warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Warszawa

Opóźniona modernizacja linii nr 7

Ministerstwo Infrastruktury przedstawiło informacje w sprawie przebiegu prac modernizacyjnych na linii kolejowej nr 7 łączącej Lublin z Warszawą i sygnalizowanych opóźnieniach w remoncie torów na trasie Lublin – Dęblin.

Nowe przystanki i nowe nazwy na sieci kolejowej

Ostrów koło Radymna, Markuszowa, Huta Komorowska, Majdan Królewski Podlasek – to nowe przystanki, które od tego roku służą podróżnym na Podkarpaciu. Jeszcze w tym roku będzie nowy przystanek Subkowy Centrum na Pomorzu oraz Warszawa Koło. Równocześnie m.in. z rozwojem miast przystanki zmieniają nazwy.

Nowe przystanki i nowe nazwy

Ostrów koło Radymna, Markuszowa, Huta Komorowska, Majdan Królewski Podlasek – to nowe przystanki, które od tego roku służą podróżnym na Podkarpaciu. Jeszcze w tym roku będzie nowy przystanek Subkowy Centrum na Pomorzu oraz Warszawa Koło.

Nowe przystanki i nowe nazwy na sieci kolejowej

Ostrów koło Radymna, Markuszowa, Huta Komorowska, Majdan Królewski Podlasek – to nowe przystanki, które od tego roku służą podróżnym na Podkarpaciu. Jeszcze w tym roku będzie nowy przystanek Subkowy Centrum na Pomorzu, oraz Warszawa Koło. Równocześnie m.in. z rozwojem miast przystanki zmieniają nazwy.

Warszawa. ZTM znów zaprasza na testy. Tym razem pociągów

Po udanych konsultacjach, jakim poddano autobusy i tramwaje, tym razem warszawski ZTM sprawdzi jak przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych są cięższe pojazdy. 22 sierpnia ZTM zaprasza wszystkich chętnych na testowanie pociągów SKM i metra na Dworzec Gdański.

Rusza przetarg na rozbudowę Warszawy Gdańskiej. Nowy tunel i dwie kładki

PKP PLK ogłosiły przetarg na rozbudowę stacji Warszawa Gdańska z myślą o obsłudze zwiększonych potoków podróżnych w czasie zamknięcia linii średnicowej. Na stacji pojawią się dodatkowy tunel oraz dwie kładki. Jedna z nich wreszcie umożliwi wygodne dojście do wiaduktu w ciągu Andersa.

Pruszkowska wiata wraca na miejsce

Trwają zaawansowane prace na linii kolejowej między Grodziskiem Mazowieckim a Warszawą. W Pruszkowie rozpoczęto kolejny etap przebudowy stacji – kilkunastotonowa konstrukcja wiaty z powrotem zostanie zamontowana na peronie. Na zmodernizowane tory pociągi wrócą 24 września – podały PKP P

Warszawa. Metro z Woli na Bemowo z ofertą od Gulermak/Astaldi

Metro Warszawskie otworzyło jedyną ofertę w powtórzonym przetargu na budowę 2-kilometrowego odcinka zachodniego z Woli na Bemowo – od stacji C6 Księcia Janusza do stacji C4 Powstańców Śląskich. Chce go budować tylko konsorcjum Gulermak i Astaldi. Warszawę będzie to kosztowało 959 mln zł brutto.

Warszawa: PKP PLK milczy w sprawie remontu średnicy

Nadal nie znamy ostatecznej koncepcji remontu linii średnicowej w Warszawie – powiedziała nam Renata Kaznowska, wiceprezydent Warszawy.

Warszawa znowu stoi

Po poniedziałkowych utrudnieniach dziś znowu kłopoty dla pasażerów w Warszawie. Pociągi notują już znaczne opóźnienia.
Subskrybuje zawartość