warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Sucha Beskidzka

PKP PLK kolejny raz szuka wykonawcy dla linii Sucha Beskidzka – Chabówka

Po tym jak PKP PLK nie zdecydowały się na wybór wykonawcy prac budowlanych między Suchą Beskidzką a Chabówką, pojawił się nowy przetarg na wykonanie prac na tym kluczowym dla przyspieszenia pociągów między Krakowem a Zakopanem odcinku.

Społecznicy walczą o inwestycje na linii Żywiec – Sucha Beskidzka

17 kwietnia 2019 r., podczas konferencji prasowej na stacji kolejowej w Jeleśni, przedstawiciele Stowarzyszenia „Kolej Beskidzka” poinformowali o podjęciu inicjatywy uchwałodawczej mieszkańców w województwach śląskim i małopolskim, dotyczącej rewitalizacji linii kolejowej nr 97 Żywiec – Sucha Beskidzka.

Rewitalizacji linii kolejowej nr 97 Żywiec – Sucha Beskidzka na dobrej drodze

17 kwietnia 2019 r. podczas konferencji prasowej na stacji kolejowej w Jeleśni przedstawiciele Stowarzyszenia „Kolej Beskidzka” poinformowali o podjęciu inicjatywy uchwałodawczej mieszkańców w województwach śląskim i małopolskim, dotyczącej rewitalizacji linii kolejowej nr 97 Żywiec – Sucha Beskidzka.

Środkowy odcinek kolejowej Zakopianki bez wykonawcy. Będzie nowy przetarg

Ponad pół roku po otwarciu ofert;na;wykonanie prac na linii 98 Sucha Beskidzka – Chabówka PKP PLK unieważniła postępowanie. To może opóźnić inwestycję na kolejowej trasie do Zakopanego.;

Studium rewitalizacji linii Żywiec – Sucha Beskidzka gotowe

Jak poinformowało;Stowarzyszenie "Kolej Beskidzka", zakończono opracowanie studium wykonalności dla rewitalizacji linii kolejowej nr 97 na odcinku Żywiec – Sucha Beskidzka. Dokument był opracowywany przez ostatnie trzy lata przez firmę IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe.

Czas przejazdu na szlaku Żywiec - Sucha Beskidzka będzie krótszy o połowę

Zakończono opracowanie studium wykonalności dla rewitalizacji linii kolejowej nr 97 na odcinku Żywiec - Sucha Beskidzka. Dokument był opracowywany przez ostatnie trzy lata przez firmę IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o. na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Wracają pociągi na trasę Skawina – Sucha Beskidzka. Na dwa miesiące

Od 9 grudnia pojedziemy do Zakopanego bez komunikacji zastępczej, modernizowaną linią nr 97 między Skawiną a Suchą Beskidzką. Pasażerowie skorzystają z nowych peronów, w Radziszowie i w Podolanach – informuje PKP PLK. Trwają kolejne prace na linii.

Kolejne prace na trasie do Zakopanego

Latem w podróży do Zakopanego pasażerowie korzystali z nowych peronów w miejscowościach Rzozów, Wola Radziszowska, Przytkowice i w stacji Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona. We wrześniu rusza kolejny etap inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych na trasie Skawina – Sucha Beskidzka.

Kolejne prace na trasie Kraków - Zakopane

Latem w podróży do Zakopanego pasażerowie korzystali z nowych peronów w miejscowościach Rzozów, Wola Radziszowska, Przytkowice i w stacji Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona. We wrześniu rusza kolejny etap inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych na trasie Skawina – Sucha Beskidzka.

Stowarzyszenie „Kolej Beskidzka” promuje region niezwykłym filmem

Stowarzyszenie „Kolej Beskidzka”, które od kilku lat stara się o rewitalizację i przywrócenie połączeń kolejowych na linii Żywiec – Sucha Beskidzka, zaprezentowało niezwykły film promocyjny zrealizowany z wykorzystaniem drona. Materiał ukazuje wybrane najpiękniejsze zakątki regionu zlokalizowane w sąsiedztwie trasy kolejowej, po której z roku na rok kursuje coraz więcej pociągów.

Subskrybuje zawartość