warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Tarnów

Zwiększenie oferty przewozowej POLREGIO na linii Tarnów Nowy Sącz - Krynica Zdrój

"Przewozy Regionalne" sp z.o.o właściciel marki POLREGIO, uprzejmie informuję, że od 23 maja br., na zlecenie Organizatora Przewozów tj. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego rozszerzona zostaje oferta kolejowych połączeń regionalnych na odcinku Nowy Sącz – Piwniczna – Żegiestów.

Nowy dworzec kolejowy w Kłaju za 2,3 mln zł

Ponad 2,3 mln zł kosztowała przebudowa dworca kolejowego w Kłaju (woj. małopolskie) współfinansowana z funduszy unijnych. Nowy obiekt będzie pełnił funkcję centrum przesiadkowego przy linii Kraków – Tarnów.

Inwestycje na trasie Tarnów – Muszyna warte 66 mln złotych

Kolejne inwestycje PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. na trasie Tarnów – Muszyna ułatwią dostęp do atrakcji na południu Małopolski. Prace za 66 mln zł poprawią podróże między Grybowem a Kamionka Wielką - zwiększy się komfort obsługi podróżnych na przystanku w Mszalnicy i poziom bezpieczeństwa dzięki przebudowie dwóch wiaduktów i przejazdów kolejowo-drogowych

PKP PLK dalej inwestują na trasie Tarnów-Muszyna

Kolejne inwestycje PKP Polskich Linii Kolejowych na trasie Tarnów – Muszyna ułatwią dostęp do atrakcji na południu Małopolski.

Nowe rondo w Chmielniku na DK 73

Nowe rondo powstało na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 73 w Chmielniku z wybudowaną obwodnicą miasta w ciągu drogi wojewódzkiej nr 765. Dzięki temu połączenie drogi krajowej nr 73 Kielce – Busko – Tarnów ze Staszowem i Osiekiem stało się szybsze i bezpieczniejsze.

Stuletni wiadukt w Ptaszkowej zostanie przebudowany

Stuletni wiadukt kolejowy w Ptaszkowej (Małopolskie) na linii Tarnów - Muszyna zostanie gruntownie przebudowany, co usprawni ruch kolejowy i drogowy.

Tarnów: W autobusie sprawdzisz odjazdy pociągów

Ciekawy przetarg rozpisało MPK w Tarnowie. Już wkrótce w pojazdach komunikacji miejskiej pasażerowie poza standardowymi informacjami o kursie autobusu, zobaczą także najbliższe odjazdy pociągów.

ZKA do Krynicy. Przez miesiąc

Przewoźnicy kolejowi wprowadzili na miesiąc zastępczą komunikację autobusową na odcinku Grybów – Nowy Sącz – Krynica w Małopolsce w związku z pracami remontowymi prowadzonymi przez PKP PLK między Grybowem a Kamionką Wielką na trasie kolejowej nr 96 Tarnów – Muszyna.

Z Tarnowa w Beskidy przez nowy wiadukt i wyremontowany most

PKP Polskie Linie Kolejowe kończą remont mostu nad rzeką Białą w Grybowie. Będą lepsze podróże w Beskidy trasą Tarnów – Muszyna. Na inwestycję przeznaczono ponad 60 mln zł. Podróżni korzystają już z odnowionych peronów w Ptaszkowej i Mszalnicy. Będzie przebudowany wiadukt kolejowy w Nowym Sączu.

W Beskidy po nowej infrastrukturze

PKP Polskie Linie Kolejowe kończą remont mostu nad rzeką Białą w Grybowie. Będą lepsze podróże w Beskidy trasą Tarnów – Muszyna. Na inwestycję przeznaczono ponad 60 mln zł.
Subskrybuje zawartość