warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Szczecin

Szczecin: SOM zleci wykonanie dokumentacji projektowej

Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego informuje o ogłoszonym przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej na zadanie: Budowa węzłów i przystanków przesiadkowych wraz z urządzeniami związanymi z integracją transportu, na liniach kolejowych 273, 351, 401 i 406

Przywrócono ruch na trasie Szczecin Podjuchy – Daleszewo Gryfińskie

Po godz. 5.50 przywrócono przejazd pociągów po jednym torze na trasie ze Szczecina do Kostrzyna na odcinku Szczecin Podjuchy – Daleszewo Gryfińskie. Ruch pociągów wstrzymany był po wypadku z udziałem pociągu Przewozów Regionalnych i ciężarówki na przejeździe w Daleszewie.

Daleszewo: Ciężarówka wjechała pod pociąg, jedna osoba nie żyje (aktualizacja)

Jedna osoba zginęła, 22 odniosło rany w zderzeniu samochodu ciężarowego z pociągiem, do którego doszło we wtorek w Daleszewie (Zachodniopomorskie). Nie kursują pociągi na trasie Szczecin-Kostrzyn.

Ciężarówka wjechała pod pociąg, kierowca nie żyje, 7 osób rannych

Dziś o godzinie 13:00 na przejeździe kolejowo-drogowym na linii Szczecin PodjuchyC Daleszewo Gryfickie doszło do kolizji pociągu pasażerskiego relacji Szczecin Główny – Zielona Góra z samochodem ciężarowym. Są osoby poszkodowane.

Jest finansowanie dla dwutorowego połączenia Berlin-Szczecin

Wczoraj na III Polsko-Niemieckim Szczycie Kolejowym;doszło do podpisania listu intencyjnego dla finansowania rozbudowy odcinka Angermünde – Szczecin o drugi tor.

PLK poszukuje wykonawcy srk dla LCS Stargard

PKP PLK rozpisały przetarg na „projekt i zabudowę urządzeń sterowania ruchem i sygnalizacji oraz urządzeń kolejowej sieci telekomunikacyjnej na odcinku Słonice - Szczecin Dąbie (LCS Stargard)”. To kolejny przetarg poświęcony finansowanej z funduszu CEF modernizacji magistrali E59 na odcinku od Poznania do Szczecina.

Wielkopolska. Będzie bezkolizyjne skrzyżowanie na linii Poznań – Szczecin

PLK podpisały list intencyjny dotyczący współpracy przy budowie skrzyżowania bezkolizyjnego w miejscowości Gaj Mały.

Szczecin Główny podczas wielkiego remontu. Pasażerowie narzekają

Pasażerowie nie szczędzą słów krytyki kolejarzom przy okazji modernizacji peronów stacji Szczecin Główny. Sporo uwag mają też do funkcjonalności stacji, wyremontowanej i oddanej do użytku zaledwie dwa lata temu.

Szczecin lotnisko rośnie w siłę. Przez słabość kolei?

Lotnisko w Szczecinie podał oficjalne dane za pierwszy kwartał. Wynika z nich, że w ciągu pierwszych trzech miesięcy bieżącego roku z portu skorzystało łącznie 124 618 pasażerów. To wzrost o niemal 17 proc. w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Wznowiono ruch pociągów na trasie Poznań-Szczecin

W sobotę rano przywrócono po jednym torze ruch pociągów jadących trasą Poznań-Krzyż-Szczecin przez stację Wronki. W czwartek wykoleiło się tam 12 wagonów przewożących węgiel.
Subskrybuje zawartość