warning: Creating default object from empty value in /home/rail/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Włoszczowa

Wygodniej pociągiem z Włoszczowy

Lepszy dostęp do kolei z nowego peronu na stacji Włoszczowa, bezpieczniejsze przejazdy kolejowo-drogowe i sprawny przejazd pociągów – to zakładane efekty realizowanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. inwestycji na trasie Kielce – Żelisławice. Prace o wartości 21,5 mln zł netto zostaną zakończone do końca roku.

We Włoszczowie powstaje nowy peron

Na stacji Włoszczowa wykonawca przeprowadził już prace ziemne i ustawia ścianki nowego peronu przy budynku dworca. Prace na stacji o wartości 21,5 mln zł netto zostaną zakończone do końca roku.

Trwają prawe na szlaku Kielce – Żelisławice

Lepszy dostęp do kolei z nowego peronu na stacji Włoszczowa, bezpieczniejsze przejazdy kolejowo-drogowe i sprawny przejazd pociągów – to zakładane efekty realizowanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe inwestycji na trasie Kielce – Żelisławice.

Szybciej po świętokrzyskiej łącznicy

Budowa łącznicy kolejowej Czarnca – Włoszczowa Północ, realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe usprawni kolejowe podróże w województwie świętokrzyskim i połączenia międzyregionalne. Kończy się pierwszy etap prac - budowa nowego toru w rejonie Czarncy.

Jak idą prace na łącznicy Czarnca – Włoszczowa Północ?

Budowa łącznicy kolejowej Czarnca – Włoszczowa Północ, realizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., usprawni kolejowe podróże w województwie świętokrzyskim i połączenia międzyregionalne. Kończy się pierwszy etap prac – budowa nowego toru w rejonie Czarncy. Inwestycja o wartości ponad 40 mln zł jest współfinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.

Kończy się pierwszy etap budowy łącznicy Czarnca – Włoszczowa Północ 

Kończy się pierwszy etap prac - budowa nowego toru w rejonie Czarncy. Inwestycja o wartości ponad 40 mln zł jest współfinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. 

Opoczno jak Włoszczowa. Dwa perony

Za pół roku podróżni na stacji Opoczno Południe zyskają lepsze możliwości podróży. Budowany jest drugi nowy peron i przejście podziemne – poinformowały PKP PLK.

KZN na budowie łącznicy Czarnca – Włoszczowa Północ [zdjęcia]

Grupa KZN Bieżanów – wykorzystując system Switcher – skutecznie dostarczyła rozjazdy o promieniu r=1200 metrów, w fabrycznie zmontowanych blokach, na budowę łącznicy Czarnca – Włoszczowa.

Krócej pociągiem z Kielc do Warszawy – świętokrzyska łącznica w budowie

Około pół godziny krócej z Kielc do Warszawy przez Centralną Magistralę Kolejową i sprawniejsze podróże w regionie – taki będzie efekt budowy łacznicy z Czarncy do stacji Włoszczowa Północ. W czerwcu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. rozpoczęły prace budowlane. Wartość inwestycji to ponad 40 mln zł.

Switcher na budowie łącznicy Czarnca-Wloszczowa

Wagony systemu Switcher dostarczyły bloki rozjazdów Rz60E1-1200-1:18,5 na budowę łącznicy Czarnca-Włoszczowa Północ (linia kolejowa nr 582). Kolejne rozjazdy totrą w połowie sierpnia.

Subskrybuje zawartość