zapowiadają Koleje Śląskie.

"Halny" zalicza udany debiut na nowej trasie

TLK „Halny” z Bydgoszczy przez Żywiec do Zakopanego to pierwszy pociąg w historii PKP Intercity, który wjechał na linię Żywiec – Sucha Beskidzka. Ten kolejowy debiut już na samym początku spotkał się ze sporym zainteresowaniem pasażerów.

Udany debiut PKP Intercity na linii Żywiec – Sucha Beskidzka

TLK „Halny” z Bydgoszczy przez Żywiec do Zakopanego to pierwszy pociąg w historii PKP Intercity, który wjechał na linię Żywiec – Sucha Beskidzka. Ten kolejowy debiut już na samym początku spotkał się ze sporym zainteresowaniem pasażerów.

Koncerty w pociągach na trasie Żywiec – Sucha Beskidzka

Pasażerów wtorkowych pociągów na trasie Żywiec – Sucha Beskidzka spotkała niecodzienna atrakcja. W pociągu Regio Przewozów Regionalnych i w „Giewoncie” Kolei Śląskich swój specjalny koncert dał zespół Sonbird.

PKP Intercity wjedzie na trasę Żywiec – Sucha Beskidzka

Już od września rozszerzona ma zostać trasa pociągu TLK „Beskidy”, który kursuje z Bydgoszczy przez Poznań i Wrocław do Bielska-Białej. Pociąg w weekendy ma jeździć jako TLK „Halny” przez Żywiec i Suchą Beskidzką do Zakopanego;– dowiedział się "Rynek Kolejowy".

PLK: W całym kraju powstają nowe przystanki kolejowe

Sucha Beskidzka Zamek, Wólka Orłowska, Gorzów Wielkopolski Wschodni to nowe przystanki, które już służą podróżnym w Małopolsce i Lubuskiem oraz na Lubelszczyźnie. PLK już przygotowują kolejne m.in. na Dolnym Śląsku i Lubelszczyźnie.

Nowe przystanki – kolej bliżej pasażera

Sucha Beskidzka Zamek, Wólka Orłowska, Gorzów Wielkopolski Wschodni to nowe przystanki, które już służą podróżnym w Małopolsce, Lubuskiem i na Lubelszczyźnie. Inwestycje PKP Polskich Linii Kolejowych ułatwiają dostęp do kolei oraz zwiększają możliwość dobrych podróży. Wygodne przystanki są dostępne dla wszystkich pasażerów i dobrze oznakowane. PLK już przygotowują kolejne m.in. na Dolnym Śląsku i Lubelszczyźnie.

Sucha Beskidzka Rynek czy Zamek? System jeszcze nie wie

PKP PLK zaprezentowały dziś nową łącznicę w Suchej Beskidzkiej. Niestety, na dwa dni przed wejściem w życie rozkładu jazdy w internetowych rozkładach funkcjonują dwie nazwy dla wybudowanego na niej przystanku.

PNiUIK z umową na odcinek Skawina – Sucha Beskidzka

Spółka zależna PLK za ponad 200 milionów złotych wykona;roboty na trasie Kraków – Zakopane, między Skawiną a Suchą Beskidzką. Powstanie m.in. nowy przystanek Radziszów Centrum.

Od czerwca bez zmiany czoła w Suchej Beskidzkiej? Szybciej do Zakopanego

Według rozkładu jazdy PKP PLK od czerwca szybciej pojedziemy do Zakopanego. Pociągi z Krakowa do stolicy polskich Tatr pojadą przez stację Sucha Beskidzka Rynek, bez konieczności zmiany czoła na stacji Sucha Beskidzka.
Subskrybuje zawartość